Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Торгівля з країнами світу
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
ЕНЕРНОАТОМ, Національна атомна енергогенеруюча компанія
«Інтернет-портал створений на досить високому технічному рівні і містить багато корисної інформації»

Украинские нефтепродукты
Економічне співробітництво Україна-Польща в рамках проведення Першого Міжнародного інвестиційного форуму «Україна: нові можливості» 22-24 квітня 2008 року  
Параметри: Інвестиції, Економічне співробітництво

 

Економічне співробітництво Україна-Польща в рамках проведення Першого Міжнародного інвестиційного форуму «Україна: нові можливості» 22-24 квітня 2008 року
 
(Джерело новини : Торговельно-економічна місія у складі Посольства України в Республіці Польща.
Варшава, 30.04.2009 р.)
 
22-24 квітня 2008 року у м. Швіноуйсцє (Республіка Польща) під патронатом Віце-прем’єр-міністра, Міністра економіки Республіки Польща В. Павляка та Віце-прем’єр-міністра України Г. Немирі відбувся Перший Міжнародний інвестиційний форум «Україна: нові можливості».
 
Форум «Україна: нові можливості», організацією якого займалася Польсько-Українська господарча палата за сприяння та підтримки Посольства, був присвячений презентації інвестиційного потенціалу України та сприянню європейській інтеграції України.
 
До складу української делегації, яка взяла участь у форумі, увійшли Перший заступник Глави Секретаріату Президента України О. Шлапак, Надзвичайний та Повноважний Посол України в Республіці Польща О. Моцик, заступник Міністра юстиції України Л. Єфіменко, заступник Голови Державного агентства України з інвестицій та інновацій С. Москвін, директор департаменту Держмитслужби України Н. Овдієнко.
 
У роботі Форуму взяли участь також українські і польські підприємці, представники неурядових організацій, економісти, експерти, політики, а також представники ділових кіл Німеччини, Данії, та скандинавських країн.
 
Польський уряд представляли Заступник Міністра економіки Республіки Польща М. Королец, Заступник Міністра економіки Республіки Польща Р.Баняк, віцемаршалки західньопоморського воєводства Республіки Польща В. Яблонський та В. Дрождж, Президент м. Швіноуйсцє Я. Жмуркевич. 
 
В рамках роботи форуму було проведено 9 тематичних секційних засідань: «Енергетична безпека Європи», «Польські органи місцевого самоврядування та регіони України», «Проблеми розвитку інфраструктури», «Принципи діяльності бізнес-сфери», «Спільна сільськогосподарська політика», «Фінансовий ринок України», «Роль ЗМІ та проєвропейських організацій у питанні подоланні економічної кризи», «Питання безпеки здійснення взаємного товарообігу» та «Принципи програми ЄС «Східне партнерство».   
 
Під час інаугураційної сесії Перший заступник Глави Секретаріату Президента України О. Шлапак оголосив привітання Президента України В. Ющенка учасникам Форуму, та передав побажання щодо успішних і результативних зустрічей.
 
У своєму виступі перед учасниками Форуму Перший заступник Глави Секретаріату Президента України О. Шлапак окреслив сучасний стан та перспективи розвитку української економіки, при цьому окремо зупинившись на наслідках впливу світової економічної кризи на економіку держави.          
 
В той же час, О.Шлапак наголосив також й на позитивних тенденціях приросту роздрібного товарообігу в Україні, навів дані щодо рівня інфляції за перші три місяці 2009 року в Україні, що становить 5,9 %, тобто менше за відповідні показники першого кварталу 2008 року.
 
О. Шлапак висловив сподівання, що рівень інфляції на кінець 2009 року не перевищить прогнозів уряду. Поліпшення ситуації в економіці країни О. В. Шлапак пов'язує з наданням Україні найближчим часом другого траншу кредиту «stand by» Міжнародним валютним фондом, раціональним веденням урядом макроекономічної політики, стабілізацією банківської системи України та поступовим поверненням довіри до банків з боку населення.
 
Крім того, важливим чинниками стабілізації української економіки він назвав кроки у напрямку підтримки державою національного виробника, проведення структурних реформ в енергетичній сфері, реалізацію інфраструктурних проектів, пов'язаних з підготовкою України до Євро-2012.
 
У своєму виступі під час відкриття Форуму Надзвичайний та Повноважний Посол України в Республіці Польща О. Моцик наголосив, що в умовах світової економічної кризи двостороннє українсько-польське співробітництво набирає усе більшої ваги, а досвід Польщі у питанні європейської інтеграції є досить цінним для України.
 
О. Моцик відзначив, що подальше поглиблення двосторонніх економічних відносин залежить, в тому числі, від збільшення кількості пунктів пропуску на українсько-польському кордоні у найближчі кілька років, впровадження положень Угоди про малий прикордонний рух між країнами з 1 червня 2009 року, а також від скоординованості у питаннях спільної підготовки до Чемпіонату Європи з футболу.
 
Заступник Міністра юстиції України Л. Єфіменко у своєму виступі зупинився, зокрема, на питаннях захисту прав людини і бізнесу в Україні, адаптації українського законодавства до європейських норм, роботі з проведення судової реформи в Україні.
 
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Індонезія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан ПАР Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації PR та реклама Будівництво Валюта Вироби з чорних та інших некоштовних металів Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку Зв'язок ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інше машинобудування Інші послуги Каміння, скло, кераміка Консалтингові послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Мінеральна сировина Населення Національна символіка Нетарифне регулювання Святкові дні Страхування Товари агропромислового комплексу Товари деревообробної промисловості Товари кольорової металургії Товари легкої промисловості Товари фармацевтичної промисловості Товари хімічної промисловості Товари целюлозно-паперової промисловості та друкована продукція Товари чорної металургії Точне машинобудування Транспорт Транспортне машинобудування Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки