Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Торгівля з країнами світу
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Закарпатська Торгово-промислова палата
«Враховуючи сьогоднішню економічну ситуацію, необхідність у наданні практичної допомоги малому, середньому та крупному бізнесу України в налагодженні, відновленні чи створенні нових виробництв, які в свою чергу будуть сприяти створенню нових робочих місць., збільшенню доходів суб’єктів господарювання та зростання бюджетних надходжень, є одним з найбільш ефективних шляхів стабілізації економічного зростання нашої держави.
Члени Палати, Закарпатська ТПП всілякими ресурсами, всіма наявними можливостями готова підтримати Ваші кроки з популяризації українських товарів, українського товаровиробника не тільки на внутрішньому, але й на зовнішніх ринках»

Украинские нефтепродукты
Україна та Лівія домовилися провести в Україні засідання двосторонньої економічної комісії  
Параметри: Міжурядова комісія, Економічне співробітництво, Товари агропромислового комплексу, Енергоносії

 

Україна та Лівія домовилися провести в Україні засідання двосторонньої економічної комісії
 
Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко привітала Секретаря Вищого Народного Комітету Великої Соціалістичної Народної Лівійської Арабської Джамагирії Аль-Багдаді Алі Аль-Махмуді та його колег, які були присутні на зустрічі у розширеному складі, з Днем Африки.
 
«У вашій особі я вітаю Лівію та усі народи Африки. Бажаю процвітання африканським країнам та Лівії, яка відіграє лідерську роль на африканському континенті», - зазначила Юлія Тимошенко.
Прем’єр-міністр вважає позитивним знаком те, що її офіційний візит та зустрічі на найвищому рівні відбуваються у ці дні.
 
Між тим Юлія Тимошенко зазначила: «Шкода, що підписані угоди не мали необхідного розвитку, але я маю рішучий намір втілити їх в життя. Такий же намір має і моя команда».
 
Прем’єр-міністр наголосила, що для України найціннішим є незалежність та суверенітет, але зберегти все це можна лише за умови енергетичної незалежності. Юлія Тимошенко наголосила на необхідності диверсифікації енергоносіїв та запросила лівійську сторону взяти участь у побудові нафтопереробного заводу в Одесі в районі порту «Південний». За словами Глави українського Уряду, реалізація цього проекту та побудова мережі заправок дозволить створити повний цикл нафтопереробки.
 
Юлія Тимошенко також запросила лівійських інвесторів взяти участь у приватизації Одеського припортового заводу. Прем’єр-міністр зазначила, що для лівійських інвесторів це буде додаткова можливість виходу на європейські ринки.
 
Юлія Тимошенко вважає, що Україна та Лівія мають перспективи для співпраці й у атомній енергетиці. Вона зазначила, що в України для цього є гарний професійний кадровий потенціал.
 
Визнаючи те, що для Лівії та країн Африки закупівля зерна є ключовою темою, Прем’єр-міністр запропонувала лівійській стороні побудувати в Україні комплекс з виробництва, збереження та транспортування до 4 млн. тонн зерна, для якого вже підготовлений відповідний проект. Цей напрямок, на думку Прем’єр-міністра, може бути пріоритетним в українсько-лівійській економічній співпраці.
 
Третім важливим напрямком співпраці між обома країнами Юлія Тимошенко вважає авіабудівництво, що дозволить освоювати ринки в африканських країнах та країнах арабського світу. Прем’єр-міністр зазначила, що цей ринок є надзвичайно високорентабельним та додала, що хотіла би, щоб обидві країни були партнерами у цій сфері.
 
Юлія Тимошенко також заявила про те, що Україна може виготовляти та ремонтувати високоточну техніку, і це відкриває можливості для співпраці у військово-технічній сфері.
Українська та лівійська сторони домовилися про проведення засідання українсько-лівійської економічної комісії у липні цього року в Україні.

25.05.2009 | 22:00 | Управління у зв'язках із ЗМІ Секретаріату Кабінету Міністрів України

Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Індонезія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан ПАР Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації PR та реклама Будівництво Валюта Вироби з чорних та інших некоштовних металів Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку Зв'язок ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інше машинобудування Інші послуги Каміння, скло, кераміка Консалтингові послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Мінеральна сировина Населення Національна символіка Нетарифне регулювання Святкові дні Страхування Товари агропромислового комплексу Товари деревообробної промисловості Товари кольорової металургії Товари легкої промисловості Товари фармацевтичної промисловості Товари хімічної промисловості Товари целюлозно-паперової промисловості та друкована продукція Товари чорної металургії Точне машинобудування Транспорт Транспортне машинобудування Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки