Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Великобританія
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Херсонська Торгово-промислова палата
«Переконані, що Портал дозволить створити надійну інформаційну базу для діяльності вітчизняних експортерів та надасть їм всебічну підтримку з боку держави.
Ми впевнені, цей ресурс сприятиме популяризації України серед світової спільноти в якості надійного та стабільного торговельного партнера, поширенню конкурентоспроможної продукції українського виробництва на зовнішні ринки, а також створенню позитивного іміджу нашої країни у межах світового інформаційного простору»

Украинские нефтепродукты
Застосування торговельних обмежень стосовно імпорту з України (2008 р.)  
Параметри: Захист внутрішнього ринку, Митно-тарифне регулювання, Законодавство у сфері ЗЕД, ЗЕД, Економічне співробітництво, Товари агропромислового комплексу

Застосування торговельних обмежень стосовно імпорту з України в 2008 р. 

За повідомленнями Митної та податкової служби Її Величності (Her Majesty Revenue & Customs), у 2008 році було внесено зміни до антидемпінгового мита на нітрат амонію походженням з України та Росії. У повідомленні «AD1571» йдеться про те, що відповідно до рекомендацій, викладених в інструкціях ЄС «CouncilRegulations (EC) No 661/2008», «(EC) No 662/2008» та рішення комісії ЕС 2008/577/EC, з 14 липня 2008 року для продукції ВАТ «Азот» м. Черкаси, буде введена нульова ставка антидемпінгового мита. (Повний текст повідомлення AD1571 наведено у додатку 1).

Відповідно до повідомлення Міністерства з питань бізнесу, підприємництва та регуляторної реформи (The Department for Business, Enterprise & Regulatory Reform) від 5 лютого 2008 року «NoticetoImporters 2763», починаючи з 28 травня 2008 року для України знімаються імпортні обмеження для заліза та сталі (ironandsteel) у зв’язку зі вступом України до Світової організації торгівлі. Повний текст повідомлення 2763 наведено у додатку 2).
 
Британське агентство з питань стандартів продуктів харчування (FoodStandardsAgency) 9 травня 2008 року опублікувало повідомлення «ID: 14121» про вміст мінеральних олій у соняшниковій олії походженням з України (повний текст повідомлення у дод. 3). Відомство з питань безпеки продуктів харчування ЄС (European Food Safety Authority) після проведення аналізу зразків зазначеної олії зробило висновок, що вміст мінеральних олій знаходиться в допустимих межах. У свою чергу, 9 липня 2008 р. Британське агентство з питань стандартів продуктів харчування на своєму сайті повідомило номер партії забрудненої олії - Batchcodes: LE8067, LE8134 andLE8140, а також, що те, що компанія «Netto Food stores Ltd», яка здійснювала продаж даної олії у Великобританії, вже призупинила її продаж (хоча у попередньому повідомленні агентства (ID: 14121) стверджувалось, що олія з домішками нафтопродуктів на територію Великобританії не потрапляла). Стосовно того, що деяка кількість олії була куплена споживачами, агентство повідомило, що даний продукт не несе загрози здоров’ю споживачів і не має потреби зупиняти використання зазначеної олії.
 
Додаткових повідомлень про обмеження імпорту української продукції рослинного та тваринного походження від Департаменту з питань навколишнього середовища, продовольства та сільського господарства Великобританії з цього приводу не зафіксовано.


Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Гвінея Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Індонезія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан ПАР Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
PR та реклама Будівництво Валюта Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інше машинобудування Інші послуги Консалтингові послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Населення Національна символіка Нетарифне регулювання Святкові дні Страхування Товари агропромислового комплексу Товари фармацевтичної промисловості Товари хімічної промисловості Товари чорної металургії Транспорт Транспортно-експедиційні послуги Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки