Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Словаччина
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Херсонська Торгово-промислова палата
«Переконані, що Портал дозволить створити надійну інформаційну базу для діяльності вітчизняних експортерів та надасть їм всебічну підтримку з боку держави.
Ми впевнені, цей ресурс сприятиме популяризації України серед світової спільноти в якості надійного та стабільного торговельного партнера, поширенню конкурентоспроможної продукції українського виробництва на зовнішні ринки, а також створенню позитивного іміджу нашої країни у межах світового інформаційного простору»

Украинские нефтепродукты
Динаміка внутрішніх цін та кон’юнктура товарних ринків в Словацькій Республіці (11 місяців 2008 р.)  
Параметри: Кон’юнктура ринків

 

Динаміка внутрішніх цін та кон’юнктура товарних ринків в Словацькій Республіці (11 місяців 2008 р.)
 
 
 
Повідомляємо про те, що інформація щодо внутрішніх та зовнішніх цін на промислові товари в Словацькій Республіці (СР) не надається жодною офіційною державною установою країні перебування. Приводяться тільки індекси цін та ціни на окремі види продовольчих груп товарів.
 
Враховуючи те, що СР є членом ЄС, на території країни перебування діє спільне європейське законодавство, яке регулює тарифну та нетарифну політику країн-членів ЄС, зокрема і СР.
 
З огляду на це та з урахуванням того, що протягом звітного періоду ніяких змін у європейському законодавстві не відбувалось, змін у податковій, тарифній та нетарифній політиці СР, які можуть мати вплив на двосторонні українсько-словацькі торговельно-економічні відносини не було.
 
 
 
 
 
  
 
Динаміка цін у виробничій сфері за жовтень 2008 року
 
 
Ціни промислових виробників
 
Ціни промислових виробників на внутрішньому ринку СР у жовтні 2008 р. у порівнянні із вереснем 2008 р. зросли 0,9 %, внаслідок зростання цін на електроенергію, газ, пари і гарячу воду на – 2,1 %, мінеральну сировину на – 1,7 %, та зниженням цін на продукцію промислових виробників на – 0,1 %.
 
У промисловому виробництві значно знизились ціни на продукти нафтопереробки на 6,8 %, продукти харчування, напої та тютюн, деревину і продукцію з деревини – на 0,2 %, продукцію з гуми і пластмас та іншу неметалеву мінеральну продукцію – на 0,1 %.
 
В той же час підвищились ціни на транспортні засоби – на 2,1%, хімікалії і хімволокна – на 0,9 %, металеву продукцію – на 0,5 %, електричне і оптичне обладнання – на 0,4 %, целюлозу, папір і продукцію з паперу – на 0,3 %, текстиль і продукцію з нього та на продукцію некласифікованих товарів – на 0,2 %, обладнання і устаткування некласифіковане – на 0,1 %.
 
Незмінними залишились ціни на шкіру та продукцію зі шкіри.
 
У порівнянні з жовтнем 2007 р. ціни на продукцію промислових виробників, призначених для внутрішнього ринку зросли на 7,5 %, в т.ч. зросли ціни на мінеральну сировину на – 25,5 %, електроенергію, газ, пари, гарячу воду та на продукти промислового виробництва – на 1,3 %.
 
У промисловому виробництві значними темпами зростали ціни на продукти нафтопереробки – на 11 %.
 
Також зросли ціни на продукти харчування, напої і тютюн – на 4,8 %, хімікалії і хімволокна – на 3,4 %, електричне і оптичне обладнання – на 3,3 %, металеву продукцію – на 0,1 %, неметалеву мінеральну продукцію – на 2,7 %, шкіру і шкіряні вироби – на 0,1 %.
 
В той же час знизились ціни на транспортні засоби – на 8 %, продукцію некласифікованих товарів – на 6,1 %, деревину і продукцію з деревини – на 5%, продукцію з гуми і пластмас на – 2,4 %, целюлозу, папір та продукцію з паперу на – 2,2 %, текстиль і продукцію з текстилю – на 1,7 %, обладнання та устаткування некласифіковане на – 0,3 %.
 
Ціни на продукцію промислових виробників, яка призначена на експорт, у жовтні 2008 р. у порівнянні із вереснем 2008 р. знизились на 0,1 %, в т.ч. і на мінеральну сировину на – 3,6 %, та продукти промислового виробництва – на 0,1%.
 
Незмінними залишились ціни на електроенергію, газ, пари та гарячу воду.
 
У промисловому виробництві знизились ціни на продукти нафтопереробки –на 2,7 %, хімікалії і хімволокна – на 1,6 %, продукти харчування, напої і тютюн – на 0,2 %.
 
В той же час зросли ціни на целюлозу, папір та продукцію з паперу на – 2,7%, деревину і продукцію з деревини – на 0,9%, продукцію з гуми і пластмас – на 0,4 %.
 
 
Ціни сільськогосподарських виробників
 
У жовтні 2008 р. ціни на продукцію сільськогосподарських виробників знизились на 11%, внаслідок зниження цін на рослинну продукцію на 23,5 %.
 
Утой же час ціни на продукцію тваринництва зросли – на 0,8 %.
 
 
Ціни будівельних робіт
 
Ціни будівельних робіт у жовтні 2008 р. у порівнянні із вереснем 2008 р. зросли на 0,5 %, у порівнянні з аналогічним періодом 2007 р. ціни на будівельні роботи зросли на – 6,9 %, а з початку 2008 р. ціни на будівельні роботи зросли на – 5,7%.
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Іран Іспанія Італія Казахстан Канада Киргизстан Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сербія Сирія Словаччина Словенія США Таджикистан Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
Будівництво Вироби з чорних та інших некоштовних металів Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку Зв'язок ЗЕД Інвестиції Інше машинобудування Каміння, скло, кераміка Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Міжурядова комісія Мінеральна сировина Населення Національна символіка Нетарифне регулювання Товари агропромислового комплексу Товари деревообробної промисловості Товари кольорової металургії Товари легкої промисловості Товари фармацевтичної промисловості Товари хімічної промисловості Товари целюлозно-паперової промисловості та друкована продукція Товари чорної металургії Точне машинобудування Транспорт Туризм

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Крамниця-А
Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки