Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Торгівля з країнами світу
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Херсонська Торгово-промислова палата
«Переконані, що Портал дозволить створити надійну інформаційну базу для діяльності вітчизняних експортерів та надасть їм всебічну підтримку з боку держави.
Ми впевнені, цей ресурс сприятиме популяризації України серед світової спільноти в якості надійного та стабільного торговельного партнера, поширенню конкурентоспроможної продукції українського виробництва на зовнішні ринки, а також створенню позитивного іміджу нашої країни у межах світового інформаційного простору»

Украинские нефтепродукты
Україна та Кувейт мають значний потенціал співпраці у галузі сільського господарства  
Параметри: ЗЕД, Економічне співробітництво, Економічні новини, Товари агропромислового комплексу

Україна та Кувейт мають значний потенціал співпраці у галузі сільського господарства

25 травня 2009 року в ході офіційного візиту до Держави Кувейт Міністр економіки України Богдан Данилишин зустрівся з Генеральним директором Державної адміністрації з питань сільського та рибного господарства Кувейту Джассімом Аль-Бадером.

Учасники зустрічі відзначили, що торговельні відносини між Україною та Кувейтом значно пожвавилися протягом останніх років, свідченням чого є позитивна динаміка у товарообігу.

Богдан Данилишин позитивно відзначив появу у 2008 році в Кувейті українських продуктів харчування. Наразі йдуть переговори щодо поставок на кувейтський ринок соняшникової олії, молочних та кондитерських виробів, борошна, іншої продукції.

За словами Міністра економіки України, це є свідченням того, що продукти харчування українських виробників можуть гідно конкурувати з аналогічною продукцією, що традиційно надходить на кувейтський ринок з інших країн.

Крім того, Україна також має всі можливості для постачання обладнання для харчової промисловості Кувейту.

Потенційні можливості двостороннього співробітництва в економічній сфері, зокрема, сільському господарстві, далеко не вичерпані, - зазначалося під час конструктивного діалогу. У цьому зв’язку учасники діалогу висловили готовність розпочати предметний діалог щодо поглиблення співпраці між Україною та Кувейтом у сфері сільського господарства.

Богдан Данилишин підкреслив,  що значною складовою  співробітництва у галузі сільського господарства може стати інвестиційне співробітництво у цій сфері. До того ж, за словами Міністра економіки, члени української бізнесової делегації привезли до Кувейту низку проектів, які можуть зацікавити кувейтські компанії.

Крім того, Богдан Данилишин та Джассім Аль-Бадер домовилися про підписання Меморандуму про співробітництво у сфері сільського господарства.

В ході зустрічі обговорювалися також можливості навчання кувейтських студентів в Україні, адже наша держава має значний потенціал у сфері аграрної науки.

У свою чергу, Генеральний директор Державної адміністрації з питань сільського та рибного господарства Кувейту Джассім Аль-Бадер зазначив: «Ми раді розбудовувати двосторонні стосунки, особливо у сфері сільського господарства. І ваш візит закладе основу плідної роботи в цьому напрямі та сприятиме подальшому динамічному розвитку відносин між державами».

З метою розширення співробітництва між державами Богдан Данилишин запросив Джассіма Аль-Бадера до України на виставку "Агро-2009".  

«Мені дуже приємно, що в Україні значна увага приділяється сфері сільського господарства. І я вірю в те, що у нас є багато можливостей для подальшого ефективного та взаємовигідного українсько-кувейтського співробітництва у цій сфері», - відзначив Генеральний директор Державної адміністрації з питань сільського та рибного господарства Кувейту Джассім Аль-Бадер.

25.05.2009 | 17:29 | Прес-служба Міністра

Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Індонезія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан ПАР Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації PR та реклама Будівництво Валюта Вироби з чорних та інших некоштовних металів Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку Зв'язок ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інше машинобудування Інші послуги Каміння, скло, кераміка Консалтингові послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Мінеральна сировина Населення Національна символіка Нетарифне регулювання Святкові дні Страхування Товари агропромислового комплексу Товари деревообробної промисловості Товари кольорової металургії Товари легкої промисловості Товари фармацевтичної промисловості Товари хімічної промисловості Товари целюлозно-паперової промисловості та друкована продукція Товари чорної металургії Точне машинобудування Транспорт Транспортне машинобудування Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки