Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Торгівля з країнами світу
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Херсонська Торгово-промислова палата
«Переконані, що Портал дозволить створити надійну інформаційну базу для діяльності вітчизняних експортерів та надасть їм всебічну підтримку з боку держави.
Ми впевнені, цей ресурс сприятиме популяризації України серед світової спільноти в якості надійного та стабільного торговельного партнера, поширенню конкурентоспроможної продукції українського виробництва на зовнішні ринки, а також створенню позитивного іміджу нашої країни у межах світового інформаційного простору»

Украинские нефтепродукты
Щодо участі в семінарі за програмою e-PLATO в Швеції  
Параметри: ЗЕД, Економічне співробітництво

 

Щодо участі в семінарі за програмою e-PLATO в м. Гент
 
 
В рамках роботи з відслідкування виконання спільних проектів, що фінансуються урядом Фламандського регіону, т.зв. „фламандських проектів”, 03.06.2009 р. ТЕМ України в Швеції взяв участь у семінарі, організованому ТПП Східної Фландрії в м.Гент відповідно по програми багатонаціонального проекту „e-PLATO”.
 
Проект був прийнятий до фінансування фламандським урядом минулого року, розрахований на 5 років і має на меті навчання, обмін досвідом та встановлення бізнес-контактів у сфері діяльності малих та середніх підприємств Польщі, Румунії, Словаччини, Угорщини та України. Від української сторони учасником проекту є ТПП Закарпатської області. Свою зацікавленість до участі в проекті та користування його результатами виявляє також Український центр сприяння іноземному інвестуванню („УкрІнвест”). Про започаткування проекту ТЕМ інформувало Мінекономіки у лютому минулого року.
 
Згаданий семінар став вже третім заходом проекту, в якому взяли участь українські представники. У 2008 р. в м.Генті проходило 10-денне навчання представників середніх і малих підприємств країн-учасниць. Делегація ТПП Східної Фландрії відвідала у жовтні минулого року Україну (Ужгород, Львів). У семінарі 3-го червня ц.р. взяли участь три українські представники: Голова Закарпатської ТПП О.Ковчар, та керівники двох будівельних компаній з Ужгорода: „Нострадамус Плюс” та „Хемкостав”. За їхніми відгуками, заходи, що проводяться в рамках проекту „e-PLATO” мають відчутне практичне значення, оскільки дозволяють краще зрозуміти особливості ведення бізнесу у сусідніх країнах та адаптуватися до бельгійських, іншими словами – європейських правил. Окрім того, безпосередні контакти підприємців дозволяють одразу обговорювати ділові пропозиції та навіть укладати контракти.
 
Цікавим став той факт, що до семінару в Генті цього разу організатори залучили також учасників інших подібних проектів: з Великобританії, Єгипту, Сербії. В ході семінару було наголошено, що таким чином проект „е-PLATO”набуває все більшого інтернаціонального значення.
 
На семінарі було здійснено презентацію офіційного сайту проекту (www.eplato.eu). Необхідно зазначити, що сайт виконано окрім англійської – всіма мовами країн-учасниць, у т.ч. українською. Цей досвід є першим, коли бельгійські установи самостійно розміщують інформацію на своїх сайтах українською мовою, і свідчить про зацікавленість бельгійської сторони до розвитку співробітництва з Україною. Сайт містить бази даних про компанії та ділові пропозиції. З представниками ТПП Східної Фландрії, яка ініціювала створення сайту, домовлено про постійний обмін інформацією та розміщення українських пропозицій на його сторінках.
 
Під час неофіційного спілкування з представником Фламандського торгово-інвестиційного агентства (FIT) Е.Стеленс (відповідає у FIT за роботу Україною, брала участь у 1-му засіданні українсько-бельгійської Змішаної комісії) домовлено про передачу на розгляд бельгійської сторони проекту угоди про співробітництво між FIT та „УкрІнвестом”.
 
 
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Індонезія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан ПАР Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації PR та реклама Будівництво Валюта Вироби з чорних та інших некоштовних металів Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку Зв'язок ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інше машинобудування Інші послуги Каміння, скло, кераміка Консалтингові послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Мінеральна сировина Населення Національна символіка Нетарифне регулювання Святкові дні Страхування Товари агропромислового комплексу Товари деревообробної промисловості Товари кольорової металургії Товари легкої промисловості Товари фармацевтичної промисловості Товари хімічної промисловості Товари целюлозно-паперової промисловості та друкована продукція Товари чорної металургії Точне машинобудування Транспорт Транспортне машинобудування Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки