Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Чехія
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Івано-Франківська обласна державна адміністрація
«Веб-Портал Державна підтримка українського експорту» за умови постійного поновлення інформації забезпечить українським товаровиробникам необхідну інформаційну підтримку в здійсненні ними зовнішньоекономічної діяльності»

Украинские нефтепродукты
Чеська рада з питань торгівлі та інвестицій щодо співробітництва Чеської Республіки з Україною (жовтень 2009 р.)  
Параметри: Інвестиції, ЗЕД, Економічне співробітництво


 Чеська рада з питань торгівлі та інвестицій щодо співробітництва Чеської Республіки з Україною (жовтень 2009 р.)

Міністерствами промисловості та торгівлі, закордонних справ Чеської Республіки створена «Чеська рада з питань торгівлі й інвестицій» (Рада) для ухвалення стратегічних рішень, які стосуються торговельно-економічної політики і захисту економічних інтересів Чехії за кордоном.

До Ради увійшли представники державних органів, підприємницьких союзів та агентств «ЧехТрейд» і «ЧехІнвест». До її роботи залучаються також представники ділових кіл, співробітники торговельних представництв і економічних відділів посольств ЧР. Рада визначає і контролює не лише пріоритетні напрямки розвитку чеського експорту, але й бере участь у вирішенні кадрових питань при призначенні на посади співробітників економічних відділів посольств ЧР, а також представництв торгівельних агентств і палат закордоном.


У квітні 2009 р. відбулося чергове засідання Ради, на якій було прийнято низку принципових рішень

По-перше, був скорочений з 19 до 12 список країн, які для Чехії мають пріоритетне значення і на розвиток торговельно-економічних стосунків з якими виділятимуться державні дотації (залишились: Бразилія, Китай, Єгипет, Індія, Казахстан, Мексика, Росія, Сербія, Туреччина, Україна, США, В'єтнам).

По-друге, для просування інтересів Чехії у вказаних країнах торговельним представництвам доручено створити по кожній країні «карту пріоритетних галузей»
і представити її широкому колу підприємців. 

Втретє, по кожній країні рекомендовано створити групи експертів (фахівців з ЧР), які контролюватимуть, і надаватимуть спільно із торговельними представництвами Посольств пропозиції по корегуванню економічної політики Чехії у стосунках з даною державою.

Прийнято рішення об'єднати представництва агентств «ЧехТрейд» і «ЧехІнвест» в країнах світу і, у разі потреби, збільшити штат співробітників економічних відділів посольств.

Рада також прийняла рішення про збільшення в засобах масової інформації обсягу опублікованих матеріалів економічного характеру, які б сприяли розвитку торговельно-економічних стосунків з визначеними пріоритетними країнами.


Відносно України Чеська рада з питань торгівлі та інвестицій визначила такі напрямки співробітництва:

Виробництво продуктів харчування

За висновками Ради: виробництво продуктів харчування складає 20% від всього промислового виробництва України. Саме у цей сектор спрямована значна частина іноземних інвестицій. На даний час в Україні немає власного виробництва харчових добавок, таких як консерванти, стабілізатори, емульгатори і смакові добавки, велика частина даної продукції імпортується.

Машинобудування:

За висновками Ради: Значна частина українського промислового машинобудування технічно і морально застаріла. Постачання оброблювальних машин є ключовою частиною чеського експорту. Більш за все технологічних ліній потрібно для скляної промисловості, а також лінії з виробництва цегли, машин та обладнання для видобувної і деревообробної промисловості.
 
Енергетика:

За висновками Ради: За наявною потужністю і річним виробництво Україна входить до 20 світових лідерів. Виробництво енергії складає 10% ВВП країни. Держава є регулювальником і власником виробництв та дистріб´ютером електроенергії. Модернізація енергетичного сектора залежатиме від державних програм і з ними пов'язаними фінансовими джерелами. Значну роль відіграватимуть міжнародні фінансові інституції за допомогою кредитних програм. Окремі такі програми були використані і чеськими підприємцями. Чеські підприємці також зможуть взяти участь в модернізації підприємств теплової та ядерної енергетики, компресорних станцій, розподільчих мереж, а також комунальній енергетиці. У галузі ядерної енергетики Чеська Республіка на Україні успішно діє завдяки постачанням систем контролю для всіх 4 ядерних електростанцій України.

Впровадження технології щодо захисту навколишнього середовища:
 
За висновками Ради: Дана галузь має перспективу подальшого розвитку. Українська громадськість поступово усвідомлює необхідність законодавчого регулювання даного сектора, про що свідчать низка прийнятих державних програм щодо розвитку екологічно чистих видів енергії. Резерви є й у використанні водних і альтернативних джерел. На Україні залишаються значні проблеми з переробкою промислових і комунальних відходів. На даний час тут накопичено більше 30 мільярдів тонн сміття на площі 160 тис. гектарів. Приймаючи до уваги зазначену ситуацію, існують широкі можливості в будівництві і постачанні технологій для підприємств з переробки сміття і пристосувань для очищення стічних вод, а також встановлення промислових фільтрів.
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Індонезія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан ПАР Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
Будівництво Валюта Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку ЗЕД Інвестиції Інше машинобудування Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Населення Національна символіка Нетарифне регулювання Святкові дні Страхування Товари агропромислового комплексу Товари фармацевтичної промисловості Товари чорної металургії Транспорт Транспортно-експедиційні послуги Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки