Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Малайзія
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Міністерство закордонних справ України
«Міністерство закордонних справ України вбачає створений під егідою Міністерства економіки України веб-портал «Державна підтримка українського експорту» є дієвим інструментом висвітлення торговельного потенціалу нашої держави та просування вітчизняної продукції на світові ринки»

Украинские нефтепродукты
2011 – 12 міс. ІнвестицІйне співробітництво між Україною та Малайзією  
Параметри: Інвестиції

 

Русскоязычный заголовок: 2011 – 12 мес. Инвестиционное сотрудничество между Украиной и Малайзией

 

2011 – 12 міс. ІнвестицІйне співробітництво між Україною та Малайзією

 

Незважаючи на те, що прямі іноземні інвестиції з Малайзії в Україну та з України в Малайзію на сьогодні відсутні, Малайзія залишається перспективною країною у цій сфері, оскільки є одною з найбільших інвесторів серед країн Південно-Східної Азії, здійснюючи капіталовкладення у країни Азіатсько-Тихоокеанського регіону, Центральної Азії, Африки та Європи, як у вигляді прямих, так і портфельних інвестицій. Україна, зокрема, може стати реципієнтом малайзійських інвестицій у сфері розробки покладів на глибоководних ділянках українського шельфу Чорного моря.

Малайзія протягом десятиліть була головною країною Південно-Східної Азії, яка отримувала левову частку інвестицій західних країн (ЄС, США, Японія). Натомість структура виробництва та відповідні зовнішньо-торгівельні потоки в цій країні в першу чергу зорієнтовано саме на розвинені країни світу.

Водночас, в останнє десятиліття, з урахуванням, в тому числі, національного складу населення країни, в інвестиційній та торгівельно-економічній діяльності Малайзії щільне місце займає КНР та Республіка Корея. В цьому зв’язку, регіон Східної Європи, в тому числі Україна, розглядаються урядовими та бізнес-структурами Малайзії новими ринками, які мають бути попередньо досконало вивченими. 

Серед факторів, що загалом стримують інвестиційну діяльність необхідно відзначити, з одного боку - досить низьку обізнаність ділових кіл та державних структур обох країн з можливостями сторін та, з іншого боку - недостатню активність безпосередніх українських підприємств та відомств – потенційних реципієнтів інвестицій у напрямку популяризації українських інвестиційних проектів у Малайзії.

З метою підвищення стану співробітництва в інвестиційній сфері, варто зазначити наступне.

- Проведення «road-show», комплексних презентацій (по конкретній галузевій спрямованості) - є одним з ефективних методів донесення необхідної інформації до потенційного інвестора. Концентрована подача матеріалу у підготовленій відповідним чином формі дає змогу дати краще представлення про конкретний інвестиційний проект.

- Перспективним є також представлення областей України в центральних органах влади та штатах Малайзії з презентацією конкретних інвестиційних проектів та за наявності підготовлених належним чином інвестиційно-презентаційних матеріалів, які б змогли переконати інвесторів у необхідності інвестицій в нашу країну. З урахуванням проробки питання найбільш перспективним в цьому зв’язку є представлення свого потенціалу, в тому числі інвестиційного, Київською областю у штаті Селангор та Одеською областю – у штаті Малакка.

- З метою ознайомлення малайзійської ділової спільноти з українським інвестиційним потенціалом та популяризації економічних та інвестиційних можливостей України в Малайзії необхідним виглядає організувати в MIDA (Малайзійське агентство розвитку промисловості) семінар - «Інвестиційний клімат та інвестиційні можливості України» за участю Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами, а також представників ділових кіл.

- Питання можливості створення Українсько-малайзійської ділової ради також, на думку Посольства, є серед пріоритетних. Саме такий формат співробітництва буде ефективніше стимулювати обмін інформацією між зацікавленими суб‘єктами господарювання обох країн, а також сприятиме налагодженню реальної ефективної взаємодії між діловими колами обох країн.Заразвідбувається пошук партнерів в Україні, зокрема через ТПП України,Український національний комітет міжнародної торгової палати, УСПП.

- Питання проведення Українсько-малайзійського бізнес-форуму протягом 2012р. активно опрацьовується Посольством спільно з Українським національним комітетом міжнародної торгової палати.

Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації Географічне розташування Довідкова інформація Економічне співробітництво Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку ЗЕД Інвестиції Інше машинобудування Інші послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Національна символіка Святкові дні Товари агропромислового комплексу Товари деревообробної промисловості Товари кольорової металургії Товари легкої промисловості Товари фармацевтичної промисловості Товари хімічної промисловості Товари чорної металургії Точне машинобудування

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки