Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Торгівля з країнами світу
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Запорізька обласна державна адміністрація
«Структура та можливості створеного Вами інформаційного порталу, на наш погляд, цілком відповідають завданням державної політики з розвитку експорту та будуть корисні як підприємствам, так і фізичним особам»

Украинские нефтепродукты
Перелік установ та розробок НАН України - Відділення ядерної фізики та енергетики  
Параметри: Довідкова інформація

 

Перелік установ НАН України, що прийняли участь у  виставці спеціалізованого обладнання  та технологій „Наука-виробництву”.

Відділення ядерної фізики та енергетики. Опис експонатів (розробок)

Інститут ядерних досліджень НАН України
 
Нейтралізатор тритієвий статичної електрики типу НТСЭ. - Пасивні нейтралізатори, призначені для нейтралізації зарядів статичної електрики, що утворювалися на плівкових і листових матеріалах, папері, тканинах і т.п. Принцип дії нейтралізатора типу НТСЭ полягає в створенні біполярних іонів повітря і їх сепарації в електростатичному полі, що утворилося на матеріалі при переробці. Іонізаційний струм з робочої поверхні НТСЭ, не менш, мкА/пог.м - 0,216.
 
Нейтралізатор статичної електрики тритієвий аеродинамічний типу НТАД. - Аеродинамічні нейтралізатори призначені для зняття електростатичних  зарядів з фоточутливих матеріалів та в місцях, де пасивні нейтралізатори технічно не-можливо розмістити. Принцип дії нейтралізатора типу НТАД полягає в створенні біполярних іонів повітря та примусовій доставці їх до зарядженого об'єкта в пото-ці повітря, створеного вентилятором, і сепарації іонів в електростатичному полі поверхні об’єкта. Іонізаційний струм на виході, не менш, нА – 50.
 
Нейтралізатор статичної електрики тритієвий продувний типу НТП. - Нейтралізатори   НТП   застосовують для  нейтралізації об'ємного статичного заряду, що утворився при пере-робці сипучих діелектричних матеріалів і т.п. Принцип дії нейтралізатора типу НТП полягає в створенні біполярних іонів робочого газу пневмотраспорту і примусовій подачі їх в об’єм в якому транспортується сипучий чи порошкоподібний діелектричний матеріал та сепарації іонів в об'ємному електростатичному полі. Іонізаційний струм з робочої поверхні НТП-8,-16,-24, не менш, мкА: – 25,9, -51,9, -77,8 відповідно.
 
Прискорювальна нейтронна трубка НТГ-2М - Застосовуються в складі свердловинних генераторів нейтронів для каротажу нафтових і рудних шпар, а також у складі пересувних або стаціонарних генераторів нейтронів. Призначені для генерування нейтронних потоків з енергією 14 МеВ. Нейтронний вихід, н/с - 3.108, Частота нейтронних імпульсів, Гц - 50÷20 000, Мінімальний ресурс роботи, год. – 200.
 
Інститут прикладної фізики НАН України
 
Навчальні обладнання, прилади та набори для шкільних кабінетів природничо-математичного напрямку. Для  навчальних  закладів України було розроблено низка  обладнання  і  наборів для  фізики,  хімії, біології, природознавства тощо. Ці набори повністю відповідають чинним навчальним програмам МОН   України і розроблені з урахуванням нових тенденцій в освіті, що передбачає використання комп’ютерних і інформаційних технологій.
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Ірак Іран Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ ООН Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації PR та реклама Будівництво Валюта Вироби з чорних та інших некоштовних металів Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку Зв'язок ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інше машинобудування Інші послуги Каміння, скло, кераміка Консалтингові послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Мінеральна сировина Населення Національна символіка Нетарифне регулювання Святкові дні Страхування Товари агропромислового комплексу Товари деревообробної промисловості Товари кольорової металургії Товари легкої промисловості Товари фармацевтичної промисловості Товари хімічної промисловості Товари целюлозно-паперової промисловості та друкована продукція Товари чорної металургії Точне машинобудування Транспорт Транспортне машинобудування Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Крамниця-А
Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки