Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Алжир
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Полтавська обласна державна адміністрація
«Структура сайту влаштовує, інформація доступна для зацікавлених користувачів, функціональні можливості сайту відповідають потребам»

Украинские нефтепродукты
Сільське господарство Алжирської Народної Демократичної Республіки  
Параметри: Товари агропромислового комплексу

 

Русскоязычный заголовок: Сельское хозяйство Алжирской Народной Демократической Республики
 
Сільське господарство Алжирської Народної Демократичної Республіки

 
 
Можливості розвитку сільськогосподарського виробництва, в першу чергу – рослинництва, в АНДР обмежені через специфіку кліматичних умов країни перебування. Лише 20 % території Алжиру вважається придатною для сільськогосподарського використання. При цьому орні землі складають не більше 3 %. Решту – 17 %, складають землі, які можуть використовуватись в якості пасовиськ.
 
Через наявні несприятливі кліматичні умови основна частина сільськогосподарського виробництва АНДР входить до зони так званого ризикованого землеробства. Періодичні засухи, необхідність боротьби із опустелюванням земель, нашестя сарани роблять складними умови для сільськогосподарського виробництва.
 
В 1990 році майже 30 тис. дрібних землевласників отримали у власність 0,5 млн. га, земель, що були експропрійовані державою в 1973 році. Подальший розвиток сільськогосподарського виробництва в АНДР здійснюється по шляху розвитку фермерських господарств.
 
В 1990-ті роки уряд Алжиру збільшив кількість дотацій в сільське господарство та розпочав активний розвиток іррігаційних систем.
 
Розвиток сільськогосподарського виробництва та аграрних районів визначений в якості одного з урядових пріоритетів в АНДР. Серед основних напрямів державної допомоги сільському господарству в АНДР - субсидії з метою розвитку меліорації земель, захисту та розвитку рослинних та тваринних генотипів; субсидії з метою фінансування буферних (страхових) запасів зернових та посівного фонду субсидії на енергетичні ресурси, здешевлення кредитних ставок при коротко -, середньо – та довгостроковому кредитуванні сільськогосподарських виробників тощо. Під егідою відповідних державних органів в АНДР створено касу взаємного страхування сільгосптоваровиробників. Створено державну систему лізингу матеріалів та обладнання для сільськогосподарських виробників.
 
Серед пріорітетів розвитку в аграрному секторі АНДР першочерговим є розвиток виробництва продуктів, зростаючий попит на які зараз задовольняється переважно за рахунок імпорту. В Алжирі вирощують зернові, включаючи пшеницю, ячмінь, овес. Щорічне виробництво пшениці, в залежності від врожаю, складає до 4,5 млн. тон на рік. Ще близько 4 – 4,5 млн. тон на рік Алжир імпортує. В останні роки в Алжирі розвивається виробництво овочевих культур, перелік яких є достатньо різноманітним та включає в себе томати, бобові, капусту, огірки, салат, різноманітні сорти луку, редис, артишоки, моркву, буряк, баклажани, перець та інш. Кліматичні умови та особливості ґрунтів дозволяють отримувати до 3-х врожаїв картоплі на рік. Однією із статей алжирського експорту є оливки та оливкова олія. Серед технічних культур вирощується тютюн, а в регіоні гірських плато – альфа.
 
Серед фруктових культур розвинуто виробництво винограду. Відомими за межами Алжиру є також алжирські фініки. Крім того, вирощуються цитрусові, кавуни, дині, яблука, груші, сливи, абрикоси, персики, фіги. Збирається непоганий врожай полуниці, що частково постачається до Європи.
 
Тваринницька галузь зорієнтована на забезпечення внутрішніх потреб країни у молоці та м’ясі. Внутрішнє виробництво в АНДР забезпечує стадо, яке за підрахунками статистики складає 655,3 тис. корів, 7 млн. кіз та 7,64 млн. овець. Національна програма сільськогосподарського розвитку АНДР приділяє високу увагу розвитку молочного напряму в сільському господарстві АНДР. Розвиток цього напряму забезпечується за рахунок удосконалення племіної роботи, а також імпорту дойного стада. Так, зокрема, в 2004 році загальна кількість імпортованих до АНДР корів склала близько 35 тис. голів.
 
Внутрішні потреби у м’ясі птиці, включаючи курей та індиків, практично повністю забезпечуюються за рахунок власного виробництва.

 

 

Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Ірак Іспанія Італія Казахстан Канада Киргизстан Китай Куба Кувейт Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Марокко Молдова Німеччина ОАЕ Південна Корея Польща Росiя Румунія Сербія Сирія Словаччина США Таджикистан Туреччина Туркменістан Угорщина Україна Чехія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації Будівництво Валюта Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД ЗЕД Інвестиції Інше машинобудування Каміння, скло, кераміка Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Міжурядова комісія Мінеральна сировина Населення Національна символіка Святкові дні Товари агропромислового комплексу Товари деревообробної промисловості Товари легкої промисловості Товари фармацевтичної промисловості Товари хімічної промисловості Товари чорної металургії Точне машинобудування Транспорт Транспортно-експедиційні послуги Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки