Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Торгівля з країнами світу
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Запорізька обласна державна адміністрація
«Структура та можливості створеного Вами інформаційного порталу, на наш погляд, цілком відповідають завданням державної політики з розвитку експорту та будуть корисні як підприємствам, так і фізичним особам»

Украинские нефтепродукты

Система трансферу технологій Мережі регіональних центрів інноваційного розвитку Державного агентства України з інвестицій та інновацій (СТТ INDEV) – це частина загальнонаціональної інноваційної інфраструктури України, що представляє собою сукупність інформаційно-комунікаційної мережі та апаратно-програмних засобів, яка на некомерційній основі забезпечує діяльність підприємств, установ, організацій усіх форм власності, в усіх регіонах України, у сфері трансферу технологій, на підставі єдиної нормативної та методологічної бази, при безпосередній участі Мережі регіональних центрів інноваційного розвитку та за підтримки Державного агентства України з інвестицій та інновацій.

Місія СТТ INDEV – розвивати інфраструктуру економіки України, керуючись знаннями в сфері високих технологій та сприяти розвитку інноваційного бізнесу й комерціалізації наукоємних технологій в Україні.

Завдання СТТ INDEV – передача технологій між науковим і виробничим секторами та пошук партнерів для здійснення кооперації в розробці й впровадженні нових наукоємних технологій.

Шукати       Тип 

Регіональний адміністратор        
Система трансферу технологій
Будівництво інноваційного центру за технологіями переробки морепродуктів
 
Тип:  Запит
Научно- методичну базу інноваційного центру передбачається розмістити в р. Керчі на основі базової організації Південного науково-дослідного інституту морського рибного господарства і океанографії, досвідчено-промислову частину по вирощуванню, здобичі і переробці гідробіонтів на побережжі озера Донузлав з використанням наявних споруд військового містечка (недалеко від м. Евпаторія), продуктів, харчових і кормових добавок, лікарських і профілактичних препаратів, напоїв, бальзамов, у тому числі із змістом спирту і морських продуктів.
Новітня газопаротурбінна технологія "Водолій"
 
Тип:  Пропозиція
Переваги: - Підвищення електричного ККД влітку за рахунок теплоти, що отримується при граничній її утилізації. - Збільшення виробництва теплової енергії на теплопостачання пропорційно зниженню температури навколишнього середовища. - Можливість суттєвого підвищення потужності і ККД енергетичної установки за рахунок подачі в проточну частину компресора пари та конденсату, що отримується з надлишкової насиченої води відбираємої після економайзера котла-утилізатора. - Можливість використання в якості палива кам'яного вугілля і природного газу, де складова вугілля становить 60-65 %. - Можливість використання в циклі енергоустановки утилізованої теплоти вторинних енергоресурсів промислових підприємств, в тому числі і сміттєспалювальних заводів і виробництво за її рахунок електроенергії з високим ККД. - Низькі капітальні витрати. Вартість кВт встановленої потужності розроблених ГПТУ "Водолій" не перевищує 280-320$, а в подальшому буде знижена до 200-220$.

Гідротеплогенератор з мікровентурними термоголовками
 
Тип:  Пропозиція
Винахід стосується галузі теплоенергетики і може бути застосований для потреб опалення і гарячого водопостачання житлових, громадських і виробничих приміщень. Основні переваги: 1. Екологічно чистий. 2. Можна розміщувати в будь-якій точці Землі де є доступ до електроенергії. 3. Як джерело енергії також можна використовувати і дизель-генератори. 4. Збільшення потужності гідротеплогенератора досягається завдяки збільшенню потужності електродвигуна. 5. Коефіцієнт корисної дії (ККД) гідротеплогенератора сягає до 330%
Програмний комплекс для управління радіочастотним спектром в наземній службі
 
Тип:  Пропозиція
Державне підприємство, розробило програмний комплекс для управління радіочастотним спектром в наземній службі. Програмний комплекс може застосовуватись для частотно-територіального планування і забезпечення електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів аналогового та цифрового телевізійного мовлення та широкосмугового радіодоступу. Використання даного програмного комплексу істотно скорочує часові та економічні витрати при впровадженні радіотехнологій. Організація шукає партнерів для укладання ліцензійних договорів з передачі прав на розроблений програмний комплекс.

Документи по цій країні  
IT та телекомунікації PR та реклама Будівництво Валюта Вироби з чорних та інших некоштовних металів Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку Зв'язок ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інше машинобудування Інші послуги Каміння, скло, кераміка Консалтингові послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Мінеральна сировина Населення Національна символіка Нетарифне регулювання Святкові дні Страхування Товари агропромислового комплексу Товари деревообробної промисловості Товари кольорової металургії Товари легкої промисловості Товари фармацевтичної промисловості Товари хімічної промисловості Товари целюлозно-паперової промисловості та друкована продукція Товари чорної металургії Точне машинобудування Транспорт Транспортне машинобудування Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Крамниця-А
Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки