Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Азербайджан
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
ЕНЕРНОАТОМ, Національна атомна енергогенеруюча компанія
«Інтернет-портал створений на досить високому технічному рівні і містить багато корисної інформації»

Украинские нефтепродукты
Щодо 9-го засідання Спільної міжурядової українсько-азербайджанської Комісії з питань економічного співробітництва (21.04.2011)  
Параметри: Міжурядова комісія, Економічне співробітництво

 

Русскоязычный заголовок: О 9-м заседании Совместной межправительственной украинско-азербайджанской Комиссии по вопросам сотрудничества (21.04.2011)


Щодо  9-го засідання Спільної міжурядової українсько-азербайджанської Комісії з питань економічного співробітництва (21.04.2011)


 
У четвер (21.04.2011) Перший віце-прем'єр-міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв зустрівся з Президентом Азербайджанської Республіки Ільхамом Алієвим, Прем'єр-міністром Азербайджану Артуром Расізаде, а також спільно з першим заступником Прем'єр-міністра Азербайджану Ягубом Еюбовим провів дев'яте засідання Спільної міжурядової українсько-азербайджанської Комісії з питань економічного співробітництва.
 
Головне завдання на сьогодні - посилити взаємодію України та Азербайджану в таких пріоритетних сферах, як паливно-енергетичний комплекс, авіакосмічна галузь, транспорт, сільське господарство і перейти до формування та реалізації довгострокових масштабних проектів. Про це заявив у Баку Андрій Клюєв за підсумками засідання Комісії.
 
Андрій Клюєв заявив, що з дати проведення попереднього засідання Комісії пройшло всього шість з половиною місяців, проте за цей час урядами двох країн пророблена велика робота. «Одним з результатів стало підписання в січні 2011 року під час Всесвітнього економічного форуму в Давосі Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Азербайджанської Республіки про транспортування нафти по території України та Меморандуму про співпрацю у сфері поставок зрідженого природного газу», - нагадав він.
 
За словами Першого заступника Глави українського Уряду, таким чином, створена необхідна правова основа для транспортування азербайджанської нафти для потреб українських НПЗ, а також відкриті нові можливості для експорту азербайджанської нафти на ринки країн Східної та Центральної Європи. Тепер необхідно зосередитися на виконанні досягнутих домовленостей, зазначив Андрій Клюєв.
 
Учасники засідання обговорили перспективи співробітництва з організації поставок нафти на нафтопереробні підприємства Західної України (ВАТ «НПК-Галичина» і ВАТ «Нафтохімік Прикарпаття»), а також можливості збільшення інвестицій Державної нафтової компанії Азербайджанської Республіки в мережу заправних станцій на території України. У даний час ДНКАР придбано в Україні 15 автозаправних станцій, нафтобазу в м.Одеса, а також під брендом «SOCAR» функціонує 7 автозаправних станцій та 2 бази.
 
За словами Першого віце-прем'єр-міністра України, також обговорювалося науково-технічне співробітництво між Національною академією наук України та Державною нафтовою компанією Азербайджану в енергетичній сфері. Впровадження українських інноваційних технологій, які не мають світових аналогів, дасть можливість вирішити такі глобальні проблеми, як мінімізація негативних наслідків для навколишнього середовища внаслідок техногенних аварій на нафтопромислах, заявив Андрій Клюєв.
 
За його словами, домовлено, що Національне космічне агентство України спільно з Міністерством зв'язку та інформаційних технологій Азербайджанської Республіки розроблять конкретні пропозиції щодо співробітництва в галузі дистанційного зондування Землі.
 
Андрій Клюєв повідомив, що сьогодні також обговорювалося співробітництво в ряді міжнародних транспортних проектів, у тому числі питання можливого приєднання Азербайджану до тристоронньої Угоди між Україною, Литвою та Білоруссю «Про розвиток вантажоперевезень у напрямку Балтійське море - Чорне море».
 
За 2010 рік товарообіг між Україною і Азербайджаном збільшено на 84%. «Ми фактично вийшли на докризовий рівень торгівлі», - заявив Андрій Клюєв.
 
За його словами, Україна і Азербайджан мають величезні взаємні інтереси щодо співпраці в паливно-енергетичному секторі, машинобудуванні, сільському господарстві та ряді інших галузей.
 
 
 
За матеріалами:
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Індонезія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан ПАР Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку ЗЕД Інвестиції Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Товари агропромислового комплексу Транспорт

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки