Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Великобританія
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Херсонська Торгово-промислова палата
«Переконані, що Портал дозволить створити надійну інформаційну базу для діяльності вітчизняних експортерів та надасть їм всебічну підтримку з боку держави.
Ми впевнені, цей ресурс сприятиме популяризації України серед світової спільноти в якості надійного та стабільного торговельного партнера, поширенню конкурентоспроможної продукції українського виробництва на зовнішні ринки, а також створенню позитивного іміджу нашої країни у межах світового інформаційного простору»

Украинские нефтепродукты
Хроніка українсько-британських стосунків (2008 р.)  
Параметри: Економічне співробітництво

 

 
Хроніка українсько-британських стосунків (2008 р.)
 

 
 

Візит Президента України до Великобританії

 
6 жовтня 2008 р. відбувся другий у році, що минув, робочий візит Президента України В. А. Ющенка до Великої Британії. Офіційна програма візиту розпочалася зустріччю Президента України з Президентом Європейського банку реконструкції та розвитку Томасом Міровим.
 
Основною тематикою зустрічі стали питання співпраці між ЄБРР і Україною в розвитку української інфраструктури (в тому числі в контексті підготовки до проведення Чемпіонату Європи з футболу (Євро 2012), Чорнобильської проблематики, а також можливостей внесення змін у механізми фінансування проектів. На прохання Т. Мірова В. А. Ющенко також поінформував співрозмовників про останні події соціально-економічного та політичного розвитку України.
 
Сторони відзначили, що в цілому співпраця розвивається надзвичайно позитивно. Більш того, як підкреслив президент ЄБРР, незважаючи на фінансові глобальні проблеми, Банкові вдалося не тільки зберегти, а навіть покращити динаміку інвестування в Україні – так, за 9 місяців поточного року інвестиції перевищили 900 млн. євро.
 
Сторони детально проговорили окремі проекти, які становлять на сьогодні пріоритетний інтерес. Зокрема, йдеться про інфраструктурні проекти (кредитні лінії для «Укрзалізниці» та «Укравтодору»). В. А. Ющенко підкреслив, що реалізація 11 нових проектів з розвитку дорожньої та транспортної інфраструктури, а також проектів, пов'язаних з енергозбереженням й енергогенерацією, будівництво євроколії від західного кордону України до Києва, є проектами континентального характеру», і цей процес має бути очолено саме Європейським банком.
 
В контексті реалізації проектів, пов’язаних з підготовкою до проведення в Україні Євро-2012, В. А. Ющенко запропонував через декілька тижнів направити до Лондона делегацію на чолі з Секретарем РНБО України Р. Богатирьовою, до складу якої увійдуть усі мери міст, де буде проводитися Євро-2012, з метою детального аналізу поточного стану справ та інвестиційних потреб для майбутніх спільних проектів. Т. Міров гаряче підтримав цю ідею.
 
Сторони детально розглянули хід реалізації Чорнобильських проектів. Президент України високо оцінив роль ЄБРР та інших залучених ним донорів, висловив вдячність за виділення 135 млн. євро на їх реалізацію та запропонував президенту Т. Мірову зробити свій перший офіційний візит в Україну на початку наступного року, серед іншого, передбачивши в програмі візиту церемонію закладання першої цеглини до майбутнього саркофагу. Т. Міров підтримав цю ідею та подякував за запрошення.
 
Відбувся також обмін думками з проблем, вирішення яких, на думку ЄБРР, надало б можливість забезпечити (в контексті реалізації проектів Банку) довгострокове кредитування українських банків у національній валюті (гривні), чим уже давно користуються деякі країни, з якими співпрацює Банк (насамперед, Росія). Президент України пообіцяв чітко проконтролювати підготовку необхідних законодавчих змін, які можуть відбутися вже протягом найближчих півроку, проте зауважив, що ці заходи мають бути чітко продумані з тим, щоб не допустити у цьому контексті нового витка інфляції.
 
За підсумками зустрічі Президенти домовилися, що вони доручать відповідальним особам розібратися в інвестиційних потребах України, розставити пріоритети по проектах та визначитись, за допомогою яких механізмів вони будуть реалізовуватись у майбутньому - чи то за рахунок приватного сектора, чи то за рахунок ЄБРР без державних гарантій, за рахунок ЄБРР державними гарантіями, чи то за допомогою державно-приватних партнерств. Президент України високо оцінив той факт, що Банк розширює операції кредитування української економіки без залучення державних гарантій, що дозволяє зменшити тиск на державний бюджет.


Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Індонезія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан ПАР Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
PR та реклама Будівництво Валюта Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інше машинобудування Інші послуги Консалтингові послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Населення Національна символіка Нетарифне регулювання Святкові дні Страхування Товари агропромислового комплексу Товари фармацевтичної промисловості Товари хімічної промисловості Товари чорної металургії Транспорт Транспортно-експедиційні послуги Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки