Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Нідерланди
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Миколаївська обласна державна адміністрація
«Вважаємо, що сайт є зручним та інформаційно корисним для підприємств, які здійснюють зовнішню торгівлю, державних установ та інших користувачів»

Украинские нефтепродукты
Соціально-економічне становище Нідерландів (січень 2010 р.)  
Параметри: Інвестиції, ЗЕД, Макроекономічні показники

 

Соціально-економічне становище Нідерландів (січень 2010 р.)

 
Протягом 2010 року соціально-економічна ситуація Нідерландів характеризувалася поступовим відновленням економічної активності, водночас, повністю мінімізувати наслідки світової економічної кризи Уряду не вдалося.  Ситуація дещо ускладнилася тим, що у поточному році Урядом Нідерландів було прийнято рішення про надання фінансової допомоги Грецькій Республіці з метою подолання наслідків фінансової кризи в цій державі. У зв’язку із цим Урядом було дещо скорочено видатки на інфраструктурні проекти, розвиток інноваційної діяльності в енергетичні сфері та фінансову допомогу банківським структурам.

У порівнянні з 2009 роком відбулося зростання  ВВП до 1,8 % та склало 770.3 млрд. доларів США, або 46,4 тис. доларів США на душу населення. Найбільшу частку у ВВП склали послуги та експорт, в середньому 74,8 %, частка промисловості становили 23,6 %, а частка агропромислового сектору – 1.6 %.

2010 рік також характеризувався збільшенням показника інфляції. Середньорічний показник рівня інфляції становив 1,3 %, а його зростання обумовлено, в першу чергу, зростанням цін на нафтопродукти, паливно-мастильні матеріали, продукти харчування та побутові послуги.

2010 рік також характеризувався збільшенням обсягів виробництва промислової продукції на 11%, зокрема, завдячуючи машинобудуванню, хімічній та металургійній галузі.  Водночас, у порівнянні з 2009 роком виробничі ціни для внутрішнього ринку зросли на 8 %, а для зовнішнього на 10 %. Зростання виробничих цін пов’язане, насамперед, із збільшенням цін на енергоносії, продукцію хімічної промисловості та логістичні послуги.

В країні значно скоротився рівень безробіття з 452 тис. до 410 тис. осіб, та на станом грудень становить – 5.0 %. В середньому щомісячне зменшення кількості безробітних протягом поточного року складає 6 тис. осіб. Серед найбільш запитуваних вакансій на ринку праці у 2010 році можна вирізнити робітничі професії для чоловіків та професії сфери послуг для жінок, меншим попитом користувалися вакансії в соціальній, культурній сферах та сфері інформаційній технологій. На 3 % збільшилася тривалість робочого дня для осіб, які мають часткову зайнятість та сезонних робітників.

За даними Центрального бюро статистики Голландії, витрати середньостатистичної родини в Нідерландах становлять 31 тис. євро на рік. Найбільше голландці витрачають на утримання власності, освіту й транспорт.

У сфері зовнішньої торгівлі мали місце позитивні тенденції, які відобразились у збільшення обсягів імпортно-експортних операцій та досягли докризових показників. У відсотковому співвідношенні, в порівнянні показників за аналогічний період 2009 року, імпорт збільшився на 21.3 %, а експорт на - 19.5 %.

Загальна характеристика експортно-імпортного балансу склалася наступним чином (січень-вересень 2010 р.): експорт - 270,7 млрд. євро, імпорт - 243,2 млрд. євро, активне позитивне сальдо склало 27.5 млрд. євро.

Незважаючи на те, що основним торговельним партнером Нідерландів залишались країни Європейського Союзу, обсяг імпорту товарів з країн не членів ЄС демонструє тенденції до збільшення, те саме спостерігається і для експортних операцій (імпорт з країн не членів ЄС зріс на 26.2 %, а експорт на 23.0 %)

Загальна вартість імпортованих та експортованих товарів за географічним принципом розподілилася наступним чином:

-         Імпорт з країн-членів ЄС – 130, 6 млрд. євро;

-         Імпорт інших з країн – 112, 5 млрд. євро;

-         Експорт до країн-членів ЄС –  199, 7 млрд. євро;

-         Експорт інших з країн – 70, 9 млрд. євро.

У порівнянні з 2009 роком експортні ціни зросли на 7,9 %, а імпортні ціни на 7,2  %.  За структурою експорт в основному складається з продукції машинобудування і обладнання для транспорту, продукції хімічної промисловості, продуктів харчування, промислових товарів широкого вжитку та енергоносіїв.

На енергетичному ринку спостерігався ріст цін на газ, нафту та продукти її переробки.  За оцінками європейський експертів, Королівство Нідерланди у 2010 році стало 8-ю країною у світі за обсягами виробництва природного газу та 14-ю країною світу за обсягами його споживання.

 
 
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
Валюта Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Законодавство у сфері ЗЕД ЗЕД Інвестиції Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Міжурядова комісія Населення Національна символіка Нетарифне регулювання

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки