Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Єгипет
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Закарпатська Торгово-промислова палата
«Враховуючи сьогоднішню економічну ситуацію, необхідність у наданні практичної допомоги малому, середньому та крупному бізнесу України в налагодженні, відновленні чи створенні нових виробництв, які в свою чергу будуть сприяти створенню нових робочих місць., збільшенню доходів суб’єктів господарювання та зростання бюджетних надходжень, є одним з найбільш ефективних шляхів стабілізації економічного зростання нашої держави.
Члени Палати, Закарпатська ТПП всілякими ресурсами, всіма наявними можливостями готова підтримати Ваші кроки з популяризації українських товарів, українського товаровиробника не тільки на внутрішньому, але й на зовнішніх ринках»

Украинские нефтепродукты
Основні макроекономічні показники Єгипту (станом на 12.11.2009)  
Параметри: Макроекономічні показники
Основні макроекономічні показники Єгипту (станом на 12 листопада 2009 р.)

 
Зідно даних Центрального банку Єгипту, наприкінці 2008 р. загальний борг Єгипту складав 88,3% ВВП (761,4 млрд.єг.ф.), внутрішній борг - 666,8 млрд.єг.ф., зовнішній борг – приблизно 33,9 млрд. дол. США.
 
За оцінкою експертів, борги наближаються до «червоної лінії», оскільки, борги державного сектору становлять 282 млрд. єг.ф. і приватного сектору - 487,7 млрд.єг.ф.
 
Збільшення внутрішнього боргу відбулося через виділення в рамках плану антикризових заходів додаткових коштів з бюджету у розмірі 15 млрд. єг.ф. (3 млрд. дол. США) на інфраструктурні проекти, підтримку підприємств державного сектору та подолання інфляції. 
 
За даними Міністерства економічного розвитку АРЄ, в результаті впливу світової фінансово-економічної кризи у 2009/2010 ф.р. державні активи не досягнуть запланованих обсягів. У рамках антикризової програми, на 2009/2010 ф.р. державні витрати передбачались у обсязі 58,4 млрд. єг.ф. порівняно з 63,2 млрд. у минулому році, і були розподілені між декількома секторами, включаючи житлово-комунальну сферу, на яку виділено 21,2 млрд. єг.ф., транспортний (11,2 млрд.), освіту (5,2 млрд.), охорона здоров’я (3 млрд.).

На утримання державних органів було виділено 36,5 млрд., з яких для допоміжних структур 50%, для адміністративних органів - 44% та 5% - для регіональних адміністрацій. Більшість державних коштів призначались для підтримки програм людського розвитку, включаючи сферу освіти і охорони здоров’я, розвиток комунального господарства, систем водопостачання, очищення води, електроенергії і доріг.       
 
Більшість секторів економіки Єгипту змогли обмежити негативний вплив світової фінансово-економічної кризи, що сприяло збереженню річного приросту економіки на рівні 4%, тоді як у головних галузях економіки відбувся значний спад.
 
Криза негативно позначилась на таких основних галузях, як Суецький канал, інвестиції, туризм, експорт та перекази від працюючих за кордоном єгиптян, в результаті чого Єгипет втратив 11 млрд. дол. США. За даними Уряду, доходи від Суецького каналу зменшились до 435 млрд. дол. США (на 4,8%), туристична галузь втратила 339 млн. дол. США (1,3%), перекази єгиптян скоротилися на 1 млрд. дол. США, іноземні інвестиції – на 5,1 млрд. дол. США (39%), надходження від єгипетських інвестицій за кордоном – на 3,1 млрд. дол. США.
 
Протягом 2009/2010 ф.р. Уряд Єгипту планує довести економічне зростання до 5,5%.
 
За даними Міністерства фінансів АРЄ у І-му кварталі (липень-вересень) 2009/2010 ф.р. дефіцит державного бюджету збільшився на 0,8% і склав 35 млрд. єг.ф. (6,4 млрд. дол. США) або 3% ВВП проти 22,8 млрд. єг.ф. у відповідному періоді минулого року. Значне скорочення державних доходів і збільшення витрат відбулось через уповільнення ділової активності внаслідок світової фінансової кризи.
 
Скорочення доходів на 23 млрд. єг.ф. (або 23%) відбулось через скорочення надходжень від збору податків на 5,1% та неподаткових зборів на 51%, які склали 65 млрд. єг.ф. проти 68,3 млрд. єг.ф. за відповідний період минулого року.
 
Протягом жовтня 2009 р. річний темп інфляції збільшився до 13,3% порівняно з 10,8% у вересні ц.р. 
 
Згідно даних Центрального агентства статистики і мобілізації Єгипту (ЦАСМ), місячний темп інфляції у жовтні ц.р. склав 2,2% проти 1,9% у вересні через підвищення цін на продовольчі продукти і напої, послуги і споживчі товари, а також на середню освіту.
 
За статистикою ЦАСМ, серед основних споживчих товарів у жовтні збільшились ціни на:
  • цукор на 12,5% порівняно з вереснем та на 49,5% порівняно з жовтнем 2008 р.
  • червоне м’ясо – на 2,3% (13,4%)
  • цибулю – на 21,3% (148%)
  • газовані напої – на 19,1%
  • освіту – на 9,4%.
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Бразилія Великобританія Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Ірак Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Південна Корея Польща Росiя Румунія Саудівська Аравія Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туреччина Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації Будівництво Валюта Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інше машинобудування Інші послуги Консалтингові послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Населення Нетарифне регулювання Товари агропромислового комплексу Товари деревообробної промисловості Товари легкої промисловості Товари хімічної промисловості Товари чорної металургії Транспорт Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Крамниця-А
Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки