Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Торгівля з країнами світу
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
ЕНЕРНОАТОМ, Національна атомна енергогенеруюча компанія
«Інтернет-портал створений на досить високому технічному рівні і містить багато корисної інформації»

Украинские нефтепродукты

Система трансферу технологій Мережі регіональних центрів інноваційного розвитку Державного агентства України з інвестицій та інновацій (СТТ INDEV) – це частина загальнонаціональної інноваційної інфраструктури України, що представляє собою сукупність інформаційно-комунікаційної мережі та апаратно-програмних засобів, яка на некомерційній основі забезпечує діяльність підприємств, установ, організацій усіх форм власності, в усіх регіонах України, у сфері трансферу технологій, на підставі єдиної нормативної та методологічної бази, при безпосередній участі Мережі регіональних центрів інноваційного розвитку та за підтримки Державного агентства України з інвестицій та інновацій.

Місія СТТ INDEV – розвивати інфраструктуру економіки України, керуючись знаннями в сфері високих технологій та сприяти розвитку інноваційного бізнесу й комерціалізації наукоємних технологій в Україні.

Завдання СТТ INDEV – передача технологій між науковим і виробничим секторами та пошук партнерів для здійснення кооперації в розробці й впровадженні нових наукоємних технологій.

Шукати       Тип 

Регіональний адміністратор        
Система трансферу технологій
Будівництво інноваційного центру за технологіями переробки морепродуктів
 
Тип:  Запит
Научно- методичну базу інноваційного центру передбачається розмістити в р. Керчі на основі базової організації Південного науково-дослідного інституту морського рибного господарства і океанографії, досвідчено-промислову частину по вирощуванню, здобичі і переробці гідробіонтів на побережжі озера Донузлав з використанням наявних споруд військового містечка (недалеко від м. Евпаторія), продуктів, харчових і кормових добавок, лікарських і профілактичних препаратів, напоїв, бальзамов, у тому числі із змістом спирту і морських продуктів.
Мобільна установка для знешкодження невизначених та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин
 
Тип:  Пропозиція
Мобільна установка із знешкодження ХЗЗР має продуктивністю 50 кг/год, метод знешкодження - термохімічне знешкодження у сольовому розплаві з наступним багатоступінчатим очищенням газів, що утворюються. Установка розташовується на автомобільній або залізничній платформі, тому ХЗЗР знешкоджуються безпосередньо на місцях їх зберігання, має багатоступеневу систему очищення газів, завдяки чому забезпечується концентрація шкідливих речовин у димі, що викидається, та шлаці, який утворюється, у відповідності до вимог українських та європейських стандартів. Процес знешкодження повністю механізовано та автоматизовано. Контакту людини з отрутохімікатами майже не відбувається. Є можливість утилізації тепла, що виділяється, яке використовується для технологічних потреб установки.

Технологія виробництва скла з керованою прозорістю
 
Тип:  Пропозиція
Українське підприємство, що спеціалізується в розробці інноваційних проектів розробило технічно обґрунтовану технологію виготовлення оптичних стекол із плавним регулюванням світлопропускання від прозорого до непрозорого стану. Скло створене за цією технологією має дуже низьке енергоспоживання, що дозволяє використовувати автономні джерела живлення (сонячні елементи, акумулятори, які можуть монтуватися на скло) для керування їхніми властивостями. Підприємство шукає партнерів для укладання ліцензійних договорів, комерційної та технологічної кооперації.
Технологія низькотемпературного вихрового спалювання розпиленого водовугільного палива (ВУП) у котлах малої та середньої потужності
 
Тип:  Пропозиція
Низька температура полум’я в топках котлів (970 − 1040 °С) виключає шлакоутворення та порушення тепловіддачі у водяних трубах котла. Під час спалювання водовугільного палива вміст окислів азоту у викидах зменшується більш ніж у 1.5 разів. Летюча зола, що уловлюється, крупністю до 355 мкм та насипну щільність не більш 0,36 г/см3 має світло-пісочний колір та може використовуватись у якості заповнювача у виробництві будівельних матеріалів. Для переведення котлів на спалювання ВУП замість твердого палива виконується часткова реконструкція та додаткове обладнання системи паливо подавання з резервуарним парком, помповою та компресорною станціями, при переведенні з рідкого палива – додатково встановлюється система золовидалення.

Документи по цій країні  
IT та телекомунікації PR та реклама Будівництво Валюта Вироби з чорних та інших некоштовних металів Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку Зв'язок ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інше машинобудування Інші послуги Каміння, скло, кераміка Консалтингові послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Мінеральна сировина Населення Національна символіка Нетарифне регулювання Святкові дні Страхування Товари агропромислового комплексу Товари деревообробної промисловості Товари кольорової металургії Товари легкої промисловості Товари фармацевтичної промисловості Товари хімічної промисловості Товари целюлозно-паперової промисловості та друкована продукція Товари чорної металургії Точне машинобудування Транспорт Транспортне машинобудування Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Крамниця-А
Тендери за кордоном
Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки

Закупівля продукції
Державний концерн «Туркменхімія»