Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Єгипет
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
УКРАВТОПРОМ, Асоціація автовиробників України
«Асоціація підтримує створення порталу вітчизняних експортерів у мережі Інтернет, що безумовно буде сприяти поширенню конкурентоспроможної продукції українського виробництва на міжнародній арені»

Украинские нефтепродукты
Єгипетський ринок металу (вересень 2009 р.)  
Параметри: Кон’юнктура ринків, ЗЕД, Економічне співробітництво, Економічні новини, Товари чорної металургії, Будівництво

 

Єгипетський ринок металу у вересні 2009 р.


Єгипетська палата металургійної галузі оприлюднила дані про ситуацію на ринку металу у вересні ц.р.

Так, протягом 1-15 вересня ц.р.
Туреччина посіла перше місце серед експортерів арматури на єгипетський ринок.

Експорт турецької арматури у кількості 6-ти партій склав 26,242 тонни на суму 71,93 млн. єг.ф. (13 млн. дол.).

Італія поставила одну партію арматури обсягом 8,98 тис. тонн, Польща – одну партію 5,96 тис. тонн на суму 15 млн. єг.ф., Іспанія – дві партії обсягом 3,6 тис. тонн на суму 8,9 млн. єг.ф. Норвегія – три партії обсягом близько 3,36 тис. тонн на суму 8,4 млн. єг.ф.

Протягом зазначеного періоду єгипетська компанія
«Al-Shanab for Trade Agencies Company» імпортувала 12,5 тис. тонн турецької арматури, «Aliafor Rebar and Cement Trade» – 5,96 тис тонн польської та 3,7 тис. тонн турецької, «Egyptian-German Company»близько 8,9 тис. тонн італійської, «Al-Sharq for Imports and Exports» – 5 тис. тонн турецької арматури.

Серед постачальників цементу в Єгипет лідирують Туреччина і Франція, які експортували 28,6 і 24,6 тис. тонн відповідно.

На початку вересня ц.р. 75% єгипетських арматурних заводів зупинили свої виробництва через низький попит на їх продукцію. В результаті працівники заводів були відправлені у відпустки з виплатою місячної зарплати до відновлення необхідного попиту на арматуру на внутрішньому ринку. Незважаючи на стабільність ціни на арматуру у межах 2800 - 3000 єг.ф., (507 – 543 дол. США) за тонну упродовж місяця заводи зазнали значних збитків від її продажу. Торгівля турецькою арматурою, ціна на яку коливалась на рівні 2850 – 2950 єг.ф., також зупинилася через надлишок поставок та низький попит.    

Працювали тільки 6 металургійних заводів, серед яких «Ezz Company», «Beshai», «Al-Komi» і «Misr Al-Watania», тоді як інші заводи тимчасово зупиняли свої виробництва з кінця серпня – протягом вересня ц.р. 

З початком місяця Рамадана (третя декада серпня) заводи також припинили вкладати інвестиції у виробництво арматури. Деякі заводи спеціально зупинилися на ремонт, щоб не втратити репутацію на ринку, на якому почався спад.

Виробники та імпортери арматури очікують, що «Ezz Company» (монополіст на єгипетському ринку) встановить ціну у жовтні, знижуючи або збільшуючи її на 100 єг.ф. Існує також тенденція зменшення ціни від 2900 до 2850 єг.ф. на турецьку арматуру, з метою скорочення її імпорту, оскільки вона продається на 150 єг.ф. (27 дол. США) нижче своєї фактичної вартості.       

Російська «Leman Company» подала судовий позов проти єгипетської «National Port Said Steel Company (NPSS)», яка відмовилась отримувати 80 тис. тонн квадратної заготовки на суму 72 млн. дол. США після підписання контракту у минулому році. Згідно з контрактом, єгипетська компанія зобов’язувалась сплатити російській стороні 20% готівкою від вартості контракту (1270 дол. США/МТ), а іншу суму після його виконання.

Після зменшення ціни на заготовку на початку 2009 р. до 900 дол., а потім до 640 дол. США за тонну, єгипетська NPSS відмовилась від контракту, що змусило російську компанію збільшити обсяг поставки. В результаті, компанії «Ezz» і «Beshay» отримали партії за 400 дол. США за тонну, а  понесла значних збитків.


 

Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Індонезія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан ПАР Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації Будівництво Валюта Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інше машинобудування Інші послуги Консалтингові послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Населення Нетарифне регулювання Товари агропромислового комплексу Товари деревообробної промисловості Товари легкої промисловості Товари хімічної промисловості Товари чорної металургії Транспорт Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Крамниця-А
Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки