Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Торгівля з країнами світу
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Міністерство закордонних справ України
«Міністерство закордонних справ України вбачає створений під егідою Міністерства економіки України веб-портал «Державна підтримка українського експорту» є дієвим інструментом висвітлення торговельного потенціалу нашої держави та просування вітчизняної продукції на світові ринки»

Украинские нефтепродукты

Система трансферу технологій Мережі регіональних центрів інноваційного розвитку Державного агентства України з інвестицій та інновацій (СТТ INDEV) – це частина загальнонаціональної інноваційної інфраструктури України, що представляє собою сукупність інформаційно-комунікаційної мережі та апаратно-програмних засобів, яка на некомерційній основі забезпечує діяльність підприємств, установ, організацій усіх форм власності, в усіх регіонах України, у сфері трансферу технологій, на підставі єдиної нормативної та методологічної бази, при безпосередній участі Мережі регіональних центрів інноваційного розвитку та за підтримки Державного агентства України з інвестицій та інновацій.

Місія СТТ INDEV – розвивати інфраструктуру економіки України, керуючись знаннями в сфері високих технологій та сприяти розвитку інноваційного бізнесу й комерціалізації наукоємних технологій в Україні.

Завдання СТТ INDEV – передача технологій між науковим і виробничим секторами та пошук партнерів для здійснення кооперації в розробці й впровадженні нових наукоємних технологій.

Шукати       Тип 

Регіональний адміністратор        
Система трансферу технологій
Модернізація існуючої експериментальної установки з екологічно безпечною, безвідходною переробкою автошин в мінізавод
 
Тип:  Пропозиція
Українське підприємство розробило технологію екологічно чистої, безвідходної переробки автошин, метою якої є скорочення викидів в атмосферу вуглекислого газу та отримання альтернативних джерел енергії. Виробництво за екологічно чистою, безвідходною переробкою автошин складається з: - склад сировини (зношені автопокришки); - ділянка підготовки сировини (пробка шин); - лінія переробки автопокришок; - газове сховище; - склади готової продукції; - склад рідкого палива , склад технічного вуглецю, склад в’язальної проволоки; - ділянка складування металолому. Вихідна сировина поставляється автотранспортом на склад сировини транспортом постачальника сировини на утилізацію. Далі шини направляються на оброблення. Після оброблення шини подаються на лінію переробки. Сировина на ділянці піддається температурі без доступу повітря. В процесі якого отримуються полу продукти: газ, рідкопаливна фракція, вуглевмісний залишок ы металокорд. Газ повертається в топку установки для підтримки процесу роботи лінії. Вуглевмісний залишок після охолодження піддається сепарації (просіюється через сито) з метою відділення проволоки (металокорду). Рідке паливо і металокорд і вуглевмісний залишок відправляються на склад для подальшого відвантажування споживачу.
Спосіб контролю за якістю обслуговування могил та прилеглих до них територій
 
Тип:  Пропозиція
Український винахідник розробив технологію – спосіб контролю за якістю обслуговування могили та прилеглих до них територій, який надає можливість зацікавленій особі (контролеру) у будь-який зручний для нього час, перевірити стан надання послуг з обслуговування могил та прилеглих територій спеціальними комбінатами та іншими структурами (у т.ч. приватними), шляхом отримання відеоінформації у прямому ефірі через локальну або глобальну телекомунікаційну мережу (наприклад через доступ до спеціального сайту надавача послуг).

Малогабаритний високоефективний турбофоретичний масловідділювач
 
Тип:  Пропозиція
Малогабаритний високоефективний турбофоретичний масловідділювач має підвищену ефективність уловлювання високодисперсних аерозолів мастил в системах суфлірування газотурбінних двигунів в широкому інтервалі концентрацій мастил в повітрі і дисперсного складу крапель та подачі газів.
Малогабаритні генератори імпульсних струмів для електроімпульсних та електророзрядних технологій
 
Тип:  Пропозиція
Генератори потужністю 1-40 кВт, напругою 10-150 кВ забезпечують енергію в імпульсі від 1 до 100 кДж з частотою 1-10000 Гц з питомими масогабаритними характеристиками 10 кг/кВт створені для електроімпульсних та електророрядних технологій. Фронт розрядного імпульсу нано-мікросекундного діапазону дозволяє використовувати їх в технологіях очищення лиття, штампування, запресовки металевих виробів, зняття залишкових напруг, магніто-імпульсного зварювання тощо.

Документи по цій країні  
IT та телекомунікації PR та реклама Будівництво Валюта Вироби з чорних та інших некоштовних металів Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку Зв'язок ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інше машинобудування Інші послуги Каміння, скло, кераміка Консалтингові послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Мінеральна сировина Населення Національна символіка Нетарифне регулювання Святкові дні Страхування Товари агропромислового комплексу Товари деревообробної промисловості Товари кольорової металургії Товари легкої промисловості Товари фармацевтичної промисловості Товари хімічної промисловості Товари целюлозно-паперової промисловості та друкована продукція Товари чорної металургії Точне машинобудування Транспорт Транспортне машинобудування Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Крамниця-А
Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки