Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Торгівля з країнами світу
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Полтавська обласна державна адміністрація
«Структура сайту влаштовує, інформація доступна для зацікавлених користувачів, функціональні можливості сайту відповідають потребам»

Украинские нефтепродукты

Система трансферу технологій Мережі регіональних центрів інноваційного розвитку Державного агентства України з інвестицій та інновацій (СТТ INDEV) – це частина загальнонаціональної інноваційної інфраструктури України, що представляє собою сукупність інформаційно-комунікаційної мережі та апаратно-програмних засобів, яка на некомерційній основі забезпечує діяльність підприємств, установ, організацій усіх форм власності, в усіх регіонах України, у сфері трансферу технологій, на підставі єдиної нормативної та методологічної бази, при безпосередній участі Мережі регіональних центрів інноваційного розвитку та за підтримки Державного агентства України з інвестицій та інновацій.

Місія СТТ INDEV – розвивати інфраструктуру економіки України, керуючись знаннями в сфері високих технологій та сприяти розвитку інноваційного бізнесу й комерціалізації наукоємних технологій в Україні.

Завдання СТТ INDEV – передача технологій між науковим і виробничим секторами та пошук партнерів для здійснення кооперації в розробці й впровадженні нових наукоємних технологій.

Шукати       Тип 

Регіональний адміністратор        
Система трансферу технологій
Створення високоефективного енергозберігаючого зварювального устаткування з підвищеними технічними характеристиками для робіт в тяжких умовах експлуатації
 
Тип:  Пропозиція
Зварювальне устаткування інверторного типу широко використовується для монтажно- будівельних робіт конструкцій з малого і середнього асортименту в багатьох виробничих процесах, але особливий енергозбережний ефект досягається у важких галузях промисловості: металургія, машинобудування, енергетика в т.ч. і атомна і ін.
ЕЛЕКТРОРОЗРЯДНЕ ОЧИЩЕННЯ ЛИТВА І ТЕХНОЛОГІЧНОГО ОБЛАДНАННЯ ВІД НЕБАЖАНОГО ПОКРИТТЯ
 
Тип:  Пропозиція
Електророзрядна технологія очищення литва і технологічного обладнання від небажаного покриття по всім технологічним показникам перевищує існуючі способи, забезпечує високу продуктивність при менших затратах енергії, корінним чином поліпшує умови праці.

Створення підприємства по виробництву електронних пристроїв на основі використання оптико-акустичного ефекту
 
Тип:  Пропозиція
Проект відрізняється тим, що передбачає створення конкурентоспроможного виробництва, яке буде здійснювати виробничу діяльність в Україні, а збут - на ринках США та Європейського Союзу. Це зумовлено тим, що наявні технології були розроблені в Україні, зокрема у Дніпропетровську, одними з перших у світі. Наукові і технічні розробки зумовили створення середовища сприятливого для підготовки виробничих кадрів. Отже головна конкурентна перевага підприємства – наявність висококваліфікованих працівників і наукових технологій. Це дуже вагомі переваги на зовнішньому ринку. Ці ж переваги дозволяють долати складнощі українського середовища. Сконцентрованість спеціалістів у Дніпропетровську дозволяє мінімізувати ризики розповсюдження подібних виробництв і пов’язаною з цим можливістю неринкової конкуренції. Підприємство, яке створюється, не буде мати в Україні конкурентів за ринок збуту, а отже не буде піддано ніякій протидії (адміністративній, фінансовій, тощо).
Технологія утилізації шкідливих відходів
 
Тип:  Запит
Основними джерелами токсичних відходів в Україні є більш 2500 промислових підприємств. Щорічний приріст відходів першого, другого та третього рівня небезпеки сягає 3,5 – 8,1 млн. тонн. Підприємство, яке здійснює свою діяльність у екологічній сфері у регіоні. Перероблення побутових відходів передане комунальним підприємствам, а токсичні та небезпечні відходи справляють значне екологічне навантаження на оточуюче природне середовище та становлять небезпеку для життєдіяльності людини. Значна частина об’єктів локалізації токсичних відходів надзвичайно небезпечна для оточуючого середовища у зв’язку з міграцією токсичних компонентів. Самі ж токсичні відходи являють собою вторинні ресурси, що в обумовлених умовах використання мають значну цінність.

Документи по цій країні  
IT та телекомунікації PR та реклама Будівництво Валюта Вироби з чорних та інших некоштовних металів Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку Зв'язок ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інше машинобудування Інші послуги Каміння, скло, кераміка Консалтингові послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Мінеральна сировина Населення Національна символіка Нетарифне регулювання Святкові дні Страхування Товари агропромислового комплексу Товари деревообробної промисловості Товари кольорової металургії Товари легкої промисловості Товари фармацевтичної промисловості Товари хімічної промисловості Товари целюлозно-паперової промисловості та друкована продукція Товари чорної металургії Точне машинобудування Транспорт Транспортне машинобудування Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Крамниця-А
Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки