Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Іспанія
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Запорізька обласна державна адміністрація
«Структура та можливості створеного Вами інформаційного порталу, на наш погляд, цілком відповідають завданням державної політики з розвитку експорту та будуть корисні як підприємствам, так і фізичним особам»

Украинские нефтепродукты
Розвиток транспортної галузі Іспанії (березень 2010 р.)  
Параметри: Кон’юнктура ринків, Транспорт, Транспортно-експедиційні послуги

Русскоязычный заголовок: Развитие транспортной отрасли Испании (март 2010 г.)

Розвиток транспортної галузі Іспанії (березень 2010 р.)


Обсяги реалізації автомобілів в Іспанії зросли на 18% у січні ц.р. (п'ятий місяць росту продажів). У січні було зареєстровано 70 тис. авто у порівнянні до 59 тис. за аналогічний період 2009р., за який обсяги впали на 40%. За прогнозами Національної асоціації автовиробників (ANFAC), у І-му півріччі реалізація автомобілів має зрости на 20%, але вже в ІІ-му відбудеться її зниження через згортання Плану 2000Е та підвищення з 01.07.10 ставки ПДВ (з 16% до 18%).

За даними ANFAC у лютому 2010р. продажі автомобілів зросли на 47%, що є найвищим відсотковим показником за всю історію. В абсолютних показниках продажі склали 91,3 тис. од., що з початку року становить 161,4 тис. авто (на 32,9% більше, ніж за січень-лютий 2009р.).

Автовиробники та дилери побоюються, що реалізація плану підтримки автопромисловості (План 2000Е), фінансування якого було подовжено на цей рік на 100 млн. євро, припиниться вже в травні 2010р. через те, що лише у січні-лютому ц.р. було витрачено майже 50% коштів.
 
Міністр розвитку Іспанії Х. Бланко представив у Конгресі депутатів нову модель управління аеропортами в Іспанії та детальний календар відповідних законодавчих змін.
Так, Державна установа підприємницького характеру "AENA" ("Іспанські аеропорти та аеронавігація"; відповідає за цивільні аеропорти та аеронавігацію), розділяється на дві організації: з аеронавігації (залишиться в державній власності) та з управління аеропортами (буде відкрита для приватного акціонерного капіталу). Мережа аеропортів буде об'єднана в державне господарське товариство, в якому Іспанія матиме 70%, а 30% буде відкрито для приватних інвестицій.

За умови фінансово-економічної доцільності, для окремих аеропортів, які мають високі обсяги пасажиро- та вантажообороту, планується створити дочірні компанії цих товариств, які належатимуть Центральній адміністрації (автономні області, муніципалітети та торгово-промислові палати Іспанії матимуть до 39% голосів у керівних радах). Адміністрація призначатиме 51% членів керівних рад, а 10% залишиться за приватними підприємствами, які братимуть участь в материнській компанії. Рішення прийматимуться кваліфікованою більшістю голосів. Планується створити такі структури в міжнародних аеропортах "Барахас" (Мадрид) та Ель Прат (Барселона) з майбутніми планами щодо аеропортів Пальма де Майорка, Малага або Аліканте. Остаточна структура управління затверджуватиметься королівським декретом (буде прийнятий у І-му півріччі 2010р.) та міститиме перелік найбільш важливих аеропортів, які залишаться в компетенції держави та тих, які можуть бути передані іншім адміністраціям.

***

Для скорочення видатків на паливо та викидів в атмосферу, з 01.03.10 авіакомпанія "Iberia" ввела оплату за перевезення другої валізи. На національних та європейських маршрутах друга та наступні валізи (крім ручної поклажі до 10 кг) коштуватимуть в економ-класі 50 євро кожна (при замовлення через Інтернет) та 60 євро - в аеропорту.

Перевезення валізи до 23 кг в економ-класі та до 46 кг (можна поділити на дві валізи) в бізнес-класі є безкоштовним.

***

Через невирішеність технічних питань іспанська авіакомпанія "Iberia" та британська "BritishAirways" вирішили відкласти укладення угоди про злиття (було заплановане на кінець березня 2010р. згідно з меморандумом, підписаним в листопаді 2009р.), переговори щодо якої були розпочаті ще в липні 2008р.

Після укладення угоди, "British Airways" матиме 55% у новій компанії, а іспанська сторона – 45%. "Iberia" зберігає за собою право відмовитись від угоди, якщо "British Airways" не вирішить проблеми із заборгованістю за пенсійним фондом, яка сягає 3 млрд. євро. У разі злиття, нова компанія матиме 419 літаків та здійснюватиме рейси за 205 напрямами.

 

 

Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Ірак Іран Іспанія Італія Казахстан Канада Киргизстан Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Словаччина Словенія США Таджикистан Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації Будівництво Географічне розташування Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку Зв'язок ЗЕД Інвестиції Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Міжурядова комісія Нетарифне регулювання Товари агропромислового комплексу Товари легкої промисловості Товари фармацевтичної промисловості Товари хімічної промисловості Транспорт Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки