Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Хорватія
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Міністерство закордонних справ України
«Міністерство закордонних справ України вбачає створений під егідою Міністерства економіки України веб-портал «Державна підтримка українського експорту» є дієвим інструментом висвітлення торговельного потенціалу нашої держави та просування вітчизняної продукції на світові ринки»

Украинские нефтепродукты
Інформація щодо внутрішніх цін у виробників промислової продукції та цін споживчого ринку Республіки Хорватія (травень 2011 р.)  
Параметри: Кон’юнктура ринків

Русскоязычный заголовок: Информация о внутренних ценах производителей промышленной продукции и ценах потребительского рынка Республики Хорватия (май 2011 г.)

Інформація щодо внутрішніх цін у виробників промислової продукції та цін споживчого ринку Республіки Хорватія (травень 2011 р.)
  
Змін у податковій, митно-тарифній та нетарифній політиці Республіки Хорватія, які можуть мати вплив на двосторонні торговельно-економічні відносини у звітному періоді не відбувалось.
 
Внутрішні ціни на промислову продукцію згідно з оперативними даними Держкомстату РХ в травні 2011 року порівняно з квітнем 2011 року збільшилися на 0,4%, у порівнянні з травнем 2010 року збільшилися на 7,3%.
 
Ціни виробників на продукцію добувної промисловості в травні 2011 року збільшилися на 0,2% по відношенню до квітня 2011 року та на 10,8% по відношенню до травня 2010 року, в т.ч. у видобутку сирої нафти і природного газу на 15,6% та видобутку інших корисних копалин на 1,7%.
 
У переробній промисловості ціни виробників збільшились на 0,3% у порівнянні з квітнем 2011 року та 7,7% у порівнянні з травнем 2010 року. Найбільше зросли ціни у виробників коксу та продуктів нафтопереробки на 1,4% та 28,0% відповідно, хімікатів та продуктів хімічної промисловості (на 0,2% та 16,0%), у виробництві металу (на 1,5% та 16,7%) та гумових і пластмасових виробів (на 0,8% та 9,9%).
 
На підприємствах з виробництва харчових продуктів ціни зросли на 0,4% в порівнянні з квітнем 2011 року та 10,1% в порівнянні з травнем 2010 року. Відбулося незначне подорожання продукції у виробників напоїв відносно квітня 2011 року на 0,1% та травня 2010 року на 1,5%. У виробництві тютюнових виробів ціни зросли по відношенню до травня 2010 року на 10,9%.
 
У сфері постачання електроенергії, газу, пару та кондиціонування повітря тарифи по відношенню до квітня 2011 року зменьшилися на 0,2% та по відношенню до травня 2010 року збільшилися на 1,3%. Тарифи на послуги водопостачання, каналізації, вивіз сміття та аварійно-відновлювальні роботи в порівнянні з квітнем 2011 року та травнем 2010 року зросли на 5,0% та 8,8% відповідно.      
 
В індексах цін у виробників групи товарів, що мають питому вагу більше ніж 5 % українського експорту до РХ відбулися коливання, а саме у:
 
·        виробників металів спостерігається збільшення індексу цін в порівнянні з квітнем 2011 року та травнем 2010 року відповідно на 1,5% та 16,7%;
 
·        виробників машин та устаткування в травні 2011 року в порівнянні з квітнем 2011 року зменшилися на 0,8% та травнем 2010 року ціни збільшилися на 0,2%;
 
·        виробників готових металевих виробів, за винятком машин і устаткування відбулося зменшення індексу цін в порівнянні з квітнем 2011 року на 0,4% та збільшення на 2,7% в порівнянні з травнем 2010 року;
 
·        виробників коксу та продуктів нафтопереробки у порівнянні з квітнем 2011 року та травнем 2010 року ціни збільшилися на 1,4% та 28,0% відповідно.
 
В індексах цін у виробників групи товарів, що мають питому вагу більше ніж 5 % хорватського експорту до України відбулися незначні коливання, а саме у:
 
·        виробників основних фармацевтичних продуктів та фармацевтичних препаратів спостерігається зменшення індексу цін у порівнянні з квітнем 2011 року та травнем 2010 року на 3,2% та 1,5% відповідно;
 
·        виробників гумових та пластмасових виробів ціни збільшилися в порівнянні з квітнем 2011 року на 0,8% та в порівнянні з травнем 2010 року на 9,9%.
 
Щодо внутрішніх цін на товари та послуги для особистого споживання в РХ, то згідно з оперативними даними Держкомстату РХ в травні 2011 року порівняно з квітнем 2011 року в середньому ціни збільшились на 0,3%, а в порівнянні з травнем 2010 року, тобто на щорічному рівні, збільшилися на 2,5%, при цьому середньорічний показник зріс на 1,7%.
 
Загалом ціни на товари в травні 2011 року в порівнянні з квітнем 2011 року в середньому збільшилися на 0,5%, а вартість послуг в середньому на 0,2%.
 
Проаналізувавши зміни в індексах цін за групами споживання, можна констатувати, що збільшення індексу споживчих цін в травні 2011 року у порівнянні з квітнем 2011 року відбулося в основному під впливом росту цін на одяг та взуття – 2,0% (нові літні колекції),  продукти харчування і безалкогольні напої – 0,8%, відпочинок і культуру – 0,7%, цін на проживання та комунальні послуги окремо по кожній групі на 0,4%. В той же час зменшилися ціни на комунікацію – 2,6%, транспортування та охорону здоров'я – по кожній групі на 0,5%. Ціни на алкогольні напої та тютюн, освітянські послуги залишились незмінними.
 
Зростання цін в травні 2011 року в порівнянні з травнем 2010 року на 2,5% відбулося під впливом росту споживчих цін на послуги транспорту (6,5%), алкогольні напої і тютюнові вироби (6,7%), продукти харчування і безалкогольні напої (4,2%), житло, воду, енергію, газ та інші види палива (2,4%), меблі, побутову техніку і технічне обслуговування (2,1%), охорону здоров'я (0,9%) та ресторанно-готельні послуги (0,7%). З іншого боку, відбулося зменшення цін на одяг і взуття (3,2%), відпочинок і культуру (2,2%), освітянські (11,0%) і комунікаційні (2,7%) послуги. 
 
 
 
 
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Іран Іспанія Італія Казахстан Канада Киргизстан Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сербія Сирія Словаччина Словенія США Таджикистан Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
Валюта Географічне розташування Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку ЗЕД Інвестиції Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Міжурядова комісія Транспортно-експедиційні послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Крамниця-А
Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки