Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Торгівля з країнами світу
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Закарпатська Торгово-промислова палата
«Враховуючи сьогоднішню економічну ситуацію, необхідність у наданні практичної допомоги малому, середньому та крупному бізнесу України в налагодженні, відновленні чи створенні нових виробництв, які в свою чергу будуть сприяти створенню нових робочих місць., збільшенню доходів суб’єктів господарювання та зростання бюджетних надходжень, є одним з найбільш ефективних шляхів стабілізації економічного зростання нашої держави.
Члени Палати, Закарпатська ТПП всілякими ресурсами, всіма наявними можливостями готова підтримати Ваші кроки з популяризації українських товарів, українського товаровиробника не тільки на внутрішньому, але й на зовнішніх ринках»

Украинские нефтепродукты
Щодо третього спільного засідання українсько-чеської Змішаної Комісії 17 – 18 вересня 2009 року в м. Києві  
Параметри: Економічне співробітництво, Економічні новини

 

Щодо третього спільного засідання українсько-чеської Змішаної Комісії 17 – 18 вересня 2009 року  в м. Києві


Чеська Республіка продовжує залишатися одним з пріоритетних партнерів України. Серед країн Європи ЧР посідає 10 місце за обсягами експорту, та 4 місце за обсягами імпорту з Україною.

Серед 236 країн світу, з якими Чехія здійснює економічне співробітництво,
за сумарним товарообігом, Україна посідає 18 місце.

В цілому слід відзначити зацікавлений підхід на усіх рівнях до співробітництва з Україною, готовність до лобіювання в Єврокомісії інтересів України щодо набуття в майбутньому повноправного членства в ЄС.

Питання подальшого розвитку торговельно-економічного співробітництва розглядалися 17 – 18 вересня 2009 року в м. Києві на третьому спільному засідані українсько-чеської Змішаної Комісії  з питань економічного, промислового та науково-технічного співробітництва.


Українську делегацію очолював Голова української частини Комісії, Міністр промислової політики України Володимир Новицький, чеську ‑ Голова чеської частини Комісії, заступник Міністра промисловості та торгівлі Чеської Республіки Мілан Говорка.

Комісія відзначила, що позитивна тенденція розвитку економік обох країн була перервана в результаті глобальної економічної кризи. Разом з тим, Сторони відзначили, що не дивлячись на негативний вплив світової економічної кризи, економіка обох країн надає передумови для інтенсифікації взаємної торгівлі і розвитку співробітництва у різних сферах економіки.

Обидві Сторони висловили занепокоєння щодо різкого зниженням взаємної торгівлі. Сторони констатували, що це скорочення було спричинено, перед усім, глобальною економічною кризою.

Комісія відмітила, що не дивлячись на збільшення чеських інвестицій в економіку України у 2008 році, досягнутий рівень інвестиційного співробітництва не відповідає потенційним можливостям обох країн.

Українська Сторона висловила занепокоєння з приводу збільшення торговельного дисбалансу на користь Чеської Сторони у 2007-2008 роках. За українськими даними від’ємне сальдо для України у 2008 році склало 732,8 млн. дол. США.

Українська Сторона підкреслила, що розвиток українського експорту до Чехії стримують діючі в ЄС антидемпінгові заходи по відношенню до ряду товарів українського поход
ження, а саме продукції хімічної та металургійної промисловості, а також політики ЄС із захисту внутрішнього товаровиробника, в тому числі в сфері сільського господарства.

Українська Сторона відмітила, що вищевказані проблеми повинні бути вирішені та стати предметом переговорів між Україною та ЄС з приводу створення зони вільної торгівлі та відмітила досягнутий прогрес в цьому переговорному процесі. 

Чеська Сторона висловила готовність обговорення в рамках ЄС всіх кроків, які ведуть до взаємного усунення бар’єрів, що заважають подальшому розвитку взаємної торгівлі та інвестуванню. При цьому було підкреслено необхідність дотримання правил вільної торгівлі та прийнято до відома готовність України до подальшого відкриття своєї економіки.

Чеська Сторона запропонувала обговорити
питання про можливість фінансування поставок чеських товарів на Україну з використанням кредитування та його страхування.


Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Індонезія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан ПАР Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації PR та реклама Будівництво Валюта Вироби з чорних та інших некоштовних металів Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку Зв'язок ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інше машинобудування Інші послуги Каміння, скло, кераміка Консалтингові послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Мінеральна сировина Населення Національна символіка Нетарифне регулювання Святкові дні Страхування Товари агропромислового комплексу Товари деревообробної промисловості Товари кольорової металургії Товари легкої промисловості Товари фармацевтичної промисловості Товари хімічної промисловості Товари целюлозно-паперової промисловості та друкована продукція Товари чорної металургії Точне машинобудування Транспорт Транспортне машинобудування Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки