Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Китай
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Закарпатська Торгово-промислова палата
«Враховуючи сьогоднішню економічну ситуацію, необхідність у наданні практичної допомоги малому, середньому та крупному бізнесу України в налагодженні, відновленні чи створенні нових виробництв, які в свою чергу будуть сприяти створенню нових робочих місць., збільшенню доходів суб’єктів господарювання та зростання бюджетних надходжень, є одним з найбільш ефективних шляхів стабілізації економічного зростання нашої держави.
Члени Палати, Закарпатська ТПП всілякими ресурсами, всіма наявними можливостями готова підтримати Ваші кроки з популяризації українських товарів, українського товаровиробника не тільки на внутрішньому, але й на зовнішніх ринках»

Украинские нефтепродукты
Соціально-економічна ситуація в Китайській Народній Республіці (9 місяців 2010 р.)  
Параметри: Населення, Макроекономічні показники

 

Русскоязычный заголовок: Социально-экономическая ситуация в Китайской Народной Республике (9 месяцев 2010 г.)

 
Соціально-економічна ситуація в Китайській Народній Республіці (9 місяців 2010 р.)

 
 
Згідно з даними, оприлюдненими Державним статистичним управлінням Китаю, у січні-вересні ц.р. ВВП Китаю зріс на 10,6% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, що на 2,5 процентні пункти вище, ніж в аналогічний період минулого року. У першому, другому і третьому кварталах ц.р. темпи росту китайської економіки склали 11,9, 10,3 і 9,6% відповідно. За попередніми підрахунками, у січні-вересні ц.р. ВВП Китаю склав 26 трлн. 866 млрд. юанів (приблизно 4,028 трлн. дол. США). У тому числі обсяг доданої вартості у сфері сільського господарства, промисловості і послуг склав 2 трлн. 560 млрд., 12 трлн. 933 млрд. і 11 трлн. 374 млрд. юанів, збільшившись на 4, 12,6 і 9,5% відповідно.
 
В січні-вересні 2010 року прибуток від реалізованої продукції великих промисловими підприємств Китаю виріс на 53,5% у порівнянні з тим же періодом минулого року і склав 2,49 трлн. юанів (приблизно 372 млрд. дол. США), їхні доходи від основних видів операцій склали 40,32 трлн. юанів, збільшившись на 32,6% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року (приблизно 6,045 трлн. дол. США).
 
За перші три квартали поточного року виробництво м’яса (свинини, яловичини та баранини) склало 54,39 млн. тонн, що на 2,6% вище аналогічного показника минулого року (обсяги виробництва тільки свинини склали 35,89 млн. тонн).
 
У зазначений період капіталовкладення в основні фонди Китаю склали 19 трлн. 223 млрд. юанів (приблизно 2,882 трлн. дол. США) із приростом на 24%, обсяг роздрібних продажів споживчих товарів склав 11 трлн. 103 млрд. юанів (приблизно 1,665 трлн. дол. США) із приростом на 18,3% (в містах і селищах міського типу зафіксовано ріст роздрібного товарообігу на 18,7%, у сільських районах - на 15,8%). Зокрема, обіг національної індустрії громадського харчування досяг рівня 1,26 трлн. юанів при збільшенні на 17,6%; обсяг роздрібних продажів товарів виріс на 18,4%, при цьому найвищі темпи росту продемонстрували такі сектори як збут автомобілів (+34,9%), меблів (+38,4%), побутової електротехніки та відео-аудіо продукції (+28,1%).
 
Відповідно до статистики, у січні-вересні ц.р. індекс споживчих цін у країні зріс на 2,9% проти того ж періоду 2009 року, у тому числі в містах він зріс на 2,8%, у селах - на 3,1%. У вересні ц.р. індекс цін на споживчі товари у країні виріс на 3,6% у порівнянні з аналогічним місяцем минулого року або на 0,6% проти показника серпня нинішнього року. У зазначений період ціни на харчові продукти збільшилися на 6,1%, на медико-оздоровчі послуги - на 2,9%, на товари і послуги в галузі розваг, освіти і культури - на 0,6%, на житло - 4,1%, ціни на одяг знизилися на 1,1%, на побутові товари і послуги - на 0,3%, на транспорт і зв'язок - на 0,3%.
 
У вересні в Китаї індекс цін виробників (PPІ) виріс на 4,3% і 0,6% у порівнянні з вереснем 2009 року і серпнем нинішнього року відповідно. За перші три квартали нинішнього року цей індекс збільшився на 5,5% проти аналогічного періоду минулого року.
 
Загальний обсяг експорту й імпорту КНР за 9 місяців цього року склав 2 трлн. 149 млрд. дол. США із приростом на 37,9%. У тому числі обсяг експорту склав 1 трлн. 135 млрд. дол., збільшившись на 34%, обсяг імпорту - 1 трлн. 014 млрд. дол., збільшившись на 42,4%. Позитивний баланс зовнішньої торгівлі склав 120,6 млрд. дол. США, зменшившись на 14,9 млрд. дол. США у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.
 
У січні-вересні поточного року доходи міських і сільських жителів Китаю після сплати податку і зборів фактично зросли на 7,5 і 9,7% відповідно. За перші 3 квартали середні доходи на душу населення серед жителів міст і селищ міського типу склали 14334 юанів (приблизно 2149 дол. США), доходи на душу сільських жителів Китаю досягли 4869 юанів (приблизно 730 дол. США). У січні-вересні середні витрати на споживання на душу населення в містах, селищах міського типу і селах відповідно збільшилися на 6,3 і 7,3%.
 
На кінець вересня поточного року валютні резерви КНР склали 2,65 трлн. дол. США, збільшившись протягом третього кварталу 2010 року на 194 млрд. дол. США.
 
В перші дев'ять місяців нинішнього року в фінансових установах Китаю спостерігалося вповільнення темпів росту середньо- і довгострокових кредитів у національній валюті і кредитів, спрямованих на освоєння нерухомості. Відповідно до попередніх підрахунків Центробанку Китаю, у січні-вересні обсяг середньо- і довгострокових кредитів у всіх банківсько-фінансових установах країни збільшився на 5,22 трлн. юанів (на 243,1 млрд. юанів менше в порівнянні з аналогічним показником минулого року). У той же час обсяг короткострокових кредитів зріс на 1,78 трлн. юанів.
 
 
 
 
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Бразилія Великобританія Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Ірак Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туреччина Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
Будівництво Валюта Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку ЗЕД Інвестиції Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Населення Національна символіка Нетарифне регулювання Святкові дні Товари агропромислового комплексу Товари кольорової металургії Товари легкої промисловості Товари фармацевтичної промисловості Товари хімічної промисловості Товари чорної металургії Точне машинобудування

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Крамниця-А
Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки