Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Торгівля з країнами світу
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Херсонська Торгово-промислова палата
«Переконані, що Портал дозволить створити надійну інформаційну базу для діяльності вітчизняних експортерів та надасть їм всебічну підтримку з боку держави.
Ми впевнені, цей ресурс сприятиме популяризації України серед світової спільноти в якості надійного та стабільного торговельного партнера, поширенню конкурентоспроможної продукції українського виробництва на зовнішні ринки, а також створенню позитивного іміджу нашої країни у межах світового інформаційного простору»

Украинские нефтепродукты

Система трансферу технологій Мережі регіональних центрів інноваційного розвитку Державного агентства України з інвестицій та інновацій (СТТ INDEV) – це частина загальнонаціональної інноваційної інфраструктури України, що представляє собою сукупність інформаційно-комунікаційної мережі та апаратно-програмних засобів, яка на некомерційній основі забезпечує діяльність підприємств, установ, організацій усіх форм власності, в усіх регіонах України, у сфері трансферу технологій, на підставі єдиної нормативної та методологічної бази, при безпосередній участі Мережі регіональних центрів інноваційного розвитку та за підтримки Державного агентства України з інвестицій та інновацій.

Місія СТТ INDEV – розвивати інфраструктуру економіки України, керуючись знаннями в сфері високих технологій та сприяти розвитку інноваційного бізнесу й комерціалізації наукоємних технологій в Україні.

Завдання СТТ INDEV – передача технологій між науковим і виробничим секторами та пошук партнерів для здійснення кооперації в розробці й впровадженні нових наукоємних технологій.

Шукати       Тип 

Регіональний адміністратор        
Система трансферу технологій
Модернізація існуючої експериментальної установки з екологічно безпечною, безвідходною переробкою автошин в мінізавод
 
Тип:  Пропозиція
Українське підприємство розробило технологію екологічно чистої, безвідходної переробки автошин, метою якої є скорочення викидів в атмосферу вуглекислого газу та отримання альтернативних джерел енергії. Виробництво за екологічно чистою, безвідходною переробкою автошин складається з: - склад сировини (зношені автопокришки); - ділянка підготовки сировини (пробка шин); - лінія переробки автопокришок; - газове сховище; - склади готової продукції; - склад рідкого палива , склад технічного вуглецю, склад в’язальної проволоки; - ділянка складування металолому. Вихідна сировина поставляється автотранспортом на склад сировини транспортом постачальника сировини на утилізацію. Далі шини направляються на оброблення. Після оброблення шини подаються на лінію переробки. Сировина на ділянці піддається температурі без доступу повітря. В процесі якого отримуються полу продукти: газ, рідкопаливна фракція, вуглевмісний залишок ы металокорд. Газ повертається в топку установки для підтримки процесу роботи лінії. Вуглевмісний залишок після охолодження піддається сепарації (просіюється через сито) з метою відділення проволоки (металокорду). Рідке паливо і металокорд і вуглевмісний залишок відправляються на склад для подальшого відвантажування споживачу.
Організація виробництва сучасних сонячних колекторів і геліосистем
 
Тип:  Запит
Реалізація даного інвестиційного проекту дозволить вирішити завдання «Енергетичній стратегії України», розробленої Міністерством палива і енергетики спільно з НАН України в рамках підвищення енергетичної безпеки держави, зниженню рівня енергоємності виробництв, зниженню техногенного навантаження на навколишнє середовище продуктів, харчових і кормових добавок, лікарських і профілактичних препаратів, напоїв, бальзамів, у тому числі із змістом спирту і морських продуктів.

Електронний протокол руху транспортного засобу (ЕПРА)
 
Тип:  Пропозиція
Cпівробітниками Українського університету розроблено і підготовлено до серійного випуску електронний протокол руху транспортного засобу (аналог чорної скриньки на літаках), який реєструє переміщення, швидкість та прискорення руху автомобіля. Швидко і легко встановлюється на будь-який вид транспорту і розрахований фіксувати та зберігати данні до 1 мільйона кілометрів пробігу. Автори розробки пропонують долучитися до впровадження даного проекту.
Зливова система котеджного містечка
 
Тип:  Запит
Зливова каналізація, водостоки, водовідвід з поверхні ділянки. Потрібні будь-які технології та обладнання, які можуть забезпечити локалізацію атмосферних опадів і їхній відвід з території ділянки у пришляхові канави, в найближчі існуючі й проектовані колодязі тощо для котеджного містечка від 8 котеджів та більше, із загальною площею земельної ділянки біля котеджу до 1 га. Обладнання повинно функціонувати з всілякими видами дренажних систем (чи підключатися до існуючих мереж), бути безпечним (технічна, екологічна безпека). Обладнання повинно мати високу надійність та потребувати мінімального обслуговування.

Документи по цій країні  
IT та телекомунікації PR та реклама Будівництво Валюта Вироби з чорних та інших некоштовних металів Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку Зв'язок ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інше машинобудування Інші послуги Каміння, скло, кераміка Консалтингові послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Мінеральна сировина Населення Національна символіка Нетарифне регулювання Святкові дні Страхування Товари агропромислового комплексу Товари деревообробної промисловості Товари кольорової металургії Товари легкої промисловості Товари фармацевтичної промисловості Товари хімічної промисловості Товари целюлозно-паперової промисловості та друкована продукція Товари чорної металургії Точне машинобудування Транспорт Транспортне машинобудування Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
КТЛ-ЛОГИСТИК, ООО
пр-т Шевченко, 4д, офис 77, Одесса
HOMEFORT
ул. Дальницкая, 50, Одесса
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Крамниця-А
Тендери за кордоном
Закупівля продукції
Державний концерн «Туркменхімія»

проектування та будівництво залізничної станції Гандінагар (штат Гуджарат) та готельного комплексу на 300 номерів
Корпорація з розвитку залізниць Індії

Проектування та будівництво «під ключ» заводу з виробництва миючих засобів
Державний концерн «Туркменхімія»