Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Сирія
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Закарпатська Торгово-промислова палата
«Враховуючи сьогоднішню економічну ситуацію, необхідність у наданні практичної допомоги малому, середньому та крупному бізнесу України в налагодженні, відновленні чи створенні нових виробництв, які в свою чергу будуть сприяти створенню нових робочих місць., збільшенню доходів суб’єктів господарювання та зростання бюджетних надходжень, є одним з найбільш ефективних шляхів стабілізації економічного зростання нашої держави.
Члени Палати, Закарпатська ТПП всілякими ресурсами, всіма наявними можливостями готова підтримати Ваші кроки з популяризації українських товарів, українського товаровиробника не тільки на внутрішньому, але й на зовнішніх ринках»

Украинские нефтепродукты
Стан енергетичної галузі Сирії (березень 2010 р.)  
Параметри: Інвестиції, Кон’юнктура ринків, Економічне співробітництво, Енергоносії

Русскоязычный заголовок: Состояние энергетической отрасли Сирии (март 2010 г.)

Стан енергетичної галузі Сирії (березень 2010 р.)Урядом Сирії підготовлений проект закону щодо грошової компенсації працівникам галузі, які залучаються до робіт у шкідливих умовах роботи. Згідно проекту таким працівникам державного сектора економіки буде виплачуватися максимальна 5% надбавка, рівень якої буде визначатися в залежності від шкідливості умов роботи.

***
 
В рамках міжнародної конференції з питань розвитку ядерної енергетики, що відбулась в Парижі на початку березня 2010 року, заступник міністра закордонних справ Сирії Ф. Мекдад заявив, що уряд країни розглядає можливості більш широкого використання в енергетичному балансі країни альтернативних та відновлювальних джерел енергії, особлива увага приділяється перспективам розвитку ядерної енергетики. Повідомляється про особливу зацікавленість у цьому питанні Франції, яка розраховує в перспективі на отримання відповідних контрактів на будівництво в Сирії ядерних блоків АЕС.

***
 
14 – 15 березня 2010 року в рамках заходів з підготовки пропозицій до урядового проекту 11-го п’ятирічного плану економічного розвитку САР відбулась Національна енергетична конференція САР. Конференція відбулась під головуванням віце-прем’єр-міністра САР Абдули Дардарі.

Стан енергетичної галузі країни визначатиме напрямки та стабільність темпів розвитку економіки країни на найближчі десятиріччя. Пропонується використання географічних переваг та відповідно розвитку транзитного потенціалу Сирії для транспортування електроенергії та енергоносіїв.         

Сирійський урядовець вважає за доцільне розробку стратегії розвитку енергетичної галузі, яка має орієнтуватись на забезпечення економіки САР у 2025 році з ВВП 150 млрд.дол.США.

Міністр нафти САР С. Алау прогнозує щорічне збільшення об’ємів споживання електроенергії у 4.5 – 5%, що практично означає подвоєння споживання у 2025 році. Інвестиції до енергетичного сектору країни у період поточного 10-го плану економічного розвитку склали близько 250 млрд.сир.фунтів, або 24% всіх інвестицій за цей період. При цьому інвестиції у розвиток нафтогазової галузі склали 3 млрд.дол.США.

Визнаючи важливість використання альтернативних джерел та заходів з підвищення енергоефективності та енергозбереження, на думку місцевих експертів, нагальним є питання диверсифікації джерел генерації та відповідно розвиток в країні ядерної енергетики у співробітництві з МАГАТЕ, вивчення можливостей будівництва вугільних ТЕС. 
 
 
 

 

Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Індонезія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан ПАР Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації Будівництво Валюта Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інші послуги Консалтингові послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Мінеральна сировина Населення Нетарифне регулювання Святкові дні Страхування Товари агропромислового комплексу Товари легкої промисловості Товари хімічної промисловості Транспорт Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки