Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Болгарія
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Запорізька обласна державна адміністрація
«Структура та можливості створеного Вами інформаційного порталу, на наш погляд, цілком відповідають завданням державної політики з розвитку експорту та будуть корисні як підприємствам, так і фізичним особам»

Украинские нефтепродукты
6-е засідання спільної українсько-болгарської Міжурядової комісії з економічного співробітництва (07.12.2010)  
Параметри: Міжурядова комісія, Економічне співробітництво

 

Русскоязычный заголовок: 6-е  заседание совместной украинско-болгарской Межправительственной  комиссии  по вопросам экономического сотрудничества (07.12.2010)
 
6-е засідання спільної українсько-болгарської Міжурядової комісії з економічного співробітництва (07.12.2010)


 
У вівторок, 7 грудня 2010 року у Києві відбулося 6-е засідання спільної українсько-болгарської Міжурядової комісії з економічного співробітництва за участю співголів Комісії - Міністра палива та енергетики України Юрія Бойка та Міністра економіки, енергетики і туризму Республіки Болгарія Трайчо Трайкова.
 
Виступаючи у ході засідання Міжурядової комісії Міністр палива та енергетики Юрій Бойко відзначив важливість розширення співпраці між Україною та Болгарією у відповідності до потреб і можливостей обох країн.
 
«Вважаю, що об’єми і напрямки двостороннього співробітництва поки не повною мірою відповідають сучасним потребам і можливостям наших країн. Тому спільні зусилля у цьому напрямку повинні бути спрямовані на подальше нарощування об’ємів торгівлі товарами та інвестиційне співробітництво», - наголосив Юрій Бойко.
 
Як вважає Міністр палива та енергетики, Україна зацікавлена в активізації торгово-економічних зв’язків з Болгарією, відновленні прямих зв’язків між підприємствами обох країн та реалізації взаємних інвестиційних проектів. Також Юрій Бойко висловив впевненість у результативності роботи у рамках Міжурядової комісії.
 
«Хочу підкреслити, що Україна зацікавлена в активізації торгово-економічних зв’язків з Болгарією, розширення структури і збільшення об’ємів двосторонньої торгівлі. Нам потрібно відновити традиційні прямі зв’язки між підприємствами України та Болгарії на нових принципах, які обумовлені специфікою ринкової трансформації країн, шляхом створення спільних підприємств, організації виробничої кооперації, технічної реконструкції та реалізації спільних інвестиційних проектів. Результати наших переговорів в рамках Комісії будуть мати практичну користь для розвитку дружніх та взаємовигідних відносин між нашими країнами», - запевнив Міністр палива та енергетики України.
 
Під час засідання Міжурядової комісії були обговорені питання розширення співробітництва в торгово-економічній галузі, промисловості, енергетиці та сфері підтримки підприємництва.  
 
За результатами зустрічі було підписано протокол 6-го засідання спільної українсько-болгарської Міжурядової комісії з економічного співробітництва.
 
Довідково:
 
Міжурядова українського-болгарська комісія з торговельно-економічного співробітництва створена відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Болгарія про створення міжурядової українсько-болгарської Комісії з питань торговельно-економічного співробітництва, яка була підписана у березні 1993 року.
 
У листопаді 2007 року була підписана Угода про економічне співробітництво між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Болгарія, яка визначила, що сторони погодилися створити спільну міжурядову Комісію з економічного співробітництва.
 
На сьогодні співголовою болгарської частини спільної міжурядової комісії є Міністр економіки, енергетики та туризму Трайчо Трайков, українську частину відповідно до розпорядження КМУ від 28.04.2010 № 983-р очолює Міністр палива та енергетики Юрій Бойко.
 
 
 
 
 
 

 

 

 

Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Індонезія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан ПАР Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
Валюта Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку ЗЕД Інвестиції Інше машинобудування Кон’юнктура ринків Міжурядова комісія Мінеральна сировина Населення Національна символіка Нетарифне регулювання Святкові дні Товари агропромислового комплексу Точне машинобудування

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки