Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
ЄС
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
УКРАВТОПРОМ, Асоціація автовиробників України
«Асоціація підтримує створення порталу вітчизняних експортерів у мережі Інтернет, що безумовно буде сприяти поширенню конкурентоспроможної продукції українського виробництва на міжнародній арені»

Украинские нефтепродукты
Щодо основних економічних подій в Бельгії та Люксембурзі (10.03)  
Параметри: Макроекономічні показники, Економічні новини, Транспорт, Будівництво, Фінансові послуги

 

Щодо основних економічних подій в Бельгії та Люксембурзі
 
10 березня 2009 р.
 
 
Бельгійський уряд і BNP Paribas уклали угоду про продаж Fortis
 
Інформаційне видання „Belga” повідомляє, що операція по придбанню акцій бельгійської банківсько-страхової групи Fortis обійдеться французькій групі BNP Paribas в цілому в 10,4 млрд. євро.
 
В п'ятницю, 6 березня, після напружених двомісячних переговорів бельгійський уряд і BNP Paribas уклали угоду про продаж Fortis.
 
Згідно умов договору, французька група придбає 75% акцій банку Fortis за 8,3 млрд. євро, а також 25% страхової компанії Fortis Assurance Belgique за 1,375 млрд. євро. Окрім цього, французам відійде і люксембурзька частина банку — Fortis Luxembourg, яка буде придбана за 800 млн. євро.
 
Таким чином, загальна вартість операції складе близько 10,4 млрд. євро. В результаті цього, депозитна база банку перевищить 540 млрд. євро. Як йдеться в комюніке BNP Paribas, це найбільший показник для банку в єврозоні.
 
Бельгійський уряд, зі свого боку, узяв на себе зобов'язання гарантувати 1,5 млрд. євро втрат банку Fortis і у разі потреби виділити до 2 млрд. євро.
 
У обмін на цю умову група BNP Paribas підтвердила свій намір розмістити «декілька своїх європейських або світових центрів ухвалення рішень в Бельгії».
 
Операція має бути затверджена на загальних зборах акціонерів Fortis на початку квітня. Проте вже наступного дня після оголошення нових умов угоди адвокат акціонерів банку Мікаель Модрікамен (Mischael Modrikamen) заявив, що не бачить «абсолютно ніякої об'єктивної причини призвати акціонерів голосувати за цю нову операцію».
 
В понеділок вранці, лише через два дні після підписання угоди, акції Fortis Holding підскочили на біржі Euronext Bruxelles на 42,63%.
 
 
Погіршення фінансового середовища стане визначальним у 2009 р.
 
Видання „L’Echo” повідомляє, що МВФ передбачає світове зростання на рівні нижче нуля цього року, що є „найгіршим досягненням з тих, які ми коли-небудь бачили”, заявив директор МВФ Д. Стросс - Кан під час відкриття конференції з приводу наслідків світової економічної кризи для африканського континенту.
 
„Безперервне погіршення світового фінансового середовища, пов'язане з крахом довіри населення і ділових кіл, стане визначальним у 2009 р.”, - додав він.
 
Минулого року аналітики МВФ вже висловлювали припущення, що світове зростання в 2009 р. досягне найнижчої відмітки за декілька останніх десятиліть.
 
 
Промислове виробництво Великого Герцогства скоротилося
 
Згідно із опублікованими даними люксембурзької статистичної системи „Статек”, протягом IV кв. 2008 р. промислове виробництво Великого Герцогства скоротилося порівняно з попереднім кварталом, на 16,2%.
 
У сфері будівництва загальні показники у порівнянні з 2007 р. зменшилися на 1,5%.
 
Водночас, індекс робочої вартості промислового виробництва країни зріс у 2008 р. на 2,1%.
 
 
Будівництво трамвайного сполучення у м. Люксембург доручать переможцю тендеру
 
Люксембурзьке видання „Тагеблатт” інформує про завершення європейського тендеру на виконання проекту „Люкстрам”, що оцінюється у 400 млн. євро.
 
У лютому 2009 р. з 16 компаній, що претендували на проект з будівництва трамвайного сполучення у м. Люксембург, залишилося лише 2 кандидата: лондонське архітектурне бюро „Lifschutz Davidson Sandilands Island Studio" та інженерно-архітектурна компанія "Groupement Metaforme + Atelier 4D architecture et urbanisme + Xavier Lust designer" з Люксембургу.
 
Як зазначив Міністр транспорту Люксембургу Л. Люкс, у проекті йдеться не лише про будівництво трамвайних колій та інфраструктури, але про найоптимальнішу адаптацію сучасної трамвайної техніки до непростих географічних реалій міста і, найголовніше, про максимальне пристосування трамвайного транспорту до архітектурних і історичних особливостей столиці Великого Герцогства.
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Ірак Іран Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації PR та реклама Будівництво Валюта Вироби з чорних та інших некоштовних металів Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку ЗЕД Інвестиції Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Населення Нетарифне регулювання Товари агропромислового комплексу Товари легкої промисловості Товари чорної металургії Транспорт Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки