Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Торгівля з країнами світу
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Закарпатська Торгово-промислова палата
«Враховуючи сьогоднішню економічну ситуацію, необхідність у наданні практичної допомоги малому, середньому та крупному бізнесу України в налагодженні, відновленні чи створенні нових виробництв, які в свою чергу будуть сприяти створенню нових робочих місць., збільшенню доходів суб’єктів господарювання та зростання бюджетних надходжень, є одним з найбільш ефективних шляхів стабілізації економічного зростання нашої держави.
Члени Палати, Закарпатська ТПП всілякими ресурсами, всіма наявними можливостями готова підтримати Ваші кроки з популяризації українських товарів, українського товаровиробника не тільки на внутрішньому, але й на зовнішніх ринках»

Украинские нефтепродукты

Система трансферу технологій Мережі регіональних центрів інноваційного розвитку Державного агентства України з інвестицій та інновацій (СТТ INDEV) – це частина загальнонаціональної інноваційної інфраструктури України, що представляє собою сукупність інформаційно-комунікаційної мережі та апаратно-програмних засобів, яка на некомерційній основі забезпечує діяльність підприємств, установ, організацій усіх форм власності, в усіх регіонах України, у сфері трансферу технологій, на підставі єдиної нормативної та методологічної бази, при безпосередній участі Мережі регіональних центрів інноваційного розвитку та за підтримки Державного агентства України з інвестицій та інновацій.

Місія СТТ INDEV – розвивати інфраструктуру економіки України, керуючись знаннями в сфері високих технологій та сприяти розвитку інноваційного бізнесу й комерціалізації наукоємних технологій в Україні.

Завдання СТТ INDEV – передача технологій між науковим і виробничим секторами та пошук партнерів для здійснення кооперації в розробці й впровадженні нових наукоємних технологій.

Шукати       Тип 

Регіональний адміністратор        
Система трансферу технологій
Комплекс термохімічної деструкції з переробки зношених автомобільних шин (ЗАШ) та виробів із гуми
 
Тип:  Пропозиція
Комплекси термохімічної деструкції (ТХД) ЗАШ здатні переробляти шини легкових, вантажних автомобілів, автобусів, сільгосптехніки та кар'єрних самоскидів діаметром до 2 м та шириною до 60 см. Продуктивність комплексів може складати від 50 до 10000 кг/год. Власник комплексу ТХД отримуватиме чистий прибуток від реалізації продуктів, що виробляються - твердого палива (аналог кам'яного вугілля) та рідкого палива (аналог палива пічного побутового). Комплекси ТХД відповідають екологічним вимогам України, вміст шкідливих речовин у викидах відповідає нормативам.
Зливова система котеджного містечка
 
Тип:  Запит
Зливова каналізація, водостоки, водовідвід з поверхні ділянки. Потрібні будь-які технології та обладнання, які можуть забезпечити локалізацію атмосферних опадів і їхній відвід з території ділянки у пришляхові канави, в найближчі існуючі й проектовані колодязі тощо для котеджного містечка від 8 котеджів та більше, із загальною площею земельної ділянки біля котеджу до 1 га. Обладнання повинно функціонувати з всілякими видами дренажних систем (чи підключатися до існуючих мереж), бути безпечним (технічна, екологічна безпека). Обладнання повинно мати високу надійність та потребувати мінімального обслуговування.

«Інноваційний центр підвищення кваліфікації спеціалістів бальнеологічних закладів України» для обслуговування модульних реабілітаційних комплексів «Спелеокамера» на основі використання Солотвинської солі (Закарпатська область).
 
Тип:  Пропозиція
Cтворення методичної бази Центру навчання та підготовки/перепепідготовки спеціалістів бальнеології, котрий щороку готуватиме кадри для обслуговування функціонування бальнеологічних центрів, санітарно – курортних закладів та спеціалістів з обслуговування реабілітаційних комплексів – міні проектів «Спелеокамера» - терапія на основі солі зони смт. Солотвинно Закарпатської області».
Створення альтернативних джерел тепла – промислових теплогенераторів, що працюють на відпрацьованих моторних та індустріальних маслах з низькими матеріальними витратами
 
Тип:  Пропозиція
Виробництво обладнання засновано на використанні принципу «теплової пушки». Під час згоряння вторинної сировини нагрівається радіатор, а повітря, що поступає крізь вентилятор, проходить поверхнею радіатора та нагрівається до 2000С. Після цього, нагріте повітря виходить до приміщення та прогріває приміщення до 700 м3. Обладнання розраховане на побутові мережі з напругою 220В. Використання електроенергії значно знижено та складає 0,3 кВ/ч.

Документи по цій країні  
IT та телекомунікації PR та реклама Будівництво Валюта Вироби з чорних та інших некоштовних металів Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку Зв'язок ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інше машинобудування Інші послуги Каміння, скло, кераміка Консалтингові послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Мінеральна сировина Населення Національна символіка Нетарифне регулювання Святкові дні Страхування Товари агропромислового комплексу Товари деревообробної промисловості Товари кольорової металургії Товари легкої промисловості Товари фармацевтичної промисловості Товари хімічної промисловості Товари целюлозно-паперової промисловості та друкована продукція Товари чорної металургії Точне машинобудування Транспорт Транспортне машинобудування Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
HOMEFORT
ул. Дальницкая, 50, Одесса
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
АГРАРНОЕ ЗОЛОТО УКРАИНЫ, ЧАО
ул. Караваева 39, офис 2, г. Днепр
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Крамниця-А
Тендери за кордоном
Закупівля продукції
Державний концерн «Туркменхімія»

проектування та будівництво залізничної станції Гандінагар (штат Гуджарат) та готельного комплексу на 300 номерів
Корпорація з розвитку залізниць Індії

Проектування та будівництво «під ключ» заводу з виробництва миючих засобів
Державний концерн «Туркменхімія»