Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Кувейт
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Херсонська Торгово-промислова палата
«Переконані, що Портал дозволить створити надійну інформаційну базу для діяльності вітчизняних експортерів та надасть їм всебічну підтримку з боку держави.
Ми впевнені, цей ресурс сприятиме популяризації України серед світової спільноти в якості надійного та стабільного торговельного партнера, поширенню конкурентоспроможної продукції українського виробництва на зовнішні ринки, а також створенню позитивного іміджу нашої країни у межах світового інформаційного простору»

Украинские нефтепродукты
Богдан Данилишин: Україна має великі можливості для ефективного співробітництва з Державою Кувейт у інвестиційній сфері  
Параметри: Інвестиції, Економічне співробітництво

 

Богдан Данилишин: Україна має великі можливості для ефективного співробітництва з Державою Кувейт у інвестиційній сфері 

В ході офіційного візиту української делегації до Держави Кувейт Міністр економіки України Богдан Данилишин зустрівся із заступником Генерального директора Кувейтського фонду арабського економічного розвитку Хешамом Ібрагимом Фаресом Аль-Вакайаном.

В ході зустрічі Заступник Генерального директора Кувейтського фонду арабського економічного розвитку коротко поінформував про діяльність фонду.: Кувейтський Фонд арабського економічного розвитку (КФАЕР) – це впливова організація, заснована 31 грудня 1961 року відповідно до наказу еміра Кувейту. Нині діючий Генеральний директор Фонду Абдель Вахаб А.Аль-Бадр є дуже впливовою особою у політичних та економічних колах країни і, як правило, очолює кувейтську сторону під час проведення переговорів з іноземними делегаціями найвищого рівня.

Довідково

Фонд, що заснований з метою надання допомоги арабським країнам, поступово почав надавати економічну та технічну допомогу всім іншим країнам, що розвиваються. Головною умовою надання кредитів є суспільна спрямованість проектів (наприклад, спорудження доріг, будівництво медичних закладів, а також розбудова промислових об’єктів з метою вирішення проблем зайнятості), але фінансуються й інші проекти в галузях енергетики, промисловості та сільського господарства. Загалом від часу заснування Фондом було профінансовано 724 проекти у 101 країні світу.

Також Хешам Ібрагим Фарес Аль-Вакайан привітав Україну зі вступом до СОТ та висловив сподівання, що представники ділових кіл Кувейту візьмуть участь у презентованих Україною інвестиційних проектах.

На думку Міністра економіки України Богдана Данилишина, співробітництво України з Фондом арабського економічного розвитку може стати суттєвим імпульсом у розвитку двосторонніх економічних відносин між країнами.

Крім того, Богдан Данилишин зустрівся з Виконавчим директором з питань інвестування Кувейтської інвестиційної адміністрації Фаруком Бастакі.

Під час зустрічі, Міністр економіки України відзначив, що забезпечення сприятливого інвестиційного клімату в Україні залишається питанням стратегічної важливості, від реалізації якого залежать динаміка соціально-економічного розвитку та можливість модернізації на цій основі національної економіки.

«Україна має великі можливості для ефективного співробітництва з Державою Кувейт в інвестиційній галузі», - наголосив Богдан Данилишин.

В цьому контексті Міністр економіки висловив впевненість, що контакти між Кувейтом та Україною перейдуть в практичну площину плідної співпраці через інвестування як власних коштів Адміністрації, так і активів інвестиційних фондів, у первинне розміщення акцій українських компаній на світових біржах, в нерухомість, фінансовий ринок, сферу послуг тощо.

«Уряд України інтенсивно шукає шляхи співробітництва у цьому напрямі. Наразі члени української бізнесової делегації привезли до Кувейту низку проектів, які започаткують співробітництво між Кувейтською інвестиційною Адміністрацією та Україною», - підкреслив Богдан Данилишин.

У свою чергу, виконавчий директор з питань інвестування Кувейтської інвестиційної адміністрації Фарук Бастакі наголосив на зацікавленості щодо інвестування в українські проекти.

«Кувейтська інвестиційна адміністрація і надалі готова співпрацювати з Україною», - відзначив Фарук Бастакі.

Наприкінці зустрічі, Богдан Данилишин запросив делегацію Адміністрації відвідати Україну для безпосереднього ознайомлення з інвестиційними можливостями країни тазапропонував під час візиту провести семінар «Україна-Кувейт: можливості інвестиційної співпраці».

25.05.2009 | 16:31 | Прес-служба Міністра

Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Індонезія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан ПАР Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
Будівництво Валюта Вироби з чорних та інших некоштовних металів Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку Зв'язок ЗЕД Інвестиції Інше машинобудування Інші послуги Каміння, скло, кераміка Консалтингові послуги Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Населення Національна символіка Святкові дні Товари агропромислового комплексу Товари деревообробної промисловості Товари легкої промисловості Товари хімічної промисловості Товари чорної металургії Транспорт Транспортно-експедиційні послуги Туризм

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки