Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Торгівля з країнами світу
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Херсонська Торгово-промислова палата
«Переконані, що Портал дозволить створити надійну інформаційну базу для діяльності вітчизняних експортерів та надасть їм всебічну підтримку з боку держави.
Ми впевнені, цей ресурс сприятиме популяризації України серед світової спільноти в якості надійного та стабільного торговельного партнера, поширенню конкурентоспроможної продукції українського виробництва на зовнішні ринки, а також створенню позитивного іміджу нашої країни у межах світового інформаційного простору»

Украинские нефтепродукты
Щодо візиту української делегації до Держави Кувейт (травень 2009 р.)  
Параметри: Економічне співробітництво, Товари агропромислового комплексу, Енергоносії, Будівництво

Щодо візиту української делегації до Держави Кувейт (травень 2009 р.)

За результатами візиту української делегації до Держави Кувейт, 28 травня 2009 року відбулася зустріч Міністра економіки України Богдана Данилишина з Надзвичайним та Повноважним Послом Держави Кувейт в Україні Хамудом Ю. Аль-Роуданом.

Богдан Данилишин висловив вдячність пану Послу за сприяння в організації візиту, а також   за системну роботу, якувін особисто проводить для зміцнення українсько-кувейтських відносин.

«Результати візиту української делегації, а також зустрічі на двосторонньому рівні з керівництвом Кувейту свідчать про великі можливості та значний потенціал співробітництва на перспективу», - відзначив Міністр економіки України.

Богдан Данилишин наголосив, що зустріч з Еміром Держави Кувейт Шейхом Сабахом Аль-Ахмадом Аль-Джабером Аль-Сабахом запам’ятається йому на все життя.

У свою чергу, Посол Кувейту в Україні Хамуд Аль-Роуданпідкреслив, що Емір був давно зацікавлений в розширені співпраці з Україною і висловив задоволення від зустрічі з представниками української делегації.

«Візит української делегації до Держави Кувейт, на чолі з Міністром економіки України Богданом Данилишиним, значно зблизив відносини між державами та має великий успіх», - наголосив Хамуд Аль-Роудан. Адже, за словами пана Посла, він відкрив нові можливості для активізації інвестиційного співробітництва, співпраці в галузі сільського господарства та промисловості.

Також Хамуд Аль-Роудан зазначив, що Держава Кувейт задоволена динамікою розвитку двосторонніх відносин та уже започаткувала з Україною співпрацю в області медицини та освіти.

Крім того, учасники зустрічі обговорити пріоритетні напрями співпраці, які визначені за результатами візиту, на найближчий період. Це, зокрема:

  • промисловість та модернізація нафтопереробного комплексу України,
  • сільське господарство,
  • будівництво та реконструкція інфраструктурних об’єктів, необхідних для проведення європейської першості з футболу Євро 2012.

Хамуд Аль-Роудан поінформував також про наміри Міністра фінансів Держави Кувейт відвідати Україну найближчим часом для активізації інвестиційного співробітництва, у якому зацікавлений Кувейт.

28.05.2009 | 13:25 | Прес-служба Міністра

Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Індонезія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан ПАР Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації PR та реклама Будівництво Валюта Вироби з чорних та інших некоштовних металів Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку Зв'язок ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інше машинобудування Інші послуги Каміння, скло, кераміка Консалтингові послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Мінеральна сировина Населення Національна символіка Нетарифне регулювання Святкові дні Страхування Товари агропромислового комплексу Товари деревообробної промисловості Товари кольорової металургії Товари легкої промисловості Товари фармацевтичної промисловості Товари хімічної промисловості Товари целюлозно-паперової промисловості та друкована продукція Товари чорної металургії Точне машинобудування Транспорт Транспортне машинобудування Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки