Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Торгівля з країнами світу
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Івано-Франківська обласна державна адміністрація
«Веб-Портал Державна підтримка українського експорту» за умови постійного поновлення інформації забезпечить українським товаровиробникам необхідну інформаційну підтримку в здійсненні ними зовнішньоекономічної діяльності»

Украинские нефтепродукты
Перелік установ та розробок НАН України - Відділення загальної біології  
Параметри: Довідкова інформація

 

Перелік розробок учасників виставки спеціалізованого обладнання та технологій „Наука-виробництву” (травень 2009 р.)   

Відділення загальної біології. Опис експонатів (розробок)
 
Інститут фізіології рослин і генетики НАН України
 
Сорт озимої пшениці Фаворитка WinterWheatFavoritka - ОРИГІНАТОР: Інститут фізіології рослин і генетики НАН України, Миронівський інститут пшениці ім. В.М.Ремесла УААН. ЗАНЕСЕНИЙ ДО РЕЄСТРУ СОРТІВ РОСЛИН УКРАЇНИ на 2005 рік для вирощування у поліській та лісостеповій зонах України. БІОЛОГІЧНІ ОЗНАКИ: сорт середньостебловий, інтенсивного типу, середньостиглий. Має високу посухостійкість. ЯКІСТЬ ЗЕРНА: борошномельні та хлібопекарські властивості добрі. Зерно містить 12,5-13,8% білка, 26,7-30,1% сирої клейковини, сила борошна 248-296а.о., об'єм хліба із 100 г борошн 960-1000 мл, загальна оцінка хлібопекарських властивостей 3,6-4,0 бала. Належить до цінних пшениць. ГОСПОДАРСЬКІ ОЗНАКИ: сорт високовро-жайний інтенсивного типу. Забезпечує отримання високих та стабільних по роках урожаїв на різних фонах мінерального живлення. Невибагливий до умов вирощування, попередників і строків сівби, має високу екологічну пластичність.
 
Сорт озимої пшениці Подолянка WinterWheatPodolanka - ОРИГІНАТОР: Інститут фізіології рослин і генетики НАН України, Миронівський інститут пшениці їм. В.М. Ремесла УААН. ЗАНЕСЕНИЙ ДО РЕЄСТРУ СОРТІВ РОСЛИН УКРАЇНИна 2003 рік для вирощування у поліській, лісостеповій та степовій зонах України на богарі та зрошенні. БІОЛОГІЧНІ ОЗНАКИсорт середньостебловий, інтенсивного типу, середньостиглий. Має високі зимо-посухостійкість, стійкість до обсипання зерна на-віть за перестою, середньо стійкий до виляган-ня та ураження борошнистою росою, бурою лист-ковою іржею, кореневими гнилями. ЯКІСТЬ ЗЕРНА:бо-рошномельні та хлібопекарські властивості відмінні. Зерно містить 13,5-14,7% білка, 28,7-31,5% сирої клейковини, сила борошна 320-410 а. о., об'єм хліба із 100 г борошна 1100-1210 мл, загальна оцінка хлібопекарських властивостей 4,0-4,2 бала. Віднесений до сильних пшениць. ГОСПОДАРСЬКІ ОЗНАКИ:сорт високопродуктивний, універсального типу використання. Забезпечує отримання високих та стабільних по роках урожаїв на різних фонах мінерального живлення. Невибагливий до умов вирощування, попередників і строків сівби, має високу екологічну пластичність.
 
Сорт озимої пшениці Смуглянка WinterWheatSmuglanka - ОРИГІНАТОР:Інститут фізіології рослин і генетики НАН України, Миронівський інститут пшениці ім. В.М. Ремесла УААН.ЗАНЕСЕНИИ ДО РЕЄСТРУ СОРТІВ РОСЛИН УКРАЇНИна 2004 рік для вирощуван-ня у поліській, лісостеповій та степовій зонах України. БІОЛОГІЧНІ ОЗНАКИсорт короткостебловий, високо ін-тенсивного типу. Середньоранній. Високостійкий до посухи, вилягання, хвороб, проростання та обсипання зерна. Зимостійкість вища середньої. ЯКІСТЬ ЗЕРНА:борошномельні та хлібопекарські властивості добрі й відмінні. Зерно містить 13,0-14,4% білка, 28,9-35,80 % сирої клейковини, сила борошна 328-343 а. о., об'єм хліба із 100 г. борошна 1000-1100 мл, загальна оцінка хлібопекарських якостей 4,0-4,2 бала. Віднесена до сильних пшениць. ГОСПОДАРСЬКІ ОЗНАКИ:сорт для доб-рих господарів. На високому фоні мінерального живлення забезпечує рекордні врожаї. Смуглянка - перший сорт, що за всю історію державного сортовипробування сформував урожай в 114,1 ц/га (Вінницька область, 2002 р.) та 115,2 ц/га (Київська область, 2004 p.).
 
Сорт озимої пшениці Ятрань 60 WinterWheatYatran 60 - ОРИГІНАТОР:Інститут фізіології рослин і генетики НАН України. ЗАНЕСЕНИЙ ДО РЕЄСТРУ СОРТІВ РОСЛИН УКРАЇ-НИ на 2001 рік для вирощування у поліській, лісостеповій та степовій зонах України.  БІОЛОГІЧНІ ОЗНАКИ:сорт короткостебловий, інтенсивного типу, середньоранній. Стійкий до посухи, вилягання. Морозостійкість висока. ЯКІСТЬ ЗЕРНА: борошномельні та хлібопекарські Властивості високі. Зерно містить 13,9-15,8% білка, 28,4-33,6% сирої клейковини, сила борошна 416-538 а. о., об'єм хліба із 100 г борошна 1103-1300 мл, загальна оцінка хлібопекарських якостей 4,1-4,8 бала. Віднесений до сильних пшениць. ГОСПОДАРСЬКІ ОЗНАКИ:сорт високоврожайний, інтенсивного типу.
 
Сорт озимої пшениці Богдана WinterWheatBogdana - ОРИГІНАТОР:Інститут фізіології рослин і генетики НАН України, Миронівський інститут пшениці ім. В.М. Ремесла УААН. ЗАНЕСЕНИЙ ДО РЕЄСТРУ СОРТІВ РОСЛИН УКРАЇНИна 2006 рік для вирощування у поліській, лісостеповій та степовій зонах України. БІОЛОГІЧНІ ОЗНАКИ:сорт середньостебловий, інтенсивного типу, середньостиглий. Стійкий до вилягання. Морозостій-кість висока. Посухостійкий. Середньостійкий до ураження хворобами. Стійкий до осипання зерна. ЯКІСТЬ ЗЕРНА: борошномельні та хлібопекарські властивості добрі й відмінні. Зерно містить 12,9-14,7% білка, 26,6-32,3% сирої клейковини, сила борошна 242-365 а.о., об'єм хліба із 100 г борошна 830-1110 мл, загальна оцінка хлібопекарських властивостей 4,0-4,5 бала. Відноситься до сильних пшениць. ГОСПОДАРСЬКІ ОЗНАКИ: сорт високоврожайний, інтенсивного типу.
 
Хлібці   з   новихсортів озимої пшениці - 5 хлібців, випечених з борошна вищезазначенихсортів озимої пшениці
 
Гібрид кукурудзи Явір 180 СВ - ОРИГІНАТОР: Інститут фізіології рослин і генетики НАН України, Черкаський інститут агропромислового виробництва УААН. ЗАНЕСЕНИЙ ДО ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ СОРТІВ РОСЛИНпридатних для поширення в Україні з 2006 року і рекомендований для вирощування на зерно і силос в зонах Лісостепу, Степу і Полісся. БІОЛОГІЧНІ ОЗНАКИ:ранньостиглий (ФАО 180). Скорочений вегетаційний період забезпечує дозрівання на сухе зерно в усіх зонах України. ГОСПОДАРСЬКІ ОЗНАКИ: вирізняється стабільним рівнем урожайності. За даними Державного випробування урожай зерна на 19 сортостанціях 17 областей України, що охоплюють зони Степу, Лісостепу та Полісся становить 81,3-118 ц/га. Насінництво гібрида ведеться на стерильній основі.
 
Гібрид кукурудзи Титан 220 СВ - ОРИГІНАТОР: Інститут фізіології рослин і генетики НАН України, Черкаський інститут агропромислового виробництва УААН. ЗАНЕСЕНИЙ ДО ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ СОРТІВ РОСЛИНпридатних для поширення в Україні з 2000 року і рекомендований для вирощу-вання на зерно і силос в зонах Лісостепу, Степу і Полісся. БІОЛОГІЧНІ ОЗНАКИ:середньоранній (ФАО 220) з вегетаційним періодом від сходів до повної стиглості в зоні Степу - 113, Лісостепу - 116 та Полісся - 120 днів. ГОСПОДАРСЬКІ ОЗНАКИ: гібрид високоврожайний з унікальним поєднанням ранньо-стиглості, екологічної пластичності та високої урожай-ності. У виробничих умовах ПСП агрофірми „Світанок" Васильківського району на площі 320 га та ПСП агрофірми „Перемога” Кагарлицького району Київської області на 100 га отримано по 125-137 ц/га зерна. Гібрид забезпечує одержання сухого зерна в усіх кліматичних зонах України.
 
Гібрид кукурудзи Нептун СВ - ОРИГІНАТОР: Інститут фізіології рослин і генетики НАН України, Черкаський інститут агропромислового виробництва УААН. ЗАНЕСЕНИЙ ДО ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ СОРТІВ РОСЛИН придатних для поширення в Україні з 1999 року і рекомендований для вирощу-вання на зерно і силос в зонах Лісостепу і Степу. БІОЛОГІЧНІ ОЗНАКИ:середньоранній (ФАО 280) з вегетаційним періодом від сходів до повної стиглості в зоні Степу - 116, в зоні Лісостепу - 122 дні. ГОСПОДАРСЬКІ ОЗНАКИ: гібрид високоврожайний та високопластичний. У виробничих умовах в агрофірмі „Перемога" Кагарлицького району Київської області в 2000 році одержано урожай 154,1 ц/га зерна на площі 167 га. Гібрид забезпечує одержання сухого зерна в усіх кліматичних зонах України.
 
Гібрид кукурудзи Богун - ОРИГІНАТОР:Інститут фізіології рослин і генетики НАН України, Черкаський інститут агропромислового виробництва УААН. ЗАНЕСЕНИЙ ДО ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ СОРТІВ РОСЛИН придатних для поширення в Україні з 2004 року і рекомендований для вирощування на зерно і силос в зонах Лісостепу, Степу і Полісся. БІОЛОГІЧНІ ОЗНАКИ:середньоранній (ФАО 250). Вегетаційний період від сходів до повної стиглості в зоні Степу - 117, в Лісостепу - 123, в зоні Полісся - 130 днів. ГОСПОДАРСЬКІ ОЗНАКИ: гібрид ідеально адаптований до різних умов вирощування. За даними Державного випробування урожай зерна на 18 сортостанціях 16 областей України, що охоплюють зони Степу, Лісостепу та Полісся становить 84,2-142,0 ц/га. Біологічні властивості гібриду Богун дозволяють ефективно вирощувати його в усіх грунтово-кліматичних зонах України.
 
Гібрид кукурудзи Комета MB - ОРИГІНАТОР: Інститут фізіології рослин і генетики НАН України, Черкаський інститут агропромислового виробництва УААН. ЗАНЕСЕНИЙ ДО ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ СОРТІВ РОСЛИНпридатних для поширення в Україні на 2002 рік і рекомендований для вирощу-вання на зерно і силос в зонах Степу і Лісостепу. БІОЛОГІЧНІ ОЗНАКИ:середньостиглий (ФАО 300). Вегетаційний період від сходів до повної стиглості в зоні Степу - 119, в зоні Лісостепу -123 дні. ГОСПОДАРСЬКІ ОЗНАКИ:з 2003 року гібрид Комета MB є національним стандартом у групі     середньостиглих гібридів. За даними Державного випробування на 18 сортостанціях 15 областей країни урожай зерна становив 91,6-117,4 ц/га. Біологічні властивості гібриду Богун дозволяють ефективно вирощувати його в усіх грунтово-кліматичних зонах України.
 
Гібрид кукурудзи Аметист - ОРИГІНАТОР:Інститут фізіології рослин і генетики НАН України, Черкаський інститут агропромислового виробництва УААН. ЗАНЕСЕНИЙ ДО ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ СОРТІВ РОСЛИНпридатних для поширення в Україні з 2004 року і рекомендований для вирощу-вання на зерно і силос в зоні Степу.    БІОЛОГІЧНІ ОЗНАКИ:пізньостиглий (ФАО 520). Вегетаційний період від сходів до повної стиглості в зоні Степу - 129 днів. ГОСПОДАРСЬКІ ОЗНАКИ:вирізняється стабільним рівнем урожайності. За даними Державного випробування на 5 сортостанціях різних областей України, що охоплюють зону Степу урожай зерна становив 92,1-148,3 ц/га.
 
Бактеріальні добрива для передпосівної обробки насіння зернових культур - Залежно від ґрунтово-кліматичних умов зменшують витрати мінеральних азотних добрив на 20-30 %, забезпечують надбавку урожаю зерна на 12-18 %, підвищують стійкість рослин до несприятливих умов довкілля.
 
Інформаційний планшет - Генетичне поліпшення головного хлібного злаку - озимої м’якої пшениці TriticumaestivumL.
 
Інформаційний планшет - Генетичне поліпшення основної кормової культури - кукурудзи ZeamaysL.
 
Інформаційний планшет - Вивчення фотосинтезу і продукційного процесу у сільськогосподарських рослин
 
Інформаційний планшет - Генетичні та біотехнологічні дослідження рослин
 
Інформаційний планшет - Розробка методів генетичної та кліматичної інженерії культурних рослин
 
 
Інститут гідробіології НАН України
 
Презентація основних фундаментальних та прикладних досліджень Інституту - Презентація основних фундаментальних та прикладних досліджень Інституту
 
Презентація біотехнологічних розробок Інституту - Презентація біотехнологічних розробок Інституту
 
Презентація діяльності та розробок окремих наукових підрозділів Інституту - Презентація діяльності та розробок окремих наукових підрозділів Інституту
 
Інформація про діяльність інституту - Інформація про діяльність інститут. 1 брошура, 2 агітки
 
 
Інститут біології південних морів ім. О. О. Ковалевського НАН України
 
Спосіб меліорації морських прибережних екосистем - Морські ферми, плантації, вписані в систему біогеохімічних процесів, при досягненніпевних масштабів стають керуючою ланкою екобіологічних комплексів, можливості яких реалізуються в таких напрямах: підтримання (поліпшення) гідрохімічного режиму акваторії; збереження біологічного і генетичного різноманіття; розведення, підтримання чисельності рідкісних та зникаючих видів
 
Технологія промислового культивування мікро водоростей- Ілюстрація промислової технології масового культивування мікро водоростей
 
Портативний гідробіологічний комплекс Сальпа-М - Новий тип прибора для дослідження біолюминесценції з одночасним вимірюванням температури, гідростатичного тиску, мутності в прибережних водах, фотосинтетичної активної радіації, концентрації хлорофілу «а» в режимі багаторазового вертикального або горизонтального зондування.
 
Мобільний гідроакустикний комплекс для пошуку струминних газових виходів у водоймах зі всих типів суден - Структура комплексу складається із гідроакустичної антени з універсальним пристроєм для її кріплення на борту судна, ехолота SeaCharter480 DF (фірми LowranceElectronіcs) та персонального комп'ютера з рідером для читання і обробки ехограм.
 
Шампунь з дезактивуючими властивостями - Виготовлений на основі екстрактів із бурих водоростей, косметичний засіб рекомендовано застосовувати у регіонах з підвищеним вмістом полівалентних металів, в т.ч. радіоактивних
 
Крем-маска з дезактивуючими властивостями - Виготовлений на основі екстрактів із бурих водоростей, косметичний засіб рекомендовано застосовувати у регіонах з підвищеним вмістом полівалентних металів, в т.ч. радіоактивних
 
Лікувально-профілактичний продукт на основі бурих водоростей - Натуральна харчова добавка із бурої водорості цистозіри – унікальний природний комплекс життєво важливих органічних речовин, вітамінів і мікроелементів.
 
«Спіруліна – Екстра»,«Спіруліна йодвмісна», «Спіруліна селенвмісна» - Вітамінно-мінеральні харчові добавки на основі біомаси мікроводорості Spirulinaplatensis (Nordst) Geitl., вирощуваної шляхом керваного фотосинтезу у реакторах відкритого типу. Компенсують вітамінну та мінеральну недостатність, нормалізують обмін речовин, відновлюють діяльність норвово-ендокринної та імунної систем, адаптаційні й компенсаторні властивості організму, сприяють лікуванню   захворювань атеросклерозу, цукрового діабету, гіпертонії, щитовидної залози, сповільнюють процеси старіння, виводять радіонукліди і токсичні метали.
 
Морська фармакологія - Представлені технології отримання біологічно активних речовин з морської сировини для виробництва лікарських препаратів і предметів медичного призначення, а також натурні зразки препаратів і предметів медичного призначення
 
 
Національний ботанічний сад ім. М.М. Гришка НАНУ
 
Сорти кормових, ароматичних та овочевих культур селекції НБС ім. М. М. Гришка - Високопродуктивні, ранньостиглі, невибагливі до умов вирощування сорти занесені до Державного реєстру сортів України
 
Сорти нетрадиційних і південних плодових культур селекції НБС ім. М. М. Гришка - Нетрадиційні і південні плодові рослини – абрикос, айва, актинідія, алича, кизил, хеномелес. Створені в НБС сорти цих культур занесені до Державного реєстру сортів України, відзначаються високою продуктивністю зимо- і морозостійкістю, чудовими смаковими якостями.
 
Інтродуценти та сорти квітниково-декоративних рослин, селекції НБС ім. М. М. Гришка - Високо декоративні інтродуценти та сорти квітниково-декоративних рослин, селекції НБС що занесені до Державного реєстру сортів України
 
Органо-мінеральнідобрива пролонгованої дії «Екотерра» - Універсальні екологічно чисті гранульовані добрива пролонгованої дії, що стимулюють ріст і розвиток рослин, підвищують їх продуктивність, покращують фізико-хімічні, агрохімічні та біологічні показники ґрунтів.
 
Фітокомпозиції для санації приміщень - Кожна еталонна композиція складається з спеціально підготовлених рослин з високою фітонцидною здатніс-тю щодо патогенних для людини мікроорганізмів.
 
Перспективні види і форми деревно-кущових рослин для озеленення - Буде представлено найбільш декоративний посадковий матеріал дерев та кущів для озеленення міських територій та присадибних ділянок
 
Наукова та науково-практична література - В книгах та монографіях висвітлено наукові досягнення та практичні рекомендації з біології та агротехніки рослин.
 
 
Дендрологічний парк «Софіївка» НАНУ
 
Наукові здобутки - “Софіївка” як наукова установа
 
Виробничі здобутки - “Софіївка” як туристична установа
 
Наукові здобутки - Парк в навій західній частині “Софіївки”
 
Посадковий матеріал декоративного розсадника - Декоративні рослини в контейнерах
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Ірак Іран Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ ООН Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації PR та реклама Будівництво Валюта Вироби з чорних та інших некоштовних металів Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку Зв'язок ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інше машинобудування Інші послуги Каміння, скло, кераміка Консалтингові послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Мінеральна сировина Населення Національна символіка Нетарифне регулювання Святкові дні Страхування Товари агропромислового комплексу Товари деревообробної промисловості Товари кольорової металургії Товари легкої промисловості Товари фармацевтичної промисловості Товари хімічної промисловості Товари целюлозно-паперової промисловості та друкована продукція Товари чорної металургії Точне машинобудування Транспорт Транспортне машинобудування Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Крамниця-А
Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки