Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Південна Корея
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
УКРАВТОПРОМ, Асоціація автовиробників України
«Асоціація підтримує створення порталу вітчизняних експортерів у мережі Інтернет, що безумовно буде сприяти поширенню конкурентоспроможної продукції українського виробництва на міжнародній арені»

Украинские нефтепродукты
Макроекономічні показники Республіки Корея (січень 2009 р.)  
Параметри: ЗЕД, Макроекономічні показники, Валюта, Економічні новини

 

Макроекономічні показники Республіки Корея

 
Обсяг південнокорейського експорту в січні 2009 року зменшився на 32,8% у порівнянні з січнем 2008 року, склавши 21,7 млрд. дол. США. Зменшення обсягів імпорту склало – 24,6 млрд. дол. США (32,1%). Таким чином, дефіцит торговельного балансу склав 2,9 млрд. дол. США.
 
Зменшення обсягів експорту викликано скороченням попиту на світових ринках на основну продукцію південнокорейських виробників - автомобілі, автозапчастини, комп'ютери та побутову електроніку. Експорт цієї продукції зменшився більш ніж на 50% у порівнянні з січнем 2008 року. В той же час, експорт морських суден збільшився на 20%.
 
Валютні резерви РК на кінець січня 2009 р. склали 201,74 млрд. дол. США, що на 520 млн. дол. США більше показника за попередній місяць.
 
Міжнародний валютний фонд змінив прогноз економічного росту в РК в 2009 році до - 4%, у той час як ще два місяці тому експерти прогнозували, що він складе 2%. У доповіді МВФ говориться, що відновлення південнокорейської економіки буде залежати від того, як цей процес піде у світовому масштабі. В той же час, прогноз світового економічного росту в 2009 році становить не більше ніж 0,5%. На думку експертів МВФ, пожвавлення південнокорейської економіки почнеться в другому півріччі 2009 року, а у 2010 році економічне зростання може скласти 4,2%.
 
За підсумками торгів, що відбулися 3 лютого 2009 року на Корейській фондовій біржі, її основний індекс KOSPI збільшився на 1,42% або на 16,25 пункту, склавши 1163,2 пункти. У ході торговельної сесії було продано 335,790 акцій на загальну суму 4,320 трлн. вон (3,110 млрд. дол. США). За словами біржових аналітиків, зростанню основного індексу допомогла висока активність інвесторів. Акції Samsung Electronics подорожчали на 3,48%, LG Electronics - на 2,95%, Hynix Semiconductor - на 2,36%. Вартість національної валюти стосовно долара зросла на 5 вон, склавши 1.389,5 вони за долар.
 
За підсумками торгів 17 лютого 2009 року, головний корейський біржовий індекс KOSPI впав на 4,11% на хвилі побоювань, пов'язаних із глобальною економічною рецесією. KOSPI знизився на 48,28 пункту, склавши 1127,19 пункту. Обсяг торгів був помірним - близько 532 млн. акцій на загальну суму 4,630 трлн. вон. На думку аналітиків, інвестори зараз стурбовані перспективами експорту на американський ринок, ростом безробіття та низьким рівнем внутрішнього споживання. Фахівці вважають, що в нинішній ситуації корейські експортні показники найближчим часом навряд чи покращаться. На валютній біржі продовжилося падіння вони, викликане розпродажами корейських акцій іноземцями.
 
20 лютого курс долара на Сеульській валютній біржі сягнув максимального значення за останні три місяці - 1506 вон. У ході торгів американська валюта подорожчала на 25 вон, вперше з листопада минулого року переборовши оцінку 1500 вон за долар. Падіння вони пов'язане з активним розпродажем іноземними інвесторами акцій корейських компаній. Біржовий індекс KOSPI різко впав - на 3,72 відсотки до 1065,95 сотих пункту.
 
Кількість зареєстрованих безробітних у РК в січні досягло рекордного рівня через економічний спад, викликаного фінансовою кризою. За даними міністерства праці РК, 128 тис. осіб зареєструвалися минулого місяця на одержання допомоги з безробіття. Це на 38% більше, ніж у грудні, а також найвищий показник з липня 1996 року. Нинішній показник на 34 тис. чоловік перевищує дані січня 2008 року, коли був установлений попередній рекорд - 94 тис. чоловік. За даними міністерства праці РК, загальна чисельність безробітних у РК склала в січні 2009 року 354 тис. осіб, що на 54 тис. осіб перевищує грудневий показник.
 
Країни Східної Азії прийняли рішення істотно збільшити розмір регіонального грошового фонду, щоб полегшити вихід з несприятливої ситуації, викликаної глобальною фінансовою кризою. Розмір фонду планується збільшити з нинішніх 80 млрд. дол. США до 120 млрд. дол. США.
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Ірак Іран Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації Будівництво Валюта Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку Зв'язок ЗЕД Інвестиції Інше машинобудування Інші послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Міжурядова комісія Населення Національна символіка Нетарифне регулювання Святкові дні Товари агропромислового комплексу Товари чорної металургії Точне машинобудування Транспорт Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Крамниця-А
Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки