Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Торгівля з країнами світу
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Міністерство регіонального розвитку та будівництва України
«Структура і функціональні можливості Інтернет-порталу державної підтримки українського експорту різнобічні і багатогранні та в майбутньому даний портал надасть всебічну підтримку просуванню українських товарів на зовнішніх ринках»

Украинские нефтепродукты

Система трансферу технологій Мережі регіональних центрів інноваційного розвитку Державного агентства України з інвестицій та інновацій (СТТ INDEV) – це частина загальнонаціональної інноваційної інфраструктури України, що представляє собою сукупність інформаційно-комунікаційної мережі та апаратно-програмних засобів, яка на некомерційній основі забезпечує діяльність підприємств, установ, організацій усіх форм власності, в усіх регіонах України, у сфері трансферу технологій, на підставі єдиної нормативної та методологічної бази, при безпосередній участі Мережі регіональних центрів інноваційного розвитку та за підтримки Державного агентства України з інвестицій та інновацій.

Місія СТТ INDEV – розвивати інфраструктуру економіки України, керуючись знаннями в сфері високих технологій та сприяти розвитку інноваційного бізнесу й комерціалізації наукоємних технологій в Україні.

Завдання СТТ INDEV – передача технологій між науковим і виробничим секторами та пошук партнерів для здійснення кооперації в розробці й впровадженні нових наукоємних технологій.

Шукати       Тип 

Регіональний адміністратор        
Система трансферу технологій
ЕЛЕКТРОРОЗРЯДНЕ ОЧИЩЕННЯ МОРСЬКИХ СТАЦІОНАРНИХ ПЛАТФОРМ ВІД БІОЛОГІЧНОГО ОБРОСТАННЯ
 
Тип:  Пропозиція
Електророзрядне очищення опірних блоків морських стаціонарних платформ від біологічного обростання і устаткування для його реалізації забезпечують продуктивність процесу очищення до 200 м2/год.
Технологія виробництва повнокольорових декоруючих елементів на керамічній плитці для внутрішніх та зовнішніх робіт
 
Тип:  Пропозиція
Повнокольоровий шовкотрафаретний друк на керамічній плитці за технологією третього обпалу передає найтонші відтінки кольору, дозволяє з великою достовірністю відтворювати фотографічне зображення натуральних об’єктів, картин відомих художників, сюжетів підводного світу, витворів комп’ютерної графіки. Прямий повнокольоровий шовкотрафаретний друк на керамічній плитці є унікальною технологією, у якої не має аналогів у світі.

Зливова система котеджного містечка
 
Тип:  Запит
Зливова каналізація, водостоки, водовідвід з поверхні ділянки. Потрібні будь-які технології та обладнання, які можуть забезпечити локалізацію атмосферних опадів і їхній відвід з території ділянки у пришляхові канави, в найближчі існуючі й проектовані колодязі тощо для котеджного містечка від 8 котеджів та більше, із загальною площею земельної ділянки біля котеджу до 1 га. Обладнання повинно функціонувати з всілякими видами дренажних систем (чи підключатися до існуючих мереж), бути безпечним (технічна, екологічна безпека). Обладнання повинно мати високу надійність та потребувати мінімального обслуговування.
ОРГАНІЗАЦІЯ СЕРІЙНОГО ВИРОБНИЦТВА АНАТОМІЧНО АДАПТОВАНИХ ЕНДОПРОТЕЗІВ КРУПНИХ СУГЛОБІВ І ХРЕБТА ЛЮДИНИ, ЩО ІМПЛАНТУЮТЬСЯ
 
Тип:  Запит
Авторами проекту розроблений ряд конструкцій ендопротезів тазостегнового суглоба, в яких врахований позитивний і негативний досвід світової практики эндопротезированія. Конструкції ендопротезів забезпечує повне відновлення функцій суглоба, а значить працездатності і якості життя людини. Запропоновані авторами проекту конструкції ендопротезів запатентовані на Україні і за кордоном.

Документи по цій країні  
IT та телекомунікації PR та реклама Будівництво Валюта Вироби з чорних та інших некоштовних металів Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку Зв'язок ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інше машинобудування Інші послуги Каміння, скло, кераміка Консалтингові послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Мінеральна сировина Населення Національна символіка Нетарифне регулювання Святкові дні Страхування Товари агропромислового комплексу Товари деревообробної промисловості Товари кольорової металургії Товари легкої промисловості Товари фармацевтичної промисловості Товари хімічної промисловості Товари целюлозно-паперової промисловості та друкована продукція Товари чорної металургії Точне машинобудування Транспорт Транспортне машинобудування Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Крамниця-А
Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки