Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Росiя
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
УКРАВТОПРОМ, Асоціація автовиробників України
«Асоціація підтримує створення порталу вітчизняних експортерів у мережі Інтернет, що безумовно буде сприяти поширенню конкурентоспроможної продукції українського виробництва на міжнародній арені»

Украинские нефтепродукты
Щодо 8-го засідання українсько-російського комітету з питань торгово-економічного співробітництва (07.06.2011)  
Параметри: Міжурядова комісія, Економічне співробітництво

 

Русскоязычный заголовок: О 8-м заседании украинско-российского комитета по вопросам торгово-экономического сотрудничества (07.06.2011)
 
Щодо 8-го засідання українсько-російського комітету з питань торгово-економічного співробітництва (07.06.2011)


 
У Москві у вівторок (07.06.2011) відбулось чергове засідання українсько-російського комітету з питань торгово-економічного співробітництва. Як зазначив Глава Уряду України Микола Азаров, було обговорено питання розгортання співробітництва в сфері авіабудування, ядерної енергетики, космічної промисловості і космічних проектів, транспорту, прикордонного співробітництва, спрощення процедур перетину кордону для наших громадян і для вантажів наших компаній.
 
«Є безспірні позитивні результати того, що Україна і Росія перегорнули сторінку недружнього, упередженого ставлення одна до одної. Товарообіг між нашими країнами виріс у 1,5 рази, - зазначив Микола Азаров. - На кінець поточного року ми впевнено перевищимо докризовий обсяг двосторонньої торгівлі і поставили завдання вийти на річний оборот 50 мільярдів доларів».
 
При цьому він відзначив, що темпи росту товарообігу України з Росією в 10 разів перевищують темпи зростання економіки в цілому. «Більш високих темпів росту товарообігу, ніж з Україною, у Росії немає з жодною країною світу», - зазначив Микола Азаров, додавши, що Україна повертає собі російський ринок. І зараз уже йдеться не просто про збільшення обсягів торгівлі, а про перехід до нової якості, до масштабних міждержавних проектів.
 
«Ми знайшли взаєморозуміння у багатьох чутливих для громадян і бізнесу питаннях», - зазначив Глава Уряду, додавши, що наразі створено робочі групи високого рівня, які оперативно будуть «розшивати вузькі місця» в українсько-російських відносинах – такі, як обмеження на постачання українських труб, цукру, м’ясо-молочної продукції тощо.
 
На засіданні Комітету з питань економічного співробітництва Українсько-Російської міждержавної комісії,  Україна та Росія прийняли узгоджене рішення за пунктами порядку денного міжурядової комісії.
Зокрема були підписані Протокол засідання, Програма економічного співробітництва на 2012-2020 роки, Міжурядова угода у галузі карантину рослин та План заходів щодо реалізації програми міжрегіональної і прикордонної співпраці між РФ і Україною.


За матеріалами Урядового Порталу  

 

Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Індонезія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан ПАР Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
Вироби з чорних та інших некоштовних металів Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інше машинобудування Інші послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Населення Нетарифне регулювання Святкові дні Страхування Товари агропромислового комплексу Товари деревообробної промисловості Товари кольорової металургії Товари легкої промисловості Товари хімічної промисловості Товари чорної металургії Точне машинобудування Транспорт Транспортно-експедиційні послуги Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки