Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Торгівля з країнами світу
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Херсонська Торгово-промислова палата
«Переконані, що Портал дозволить створити надійну інформаційну базу для діяльності вітчизняних експортерів та надасть їм всебічну підтримку з боку держави.
Ми впевнені, цей ресурс сприятиме популяризації України серед світової спільноти в якості надійного та стабільного торговельного партнера, поширенню конкурентоспроможної продукції українського виробництва на зовнішні ринки, а також створенню позитивного іміджу нашої країни у межах світового інформаційного простору»

Украинские нефтепродукты
Запрошуємо до розміщення рекламної інформації в каталозі «Ukraina 2010»  
Параметри: ЗЕД, Економічне співробітництво

 

Запрошуємо до розміщення рекламної інформації в каталозі «Ukraina 2010»




Україна і Польща – найближчі сусіди і стратегічні партнери, торгове та інвестиційне співробітництво між якими щороку зростає. Для українських підприємств польський ринок є не лише місцем для діяльності на регіональному рівні, але й з огляду на ментальну схожість та близьке сусідство, воротами до ринку товарів і послуг західних країн Європейського Союзу.

Враховуючи значний інтерес польських ділових кіл до українських товарів і послуг, та з метою розширення географії збуту української продукції, Український Економічний Центр в Республіці Польща спільно з видавничим домом «Максимум» та за підтримки торговельно-економічної місії в складі Посольства України в РП готують до друку польськомовний каталог українських виробників і експортерів «Ukraina 2010».

Повноколірний каталог формату А4 міститиме інформацію про українські компанії і представлятиме їх в якості найбільш авторитетних українських виробників та експортерів продукції чи послуг.

Каталог розповсюджуватиметься серед центральних і регіональних органів влади РП, професійних об’єднань, дорадчих компаній, торгово-промислових палат РП, і служитиме їм джерелом інформації при рекомендації зацікавленим польським підприємцям партнерів з України. Окрім того, каталог розповсюджуватиметься під час найбільших ярмарків, виставкових заходів, українсько-польських форумів, конференцій і семінарів, що проходитимуть в РП у 2010 році.

Основна аудиторія видання – польські компанії, які зацікавлені у закупівлі послуг чи продукції українських виробників, дистриб’ютори, підприємства гуртово-роздрібної торгівлі, а також польські виробники, зацікавлені у виробничій кооперації чи розміщенні замовлень на виробничих потужностях українських партнерів.

Офіційна презентація Каталогу відбудеться під час місячника української економіки в Польщі в квітні 2010 року, а інтернет-версія видання буде доступна для польських ділових кіл з січня 2010 року.

Запрошуємо до розміщення рекламної інформації в каталозі «Ukraina 2010» усі підприємства, які дбають про розвиток зовнішньо - економічної співпраці і розширення збуту з РП. Сподіваємось, що Ваша продукція і послуги знайдуть своїх споживачів на одному з найбільш ємких ринків Європейського Союзу.  



ТЕМ України в РП:


тел. (+48022) 629-34-46
факс: (+48022) 622-47-43
e-mail:
tem@ukraine-emb.pl

 

 

Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Індонезія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан ПАР Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації PR та реклама Будівництво Валюта Вироби з чорних та інших некоштовних металів Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку Зв'язок ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інше машинобудування Інші послуги Каміння, скло, кераміка Консалтингові послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Мінеральна сировина Населення Національна символіка Нетарифне регулювання Святкові дні Страхування Товари агропромислового комплексу Товари деревообробної промисловості Товари кольорової металургії Товари легкої промисловості Товари фармацевтичної промисловості Товари хімічної промисловості Товари целюлозно-паперової промисловості та друкована продукція Товари чорної металургії Точне машинобудування Транспорт Транспортне машинобудування Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Крамниця-А
Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки