Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Словаччина
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Херсонська Торгово-промислова палата
«Переконані, що Портал дозволить створити надійну інформаційну базу для діяльності вітчизняних експортерів та надасть їм всебічну підтримку з боку держави.
Ми впевнені, цей ресурс сприятиме популяризації України серед світової спільноти в якості надійного та стабільного торговельного партнера, поширенню конкурентоспроможної продукції українського виробництва на зовнішні ринки, а також створенню позитивного іміджу нашої країни у межах світового інформаційного простору»

Украинские нефтепродукты
Ринок Словацької Республіки. Динаміка цін у виробничій сфері (грудень 2008 р.)  
Параметри: Кон’юнктура ринків

Ринок Словацької РеспублікиДинаміка цін у виробничій сфері за грудень 2008 року 

 
Ціни промислових виробників
 
Ціни промислових виробників на внутрішньому ринкуСловацької Республіки  у грудні 2008 р. у порівнянні із листопадом 2008 р. знизились на 0,6 %.
 
Ціни на електроенергію, газ, пари і гарячу воду та мінеральну сировину зросли на – 0,1 %.
 
У промисловому виробництві значно знизились ціни на продукти нафтопереробки на 18,9 %.
 
Також знизились ціни на хімікалії і хімволокна – на 2,1 %, металеву продукцію – на 0,7 %, продукти харчування, напої та тютюн – на 0,5 %, продукцію з гуми і пластмас – на 0,4 %, продукцію некласифікованих товарів – на 0,2 %, обладнання і устаткування некласифіковане – на 0,1 %.
 
В той же час підвищились ціни на целюлозу, папір і продукцію з паперу – на 0,5 %, деревину і продукцію з деревини, іншу неметалеву мінеральну продукцію – на 0,2 %, текстиль і продукцію з нього – на 0,1 %.
 
Незмінними залишились ціни на транспортні засоби та на електричне і оптичне обладнання.
 
У порівнянні з груднем 2007 р. ціни на продукцію промислових виробників, призначених для внутрішнього ринку зросли на 6 %, в т.ч. зросли ціни на мінеральну сировину на – 28,6 %, електроенергію, газ, пари, гарячу воду та на продукти промислового виробництва – на 2,2 %.
 
У промисловому виробництві знизилися ціни на продукти нафтопереробки – на 30,9 %, транспортні засоби – на 6,7 %, продукцію некласифікованих товарів – на 4,8 %, деревину і продукцію з деревини – на 3,5 %, продукцію з гуми і пластмас на – 2,9 %, на целюлозу, папір та продукцію з паперу на – 2,3 %, текстиль і продукцію з текстилю – на 1,8 %, хімікалії і хімволокна – на 1,2 %, обладнання та устаткування некласифіковане на – 0,5 %.
 
В той же час ціни зросли на електричне і оптичне обладнання – на 3,5 %, неметалеву мінеральну продукцію – на 2,6 %, металеву продукцію – на 2,4 %, шкіру і шкіряні вироби – на 1,2 %, продукти харчування, напої і тютюн – на 0,6 %.
 
Ціни на продукцію промислових виробників, яка призначена на експорт, у грудні 2008 р. у порівнянні із листопадом 2008 р. знизились на 3,1 %, в т.ч. на мінеральну сировину – 5,8 %, електроенергію, газ, пари та гарячу воду на 4,3 %, а також на продукти промислового виробництва – на 3 %.
 
У промисловому виробництві знизились ціни на продукти нафтопереробки  – на 24,3 %, хімікалії і хімволокна – на 5,4 %, металеву продукцію – на 1,5 %, на целюлозу, папір та продукцію з паперу на – 1,7 %, та на транспортні засоби – на 0,8 %. Незмінним залишились ціни на обладнання та устаткування некласифіковане.
 
 
Ціни сільськогосподарських виробників
 
У грудні 2008 р. ціни на продукцію сільськогосподарських виробників знизились на 12,4 %, внаслідок зниження цін на рослинну продукцію на 25,8 % та на продукцію тваринництва – на 3 %.
 
 
Ціни будівельних робіт
 
Ціни будівельних робіт у грудні 2008 р. у порівнянні із листопадом 2008 р. зросли на 0,1 %.
 
У порівнянні з аналогічним періодом 2007 р. ціни на будівельні роботи зросли на – 5 %, а з початку 2008 р. ціни на будівельні роботи зросли на – 5,6 %.
 
 
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Іран Іспанія Італія Казахстан Канада Киргизстан Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сербія Сирія Словаччина Словенія США Таджикистан Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
Будівництво Вироби з чорних та інших некоштовних металів Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку Зв'язок ЗЕД Інвестиції Інше машинобудування Каміння, скло, кераміка Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Міжурядова комісія Мінеральна сировина Населення Національна символіка Нетарифне регулювання Товари агропромислового комплексу Товари деревообробної промисловості Товари кольорової металургії Товари легкої промисловості Товари фармацевтичної промисловості Товари хімічної промисловості Товари целюлозно-паперової промисловості та друкована продукція Товари чорної металургії Точне машинобудування Транспорт Туризм

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Крамниця-А
Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки