Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Торгівля з країнами світу
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Міністерство закордонних справ України
«Міністерство закордонних справ України вбачає створений під егідою Міністерства економіки України веб-портал «Державна підтримка українського експорту» є дієвим інструментом висвітлення торговельного потенціалу нашої держави та просування вітчизняної продукції на світові ринки»

Украинские нефтепродукты

Система трансферу технологій Мережі регіональних центрів інноваційного розвитку Державного агентства України з інвестицій та інновацій (СТТ INDEV) – це частина загальнонаціональної інноваційної інфраструктури України, що представляє собою сукупність інформаційно-комунікаційної мережі та апаратно-програмних засобів, яка на некомерційній основі забезпечує діяльність підприємств, установ, організацій усіх форм власності, в усіх регіонах України, у сфері трансферу технологій, на підставі єдиної нормативної та методологічної бази, при безпосередній участі Мережі регіональних центрів інноваційного розвитку та за підтримки Державного агентства України з інвестицій та інновацій.

Місія СТТ INDEV – розвивати інфраструктуру економіки України, керуючись знаннями в сфері високих технологій та сприяти розвитку інноваційного бізнесу й комерціалізації наукоємних технологій в Україні.

Завдання СТТ INDEV – передача технологій між науковим і виробничим секторами та пошук партнерів для здійснення кооперації в розробці й впровадженні нових наукоємних технологій.

Шукати       Тип 

Регіональний адміністратор        
Система трансферу технологій
Розробка, виготовлення та випробування вимірювального комплексу оцінки фізико-хімічних параметрів мінеральної води безпосередньо на свердловині при її бальнеологічному використанні
 
Тип:  Пропозиція
Програмно-апаратний комплекс комплекс моніторингу хімічного складу та кількості мінеральної води безпосередньо на свердловинах при їх промисловій експлуатації, що дозволить здійснювати також системний контроль за змінами у природному навколишньому середовищі, контролювати видобування природних надр, не допускати їх виснаження та забруднення, та передбачати можливі техногенні катастрофи.
Програмно-апаратний комплекс для дослідження кінематичних і динамічних характеристик трансмісій
 
Тип:  Пропозиція
В українському університеті розроблено і виготовлено пристрій для вимірювання механічних характеристик трансмісій: кутової швидкості, моменту, що крутить і механічної потужності трансмісій в широкому діапазоні їх роботи. Пристрій створений на нових принципах і ідеях, які раніше не застосовувалися у виробах такого типу. Автори розробки пропонують спільне впровадження даної технології.

Малогабаритний високоефективний турбофоретичний масловідділювач
 
Тип:  Пропозиція
Малогабаритний високоефективний турбофоретичний масловідділювач має підвищену ефективність уловлювання високодисперсних аерозолів мастил в системах суфлірування газотурбінних двигунів в широкому інтервалі концентрацій мастил в повітрі і дисперсного складу крапель та подачі газів.
Модернізація існуючої експериментальної установки з екологічно безпечною, безвідходною переробкою автошин в мінізавод
 
Тип:  Пропозиція
Українське підприємство розробило технологію екологічно чистої, безвідходної переробки автошин, метою якої є скорочення викидів в атмосферу вуглекислого газу та отримання альтернативних джерел енергії. Виробництво за екологічно чистою, безвідходною переробкою автошин складається з: - склад сировини (зношені автопокришки); - ділянка підготовки сировини (пробка шин); - лінія переробки автопокришок; - газове сховище; - склади готової продукції; - склад рідкого палива , склад технічного вуглецю, склад в’язальної проволоки; - ділянка складування металолому. Вихідна сировина поставляється автотранспортом на склад сировини транспортом постачальника сировини на утилізацію. Далі шини направляються на оброблення. Після оброблення шини подаються на лінію переробки. Сировина на ділянці піддається температурі без доступу повітря. В процесі якого отримуються полу продукти: газ, рідкопаливна фракція, вуглевмісний залишок ы металокорд. Газ повертається в топку установки для підтримки процесу роботи лінії. Вуглевмісний залишок після охолодження піддається сепарації (просіюється через сито) з метою відділення проволоки (металокорду). Рідке паливо і металокорд і вуглевмісний залишок відправляються на склад для подальшого відвантажування споживачу.

Документи по цій країні  
IT та телекомунікації PR та реклама Будівництво Валюта Вироби з чорних та інших некоштовних металів Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку Зв'язок ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інше машинобудування Інші послуги Каміння, скло, кераміка Консалтингові послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Мінеральна сировина Населення Національна символіка Нетарифне регулювання Святкові дні Страхування Товари агропромислового комплексу Товари деревообробної промисловості Товари кольорової металургії Товари легкої промисловості Товари фармацевтичної промисловості Товари хімічної промисловості Товари целюлозно-паперової промисловості та друкована продукція Товари чорної металургії Точне машинобудування Транспорт Транспортне машинобудування Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
КТЛ-ЛОГИСТИК, ООО
пр-т Шевченко, 4д, офис 77, Одесса
HOMEFORT
ул. Дальницкая, 50, Одесса
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Крамниця-А
Тендери за кордоном
Закупівля продукції
Державний концерн «Туркменхімія»

проектування та будівництво залізничної станції Гандінагар (штат Гуджарат) та готельного комплексу на 300 номерів
Корпорація з розвитку залізниць Індії

Проектування та будівництво «під ключ» заводу з виробництва миючих засобів
Державний концерн «Туркменхімія»