Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Південна Корея
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Міністерство регіонального розвитку та будівництва України
«Структура і функціональні можливості Інтернет-порталу державної підтримки українського експорту різнобічні і багатогранні та в майбутньому даний портал надасть всебічну підтримку просуванню українських товарів на зовнішніх ринках»

Украинские нефтепродукты
Макроекономічні показники Республіки Корея (2008 р.)  
Параметри: Макроекономічні показники, Економічні новини

Макроекономічні показники республіки Корея (2008 р.)

 
(інформаційно-аналітична довідка)
 
Негативне сальдо торговельного балансу Республіки Корея (РК) в 2008 році склало 12,9 млрд. доларів. Світова фінансова криза призвела до дефіциту торговельного балансу вперше з 1997 року. Зросли ціни на енергоносії. Експорт у цілому за 2008 рік виріс на 13,7% і становив 422,4 млрд. доларів. Імпорт, збільшився на 22%, склавши 435,4 млрд. доларів. В перші дев'ять місяців 2008 року експорт виріс на 22,6% у порівнянні з аналогічним періодом попереднього року, зокрема, за рахунок країн, що розвиваються, однак в IV кварталі у зв’язку з фінансовою кризою експортні поставки скоротилися на 9,5%.
 
В 2008 році найбільш активними галузями виявилися нафтопереробка, суднобудування, чорна металургія, машинобудування та телекомунікації. Спад експорту спостерігається в таких галузях, як текстильна промисловість, автомобілебудування, виробництво споживчої електроніки, мікрочипів і комп'ютерів.
 
Наприкінці 2008 року валютні резерви РК склали 201,220 млрд. доларів, що на 720 млн. доларів більше, ніж наприкінці листопада. Розміри валютних резервів почали зменшуватися у квітні минулого року, в жовтні зафіксовано зменшення на 27,4 млрд. доларів. Грудневе зростання валютних резервів стало можливим завдяки зростанню доходів від інвестицій і більш активної, чим раніше, конвертації доларів США в інші валюти, у тому числі у євро. Станом на кінець листопада РК посідала шосте місце у світі по обсягах національних валютних резервів – після Китаю, Японії, Росії, Тайваню та Індії.
 
Іноземні інвестиції в економіку РК зросли в 2008 році на 11,3% у порівнянні з 2007 роком (на 11,7 млрд. доларів). Росту інвестицій допомогла успішна реалізація відповідного плану, прийнятого Урядом РК у травні 2008 року. У 2009 році планується залучити іноземні інвестиції на суму 12,5 млрд. доларів.
 
Темпи росту цін південнокорейських виробників у 2008 році виявилися найвищими за останні 10 років, вони склали 8,6% - на 0,6% більше, ніж у 2007 році. Ціни на промислову продукцію виросли на 11,9%, у той час як у 2007 році їх зростання становило менше 1%. Відпускні ціни на електроенергію, воду та побутовий газ зросли в середньому на 4,2%, що на 0,7% перевищує показники 2007 року. Ріст цін виробників сільськогосподарської та рибної продукції у 2008 році сповільнився, склавши 1,1%, у той час як в 2007 році він становив 2,8%.
 
16 січня 2009 року основний індекс KOSPI виріс на 2,15%, тобто на 23,86 пункту, склавши 1135,2 пункти. У ході торговельної сесії було продано 331,2 млн. акцій на загальну суму 4,30 трлн. вон або 2,950 млрд. доларів. Найбільше активно росли котирування акцій компаній Hynix Semiconductor (на 5,78%) і LG Display (на 5,7%). Акції Samsung Electronics зросли у ціні на 2,07%. Вартість національної валюти стосовно долара США підвищилася і за підсумками торгів курс долара склала 1358 вон.
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Ірак Іран Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації Будівництво Валюта Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку Зв'язок ЗЕД Інвестиції Інше машинобудування Інші послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Міжурядова комісія Населення Національна символіка Нетарифне регулювання Святкові дні Товари агропромислового комплексу Товари чорної металургії Точне машинобудування Транспорт Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Крамниця-А
Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки