Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Росiя
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Херсонська Торгово-промислова палата
«Переконані, що Портал дозволить створити надійну інформаційну базу для діяльності вітчизняних експортерів та надасть їм всебічну підтримку з боку держави.
Ми впевнені, цей ресурс сприятиме популяризації України серед світової спільноти в якості надійного та стабільного торговельного партнера, поширенню конкурентоспроможної продукції українського виробництва на зовнішні ринки, а також створенню позитивного іміджу нашої країни у межах світового інформаційного простору»

Украинские нефтепродукты
Щодо 7-го засідання Комітету з питань економічного співробітництва Українсько-російської міждержавної комісії (27.10.2010)  
Параметри: Міжурядова комісія, ЗЕД, Економічне співробітництво

 

Русскоязычный заголовок: О 7-м заседании Комитета по вопросам экономического сотрудничества Украинско-российской межгосударственной комиссии (27.10.2010)
 
 
Щодо 7-го засідання Комітету з питань економічного співробітництва Українсько-російської міждержавної комісії (27.10.2010)
 
 
Прем’єр-міністр України Микола Азаров та Глава Уряду Російської Федерації Володимир Путін підписали протокол сьомого засідання Комітету з питань економічного співробітництва Українсько-російської міждержавної комісії. Підписання відбулося за підсумками засідання комітету, яке пройшло 27.10.2010 в Києві.
 
Водночас Міністр транспорту та зв’язку України Костянтин Єфименко та Міністр транспорту Росії Ігор Левітін підписали протокол восьмого засідання підкомісії з питань транспорту Комітету з питань економічного співробітництва українсько-російської міждержавної комісії, а також Угоду між Кабінетом Міністрів України і Урядом Російської Федерації про співпрацю в морському і авіаційному пошуку та порятунку на Чорному та Азовському морях.
 
Міністр регіонального розвитку і будівництва України Володимир Яцуба та Міністр регіонального розвитку РФ Віктор Басаргін підписали Угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про міжрегіональне і прикордонному співробітництві між Україною та РФ.
 
Крім того, сторони підписали Меморандум між Кабінетом Міністрів України та Урядом РФ про співробітництво в галузі суднобудування. З української сторони документ підписав Міністр промислової політики України Дмитро Колєсніков, з російської - заступник Міністра промисловості і торгівлі РФ Денис Мантуров.
 
Заступник голови правління НАК «Нафтогаз України» Вадим Чупрун та виконавчий директор ВАТ «ТНК-ВР Менеджмент» Герман Хан підписали Меморандум між Урядом України, НАК «Нафтогаз України» та Міністерством енергетики РФ, групою компаній «ТНК-ВР» відносно розвідки і видобутку газу щільних пісковиків у Донецькому регіоні». Зазначений меморандум також підписали Міністр палива та енергетики Юрій Бойко та Міністр енергетики РФ Сергій Шматко.
 
Також було підписано Угоду між Державним концерном «Ядерне паливо» (Україна) і ВАТ «ТВЕЛ» (РФ) про співробітництво при організації в Україні виробництва ядерного палива для реакторних установок типу ВВЕР-1000 за російськими технологіями. З української сторони Угоду підписала генеральний директор ДК «Ядерне паливо» (Україна) Тетяна Амосова, з російської - президент ВАТ «ТВЕЛ» Юрій Оленін.
 
Генеральний директор Державного підприємства «Антонов» (Україна) Дмитро Ківа, голова державної корпорації «Банк розвитку і зовнішньоекономічної діяльності (Зовнішекономбанк)» (Росія) Володимир Дмітрієв та президент, голова правління ВАТ «Об’єднана авіабудівна корпорація» (Росія) Олексій Федоров підписали Угоду про співробітництво між ДП «Антонов», ДК «Банк розвитку і зовнішньоекономічної діяльності (Зовнішекономбанк)» та ВАТ «Об’єднана авіабудівна корпорація». Олексій Федоров та Дмитро Ківа також підписали Угоду учасників спільного підприємства між ДП «Антонов» та ВАТ «Об’єднана авіабудівна корпорація».
 
 
 
 
 
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Індонезія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан ПАР Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
Вироби з чорних та інших некоштовних металів Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інше машинобудування Інші послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Населення Нетарифне регулювання Святкові дні Страхування Товари агропромислового комплексу Товари деревообробної промисловості Товари кольорової металургії Товари легкої промисловості Товари хімічної промисловості Товари чорної металургії Точне машинобудування Транспорт Транспортно-експедиційні послуги Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки