Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Торгівля з країнами світу
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Івано-Франківська обласна державна адміністрація
«Веб-Портал Державна підтримка українського експорту» за умови постійного поновлення інформації забезпечить українським товаровиробникам необхідну інформаційну підтримку в здійсненні ними зовнішньоекономічної діяльності»

Украинские нефтепродукты

Система трансферу технологій Мережі регіональних центрів інноваційного розвитку Державного агентства України з інвестицій та інновацій (СТТ INDEV) – це частина загальнонаціональної інноваційної інфраструктури України, що представляє собою сукупність інформаційно-комунікаційної мережі та апаратно-програмних засобів, яка на некомерційній основі забезпечує діяльність підприємств, установ, організацій усіх форм власності, в усіх регіонах України, у сфері трансферу технологій, на підставі єдиної нормативної та методологічної бази, при безпосередній участі Мережі регіональних центрів інноваційного розвитку та за підтримки Державного агентства України з інвестицій та інновацій.

Місія СТТ INDEV – розвивати інфраструктуру економіки України, керуючись знаннями в сфері високих технологій та сприяти розвитку інноваційного бізнесу й комерціалізації наукоємних технологій в Україні.

Завдання СТТ INDEV – передача технологій між науковим і виробничим секторами та пошук партнерів для здійснення кооперації в розробці й впровадженні нових наукоємних технологій.

Шукати       Тип 

Регіональний адміністратор        
Система трансферу технологій
Виробництво та впровадження енергозберігаючих світлодіодних джерел світла
 
Тип:  Пропозиція
Переваги: · Економічність - світлодіодні світильники споживають в 10 разів менше енергії, ніж світильники на основі галогенних ламп або ламп розжарювання з аналогічною яскравістю. · Безпека - забезпечується відсутністю у конструкції - не застосовуються ніяких небезпечних речовин, типу ртуті у свіченні - інфрачервоного і ультрафіолетового випромінювання і інших шкідливих для здоров'я випромінювань малою температурою нагрівання корпусу світлодіода низькою напругою живлення - мале тепловиділення і низька живляча напруга (гарантує високий рівень безпеки); · Довговічність - якщо лампочка розжарювання світить не більше 1 тис. годин, люмінесцентна - від 6 до 12 тис. годин, то термін служби світлодіода - до 100 тис. годин (11 років безперервної роботи · Надійність - світлодіоди працюють в будь-яких погодних умовах при температурі від - 60°С до +40 °С. Володіють високою стійкістю до вібрації і механічних дій. · Компактність - завдяки зверхмалим розмірам світлодіодів з'явилася можливість створювати самі різні світлові рішення і нестандартні освітлювальні прилади. · Висока світловидатність - світлодіодні світильники потужністю 1,5 - 5 Вт забезпечують світловий потік 60 - 240 люмен (2007рік- Ostar Lighting видає більше ніж 1 тисячу люмен). · Спрямованість випромінювання - використання різних оптичних аксесуарів (лінзи, коліматори, рефлектора) дозволяють регулювати спрямованість свічення.
Спосіб поховання та зберігання тіла померлого
 
Тип:  Пропозиція
Український винахідник розробив технологію – спосіб поховання та зберігання тіла померлого, що дозволить підвищити термін корисного використання труни та водночас збільшити опір місця поховання тіла померлого відносно негативних природних факторів та до можливостей фізичного пошкодження труни та тіла, шляхом зведення додаткового прошарку – ущільнювача, що являє собою контейнер навколо усіх сторін труни.

Зливова система котеджу
 
Тип:  Запит
Зливова каналізація, водостоки, водовідвід з поверхні ділянки. Потрібні будь-які технології та обладнання, які можуть забезпечити локалізацію атмосферних опадів і їхній відвід з території ділянки у пришляхові канави, в найближчі існуючі й проектовані колодязі тощо для окремого котеджу із загальною площею земельної ділянки біля котеджу до 1 га. Обладнання повинно функціонувати з всілякими видами дренажних систем (чи підключатися до існуючих мереж), бути безпечним (технічна, екологічна безпека). Обладнання повинно мати високу надійність та потребувати мінімального обслуговування.
Будівництво тепличного комплексу для вирощування овочевих культур
 
Тип:  Запит
Тенденція до зниження споживання овочів пояснюється зменшенням урожайності, трансформування форм власності, порушенням міжгалузевих і міжгосподарських фінансово-економічних зв'язків тощо. Для ефективного функціонування регіонального овочепродуктового підкомплексу необхідно зосередити увагу на підвищенні якості та безпеки овочевої продукції, розширенні їх асортименту та забезпеченні цінового паритету.

Документи по цій країні  
IT та телекомунікації PR та реклама Будівництво Валюта Вироби з чорних та інших некоштовних металів Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку Зв'язок ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інше машинобудування Інші послуги Каміння, скло, кераміка Консалтингові послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Мінеральна сировина Населення Національна символіка Нетарифне регулювання Святкові дні Страхування Товари агропромислового комплексу Товари деревообробної промисловості Товари кольорової металургії Товари легкої промисловості Товари фармацевтичної промисловості Товари хімічної промисловості Товари целюлозно-паперової промисловості та друкована продукція Товари чорної металургії Точне машинобудування Транспорт Транспортне машинобудування Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки