Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Торгівля з країнами світу
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Міністерство закордонних справ України
«Міністерство закордонних справ України вбачає створений під егідою Міністерства економіки України веб-портал «Державна підтримка українського експорту» є дієвим інструментом висвітлення торговельного потенціалу нашої держави та просування вітчизняної продукції на світові ринки»

Украинские нефтепродукты
Огляд іспанських новин з економічних питань (16-19.08.2010)  
Параметри: ЗЕД, Економічне співробітництво, Економічні новини, Транспорт

 

Русскоязычный заголовок: Обзор испанских новостей по экономическим вопросам (16-19.08.2010)  

Огляд іспанських новин з економічних питань (16-19.08.2010)18.08.10, ABC
 
У статті "Україна приєднується до Росії і загострює зернову кризу" аналізуються можливі наслідки ухвалення Україною рішення про обмеження експорту зернових.

Відзначається, що Україна "погрожує" приєднатися до рішення Росії про заборону експорту зерна, оголосивши 17.08.10, що розглядає можливість скорочення його експорту до 3,5 т. Ці кроки призвели до того, що в Грузії, яка на 95% залежить від експорту російського зерна, хліб подорожчав на 15%. За оцінками Світового банку, існує загроза нової глобальної продуктової кризи у разі, якщо рішення Москви наслідує інша країна.

Видання повідомляє, що питання про запровадження квот на експорт зерна розглядатиметься на засіданні Уряду України. Планується обмежити експорт до 3,5 млн. т, в той час як початково експорт українського зерна у цьому році планувався на рівні 15-17 млн. т. З огляду на несприятливі погодні умови урожай зернових в Україні у ц.р. складе 42 млн. т замість прогнозованих 47 млн. т. Водночас, у разі "приєднання України до заборони експорту зерна, Києву погрожують жорсткі санкції СОТ". Україна є шостим світовим експортером зерна і першим світовим експортером ячменю.

Відзначається, що Казахстан, який також постраждав від засухи, наразі відкинув пропозицію Москви приєднатися до заборони експорту зерна. Разом з тим, заява казахської сторони про готовність експортувати 8 млн. т зерна не змогла заспокоїти ринки.

"АБС" також повідомляє, що 17.08.10 речник ЄК Ф. Вінсент заявив, що для ЄС ефект кроків Росії, а тепер і України буде "нульовим" з огляду на потужні запаси зерна в країнах ЄС (на рівні 300 млн. т), що дозволяє захистити регіон від можливої продуктової кризи.

 
19.08.10, Europapress
 
Іспанська компанія "Indra" виграла тендер на модернізацію центру контролю повітряного руху аеропорту м. Донецьк на суму близько 4 млн. євро.

У центрі буде встановлено фірмову автоматизовану систему управління авіаційним рухом "Aircon 2100". Контракт має бути виконаний до середини 2011р.

Шляхом запровадження згаданої системи буде здійснюватися управління великою кількістю авіарейсів, які прийматиме Донецьк, зокрема, під час проведення матчів Чемпіонату Європи з футболу "Євро-2012".

Система компанії "Indra" забезпечить авіадиспетчерам глобальне зображення переміщень в авіаційному просторі завдяки поєднанню інформації з таких джерел як радари, плани рухів, метеорологічні системи та дозволить автоматизувати виконання великої кількості завдань, заздалегідь визначати можливі конфлікти між авіа-суднами.

Представники компанії також зазначають, що в Польщі, яка разом з Україною прийматиме чемпіонату "Євро-2012", на сьогодні в більшості випадків використовуються системи "Indra" з контролю за повітряним рухом.

Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Індонезія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан ПАР Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації PR та реклама Будівництво Валюта Вироби з чорних та інших некоштовних металів Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку Зв'язок ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інше машинобудування Інші послуги Каміння, скло, кераміка Консалтингові послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Мінеральна сировина Населення Національна символіка Нетарифне регулювання Святкові дні Страхування Товари агропромислового комплексу Товари деревообробної промисловості Товари кольорової металургії Товари легкої промисловості Товари фармацевтичної промисловості Товари хімічної промисловості Товари целюлозно-паперової промисловості та друкована продукція Товари чорної металургії Точне машинобудування Транспорт Транспортне машинобудування Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки