Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Торгівля з країнами світу
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
УКРАВТОПРОМ, Асоціація автовиробників України
«Асоціація підтримує створення порталу вітчизняних експортерів у мережі Інтернет, що безумовно буде сприяти поширенню конкурентоспроможної продукції українського виробництва на міжнародній арені»

Украинские нефтепродукты
Щодо зустрічі з представниками бельгійської компанії „Квадрокс”  
Параметри: Економічне співробітництво

 

Щодо зустрічі з представникамибельгійської компанії „Квадрокс”
 
 
За повідомленням ТЕМ України в Бельгії, 17 квітня в рамках роботи ТЕМ по залученню бельгійських інвесторів до роботи в Україні відбулася зустріч за участі Посла України в Бельгії Є.Р.Бершеди з директором бельгійської компанії „Квадрокс” Л.Ванкраеном.
 
Компанія „Квадрокс” є одним з провідних бельгійських виробників електронних систем контролю, відео спостереження, аналізу та організації діяльності в різних сферах з використанням цифрових технологій та можливостей мережі Інтернет (роздрібна торгівля, автозаправні станції, організація безпеки руху, медичні дослідження тощо). Програмні продукти „Квадрокс” успішно реалізуються в багатьох країнах Європи. В Україні компанія працює з 2000 р., має своє представництво та виробничі потужності (задіє більш ніж 20 висококваліфікованих фахівців та інженерів у сфері електроніки та розробки програмних продуктів). Під час візиту в Україну Прем’єр-міністра Бельгії І.Летерма наприкінці жовтня 2008 р. саме офіс представництва „Квадрокс” в Україні (в м.Києві) було обрано для відвідання бельгійською делегацією. Компанія планує також відкрити свої представництва в декількох обласних центрах України.
 
На сьогодні компанія „Квадрокс” проводить переговори з Київською МДА та підприємством „Київдор” щодо укладення контракту на розробку системи відеоспостереження за дорожнім рухом в м.Києві. Передбачається, що впровадження програмних продуктів „Квадрокс” буде спрямоване не лише на підвищення ефективності організації дорожнього руху у столиці, але й допоможе протидіяти хабарництву патрульних служб на дорогах. З цієї точки зору, співпраця з „Квадрокс” може розглядатися як співробітництво у сфері протидії корупції, що закладено у положеннях протоколу 1-го засідання українсько-бельгійської Змішаної комісії та Дорожньої карти двостороннього співробітництва на 2009-2010 рр.
 
Як повідомили представники „Квадрокс”, з 2007 р. компанія почала виробляти в Україні програмні продукти також і для їх експорту. У цьому контексті Л.Ванкраен зазначив, що ситуація з захистом прав інтелектуальної власності в Україні зазнала суттєвого покращення, що і дозволило, власне, здійснювати експорт віртуального продукту на офіційній основі.  
 
В зустрічі взяли також участь керівник ТЕМ, та співробітниця „Квадрокс” С.Танасійчук.
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Індонезія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан ПАР Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації PR та реклама Будівництво Валюта Вироби з чорних та інших некоштовних металів Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку Зв'язок ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інше машинобудування Інші послуги Каміння, скло, кераміка Консалтингові послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Мінеральна сировина Населення Національна символіка Нетарифне регулювання Святкові дні Страхування Товари агропромислового комплексу Товари деревообробної промисловості Товари кольорової металургії Товари легкої промисловості Товари фармацевтичної промисловості Товари хімічної промисловості Товари целюлозно-паперової промисловості та друкована продукція Товари чорної металургії Точне машинобудування Транспорт Транспортне машинобудування Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Крамниця-А
Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки