Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Торгівля з країнами світу
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Миколаївська обласна державна адміністрація
«Вважаємо, що сайт є зручним та інформаційно корисним для підприємств, які здійснюють зовнішню торгівлю, державних установ та інших користувачів»

Украинские нефтепродукты

Система трансферу технологій Мережі регіональних центрів інноваційного розвитку Державного агентства України з інвестицій та інновацій (СТТ INDEV) – це частина загальнонаціональної інноваційної інфраструктури України, що представляє собою сукупність інформаційно-комунікаційної мережі та апаратно-програмних засобів, яка на некомерційній основі забезпечує діяльність підприємств, установ, організацій усіх форм власності, в усіх регіонах України, у сфері трансферу технологій, на підставі єдиної нормативної та методологічної бази, при безпосередній участі Мережі регіональних центрів інноваційного розвитку та за підтримки Державного агентства України з інвестицій та інновацій.

Місія СТТ INDEV – розвивати інфраструктуру економіки України, керуючись знаннями в сфері високих технологій та сприяти розвитку інноваційного бізнесу й комерціалізації наукоємних технологій в Україні.

Завдання СТТ INDEV – передача технологій між науковим і виробничим секторами та пошук партнерів для здійснення кооперації в розробці й впровадженні нових наукоємних технологій.

Шукати       Тип 

Регіональний адміністратор        
Система трансферу технологій
Виробництво екологічно чистого деревного палива
 
Тип:  Пропозиція
Українське підприємство пропонує технологію виробництва промислових деревних гранул/пелет. Споживачі (великі електростанції та ТЕС, районні та місцеві котельні середньої потужності, приватні споживачі, роздрібні продавці, агенти) одержують: економічну вигоду, екологічно безпечний вид палива - чисте навколишнє середовище, додаткові пільги. Підприємство шукає партнерів для розвитку проекту та організації спільного підприємства
"Программа-Z" Технологія забезпечення гарантованого постійного, споживчого попиту
 
Тип:  Пропозиція
Нова форма просування товару на ринку, що направлена на розвиток економіки, шляхом збільшення об'ємів випуску продукції вітчизняними виробниками

Виробництво безфреонових холодильних установок та установок переробки вуглеводних газів на базі хвильового детандер-копресора
 
Тип:  Пропозиція
У наш час, згідно з рішенням Монреальської наради, яка забороняє використання озоноруйнуючих речовин в якості хладоагентів, актуальне створення безпечних для довоколишнього середовища холодильних установок. Окрім цього, згідно з декретом Парламенту Ради Європи, в серпні 2003 року фреон 134 повинен бути забороненим у використанні в автомобільних кондиціонерах з 1 січня 2009 року. Процеси заморожування продуктів вимагають використання низьких температур, рівні –1000С, що забезпечує кращі смакові якості продукту. Зацікавленість світових виробників у такому устаткуванні підтверджується запросами відомих світових виробників холодильних установок та заготівників риби. У той же час, існує велика кількість законсервованих свердловин та малодебітних свердловин, видобуток газу з яких припинився через нерентабельність. Це відбувається внаслідок відсутності маловитратного недорогого устаткування для обробки цього газу, тому що дросель вже не може бути використаний через малий тиск у свердловині, а турбодетандери дорогі. Видобуток газу з таких свердловин стає рентабельним за умови використання недорогих установок на базі хвильвого детандер-компресора.
Модернізований пресуючий вузол
 
Тип:  Пропозиція
Сучасне українське підприємство пропонує модернізований пресуючий вузол до прес-грануляторів Б6-ДГВ, ДГ-1. Які використовуються для гранулювання комбікормів і сухого бурячного гніта на більшості заводів . Цей вузол значно спрощує конструкцію самого агрегату, а також і його експлуатацію. Підприємство шукає споживачів даної продукції.

Документи по цій країні  
IT та телекомунікації PR та реклама Будівництво Валюта Вироби з чорних та інших некоштовних металів Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку Зв'язок ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інше машинобудування Інші послуги Каміння, скло, кераміка Консалтингові послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Мінеральна сировина Населення Національна символіка Нетарифне регулювання Святкові дні Страхування Товари агропромислового комплексу Товари деревообробної промисловості Товари кольорової металургії Товари легкої промисловості Товари фармацевтичної промисловості Товари хімічної промисловості Товари целюлозно-паперової промисловості та друкована продукція Товари чорної металургії Точне машинобудування Транспорт Транспортне машинобудування Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки