Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Торгівля з країнами світу
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
УКРАВТОПРОМ, Асоціація автовиробників України
«Асоціація підтримує створення порталу вітчизняних експортерів у мережі Інтернет, що безумовно буде сприяти поширенню конкурентоспроможної продукції українського виробництва на міжнародній арені»

Украинские нефтепродукты
Деревообробна промисловість (січень-квітень 2009 р.)  
Параметри: Кон’юнктура ринків, ЗЕД, Товари целюлозно-паперової промисловості та друкована продукція, Товари деревообробної промисловості

 

Деревообробна промисловість (січень-квітень 2009 р.)
 
На підприємствах зоброблення деревини та виробництва виробів з деревиниу січні – квітні 2009 р. порівняно з відповідним періодом 2008 р. індекс промислової продукції становив 61,3 %. Скоротився випуск майже всіх основних видів продукції галузі (за даними Держкомстату).
 
Випуск за січень-квітень 2009 року деревностружкових плит склав 379 тис. куб. метрів, що на 33,8 % менше у порівнянні з відповідним періодом 2008 року; випуск вікон, дверей, їх рам та порогів дерев`яних склав 546 тис. кв. метрів, що також зменшився на 56,8 % .
 
Причини спаду виробництва - це зменшення попиту на продукцію і як наслідок залишки готової продукції на складах підприємств, нестача обігових коштів на закупівлю сировини.
 
За січень-квітень 2009 року фанери клеєної за звітний період виготовлено 30,2 тис. куб. метрів, що на 51 % менше у порівнянні з відповідним періодом 2008 року. 
 
 
 
Імпорт лiсоматерiалів необроблених за січень-березень 2009 року склав 1962,6 куб. метрів, що на 3,49 % менше ніж за аналогічний період минулого року.
 
Експорт лiсоматерiалів необроблених за січень-березень 2009 року становив: 288504,6 куб. метрів, що на 33,69 % менше минулорічного показника.
 
У целюлозно-паперовому виробництві та поліграфічній діяльності темп росту продукції за січень – квітень 2009р. становив 77,3% (за даними Держкомстату).
 
Однак в січні-квітні поточного року продовжується спад обсягів виробництва у порівнянні з відповідним періодом 2008 року. Падіння обсягів виробництва склало по паперу та картону для графічних робіт на – 57%; по паперу та картону спеціальному не крейдованому на – 21%; шпалер на – 19%; гофроящиків на – 18,5%; паперу побутового та санітарно-гігієнічного призначення на – 6,9 %.
 
Найбільше продукції вітчизняних виробників поставляється до Росії – майже 60,0%. В основному це папір для гофрування, шпалери, тара транспортна картонна, папір санітарно-гігієнічного призначення.

Падіння обсягів виробництва багатьох видів продукції целюлозо-паперової промисловості у квітні зумовлене насамперед тим, що різко впала платоспроможність споживачів і, як наслідок, попит на картонно-паперову продукцію.
 
Спад обсягів виробництва у харчовій промисловості, хімічній та в деяких інших, що є основними споживачами картонної тари, та неспроможність споживачів купувати тару по передплаті, призвело до зменшення обсягів виробництва гофрокартону та гофротара.
 
Найбільшими експортерами картонно-паперової продукції до України є Російська Федерація та Фінляндія, які разом поставляють 50% паперу, картону та виробів з них. Ця частка є стабільною на протязі 2000-2008 років.

 

 

Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Ірак Іран Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації PR та реклама Будівництво Валюта Вироби з чорних та інших некоштовних металів Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку Зв'язок ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інше машинобудування Інші послуги Каміння, скло, кераміка Консалтингові послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Мінеральна сировина Населення Національна символіка Нетарифне регулювання Святкові дні Страхування Товари агропромислового комплексу Товари деревообробної промисловості Товари кольорової металургії Товари легкої промисловості Товари фармацевтичної промисловості Товари хімічної промисловості Товари целюлозно-паперової промисловості та друкована продукція Товари чорної металургії Точне машинобудування Транспорт Транспортне машинобудування Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки