Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Торгівля з країнами світу
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Міністерство закордонних справ України
«Міністерство закордонних справ України вбачає створений під егідою Міністерства економіки України веб-портал «Державна підтримка українського експорту» є дієвим інструментом висвітлення торговельного потенціалу нашої держави та просування вітчизняної продукції на світові ринки»

Украинские нефтепродукты
Щодо 2-го засідання Спільної міжурядової українсько-туркменської комісії з питань економічного співробітництва (31 березня - 1 квітня 2011 р.)  
Параметри: ЗЕД, Економічне співробітництво, Економічні новини, Енергоносії

 

Русскоязычный заголовок:  О 2-м  заседании Совместной Межправительственной  украинско-туркменской комиссии  по вопросам экономического сотрудничества (31 марта -1апреля 2011 г.)

 
Щодо 2-го засідання Спільної міжурядової українсько-туркменської комісії з питань економічного співробітництва (31 березня - 1 квітня 2011 р.)

 

Туркменська сторона запросила українські компанії брати участь у тендерах, які оголошуються державними концернами Туркменістану, з розвідки та розробки родовищ нафти і газу.
 
Про це заявив Перший віце-прем'єр-міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі Андрій Клюєв, коментуючи результати Другого засідання Спільної міжурядової українсько-туркменської комісії з питань економічного співробітництва, яке проходило 31 березня - 1 квітня в Ашхабаді.
 
Андрій Клюєв повідомив, що також досягнуто домовленість опрацювати можливості участі українських підприємств спільно з ГК «Туркеменгаз» та ГК «Туркменнефтегазстрой» у ряді проектів спорудження газопроводів в Туркменістані. У тому числі йдеться про можливості постачання трубної продукції та технологічного обладнання, зазначив перший заступник глави Уряду України.
 
За його словами, українські фахівці можуть вести будівництво будь-яких об'єктів ПЕК, проводити сервісні роботи з капремонту, забезпечувати попередження і ліквідацію аварійних ситуацій на нафтогазопроводах в Туркменістані.
 
«У надійності і професіоналізм наших фахівців туркменські колеги неодноразово переконувалися на практиці. Наприклад, під час гасіння фонтану газового родовища «Осман» в Марийській велаят, в якому брали участь працівники одного з дочірніх підприємств НАК «Нафтогаз Україна», - заявив Андрій Клюєв.
 
Україна і Туркменістан домовилися почати роботу над підготовкою нового договору про довгострокове торгово-економічне співробітництво.
 
Дія попереднього договору, який був укладений в 2001 році, закінчилася в 2010-му. Андрій Клюєв заявив, що необхідно швидко надолужувати згаяний час - з жовтня 2003 року, тобто з моменту першого засідання міжурядової комісії, пройшло вже більше семи років.

Він також зазначив, що за ці роки товарообіг між Україною і Туркменістаном скоротився більш ніж у 12 разів. Якщо в 2004 році він складав 4,3 млрд. доларів, то за підсумками 2010 року - 359 млн. «Ми домовилися використовувати всі доступні можливості для активізації співпраці», - заявив Перший віце-прем'єр-міністр України.

Досягнуто домовленість підготувати зустрічні пропозиції щодо виходу текстильної, килимової та харчової промисловості Туркменістану на український ринок і продукції українського машинобудування, хімічної, металургійної, харчової промисловості, а також будівельних матеріалів і продукції сільського господарства України на туркменський ринок, повідомив Перший віце-прем'єр-міністр України.

Ми домовилися, що уряди двох країн будуть сприяти активізації співробітництва між Торгово-промисловими палатами - проведенню конференцій, виставок, ярмарків, бізнес-форумів, постійному обміну інформацією про ситуацію на ринках двох країн, повідомив Андрій Клюєв.

За його словами, на засіданні міжурядової комісії обговорені перспективи співпраці у багатьох сферах, зокрема, у нафтогазовій сфері, будівельній галузі, в сільському господарстві, в транспорті і зв'язку, освіті, науці, охороні здоров'я, культурі і спорті.

Андрій Клюєв повідомив, що досягнута домовленість розширювати співробітництво між Академіями наук України і Туркменістану, зокрема, у проведенні спільних досліджень у галузі інноваційних технологій у видобутку і переробці нафти і газу, використанні відновлювальних джерел енергії, захисті навколишнього середовища. Також йдеться про співпрацю в галузях біо- і нанотехнологій, фармацевтичній промисловості, розробці інновацій у сільському господарстві, а також підготовці фахівців для Туркменістану, повідомив Перший віце-прем'єр-міністр України.

Крім цього, за його словами, туркменська сторона запросила українські компанії брати участь в інвестиційних проектах в Національній туристичній зоні «Аваза», а Україна запропонувала туркменським колегам брати участь у розвитку курортної інфраструктури Карпатського регіону.

Досягнуто домовленість про проведення наступного засідання Спільної міжурядової українсько-туркменської комісії з питань економічного співробітництва в Києві в 2012 році, сказав перший заступник глави Уряду України.
 
 
 
 
За матеріалами
 
 
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Індонезія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан ПАР Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації PR та реклама Будівництво Валюта Вироби з чорних та інших некоштовних металів Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку Зв'язок ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інше машинобудування Інші послуги Каміння, скло, кераміка Консалтингові послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Мінеральна сировина Населення Національна символіка Нетарифне регулювання Святкові дні Страхування Товари агропромислового комплексу Товари деревообробної промисловості Товари кольорової металургії Товари легкої промисловості Товари фармацевтичної промисловості Товари хімічної промисловості Товари целюлозно-паперової промисловості та друкована продукція Товари чорної металургії Точне машинобудування Транспорт Транспортне машинобудування Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки