Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Швеція
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
УКРАВТОПРОМ, Асоціація автовиробників України
«Асоціація підтримує створення порталу вітчизняних експортерів у мережі Інтернет, що безумовно буде сприяти поширенню конкурентоспроможної продукції українського виробництва на міжнародній арені»

Украинские нефтепродукты
Коньюктура внутрішнього ринку та внутрішніх цін в Королівстві Швеція (станом на 20.07.2009)  
Параметри: Кон’юнктура ринків

Коньюктура внутрішнього ринку та внутрішніх цін в Королівстві Швеція станом на 20 липня 2009 року

 
Цінова ситуація залишалась стабільною та визначалась основними макроекономічними тенденціями. Скорочення доходів населення у зв’язку зі зростанням безробіття призвело до скорочення попиту протягом червня на основні види товарів довгострокового користування, таких як складна побутова техніка та автомобілі, меблі. Окрім того спостерігався спад у об’ємах ремонтних послуг для приватного сектора, однак ціни на ці послуги продовжували залишатись на до кризовому рівні. Національний інститут економічних досліджень Швеції прогнозує зростання попиту протягом липня цр. товари тривалого користування, що пов’язане зі значними сезонними знижками практично усі згадані групи товарів протягом липня-серпня 2009 року.
 
Значно скоротився попит на нерухомість, включаючи ціни на житло, що пов’язане з невпевненістю потенційних покупців нерухомості у своїй здатності виплачувати кредити та страх втратити роботу. Зважаючи на нестабільність ринку нерухомості Уряд Швеції прийняв рішення щодо безпрецедентного зниження облікової ставки Центрального банку Швеції (Риксбанку) до 0,25% та в чергове надав фінансову допомогу іпотечним установам та банкам, які мають програми кредитування нерухомості. Одна ринок будівництва приватних будинків у поточному році скоротився практично вдвічі.
 
За даними Шведського бюро статистики спостерігався ріст цін у продовольчому секторі, загальна тенденція росту цін на продовольчі товари в місцевій валюті - 13,6%. Зважаючи на залежність шведського ринку продуктів харчування від імпорту та девальвацію власної валюти, вказане підвищення не є критичним.
 
Важливими індикаторами є пожвавлення на ринку концентрату залізної руди, оскільки цінове пожвавлення почалось в Китаї, деці на власної сировини зросла до 100 доларів США за 1 тонну. Зважаючи на це шведський залізорудний концентрат є привабливим по своїй ціні на світовому ринку і, за даними, Асоціації шведської металургійної промисловості, очікується пожвавлення на металургійному ринку Швеції.
 
Інша важлива експортна продукція Швеції - лісозаготівлі, деревообробна та целюлозно-паперова галузі зазнають збитків від скорочення попиту на дану продукцію на світових ринках та падіння цін. Останнім часом скорочення попиту призвело до падіння цін, які були трохи вище собівартості продукції. Перспектива у даній галузі на найближчі місяці виглядає не обнадійливо. Скорочення виробництва у деревообробній галузі та лісозаготівлях призвело до скорочення відходів галузях, які є основною сировиною для виробництва альтернативного палива для місцевої енергетики. Така ситуація веде до скорочення запасів пелет та підвищення їх ціни. Вказана тенденція може стати сприятливою для українських виробників пелет, щодо збільшення об’ємів експорту цього палива до Швеції.
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Іран Іспанія Італія Казахстан Канада Киргизстан Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сербія Сирія Словаччина Словенія США Таджикистан Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації PR та реклама Будівництво Валюта Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку Зв'язок ЗЕД Інвестиції Інше машинобудування Інші послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Мінеральна сировина Населення Національна символіка Нетарифне регулювання Святкові дні Товари агропромислового комплексу Товари деревообробної промисловості Товари легкої промисловості Товари хімічної промисловості Товари целюлозно-паперової промисловості та друкована продукція Товари чорної металургії Точне машинобудування Транспорт Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки