Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Польща
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Миколаївська обласна державна адміністрація
«Вважаємо, що сайт є зручним та інформаційно корисним для підприємств, які здійснюють зовнішню торгівлю, державних установ та інших користувачів»

Украинские нефтепродукты
Соціально-економічне становище в Республіці Польща в контексті фінансової кризи. Прогноз на 2010 р.  
Параметри: ЗЕД, Макроекономічні показники, Економічне співробітництво, Будівництво, Фінансові послуги

Русскоязычный заголовок: Социально-экономическая ситуация в Республике Польша в контексте финансового кризиса. Прогноз на 2010 г.

Соціально-економічне становище в Республіці Польща в контексті фінансової кризи. Прогноз на 2010 р.

 
На думку економістів, у 2010 р. приріст ВВП в Республіці Польща складатиме 2-3%, а отже темп приросту буде повільнішим, ніж у попередніх роках (5-7%). Однак, результати приросту ВВП в Польщі будуть відчутними у порівнянні з іншими державами Західної Європи, які переживають зниження макроекономічних показників.

Головна причина відносно позитивного розвитку польської економіки полягатиме в використанні фінансових ресурсів ЄС на суму 95 млрд. дол. США, які повинні бути використанні до 2015 р. Згадані кошти призначені на розвиток інфраструктури (39 млрд. дол. США) і людського капіталу (18 млрд. дол. США), інноваційні технології (13 млрд. дол. США), охорону навколишнього середовища, регіональний розвиток, а також модернізацію сільського господарства.

В той же час, існують сектори, в яких присутні проблеми не будуть оперативно вирішені. Це насамперед стосується польських банків, в яких 75% складає іноземний капітал, що буде стримуючим фактором розвитку економіки через значне обмеження обсягів доступних кредитів.

Розвиток зовнішньоекономічної діяльності РП в поточному році, за інформацією експертів, будуватиметься на розвитку експорту, оскільки внутрішнє споживання не зростатиме, та з огляду на прецесійні явища в ЄС, немає підстав для залучення великих обсягів іноземних інвестицій

Беручи до уваги відсоткову частку торгівельних партнерів Республіки Польща,
найбільшими партнерами РП у розрізі експорту та імпорту продукції залишатиметься Німеччина, інші країни Європейського Союзу, а також Китай та Росія. Аналіз показує, що Польща щораз більше уваги приділяє будівництву міцних торговельно-економічних зв’язків з Китаєм. 

В поточному році в Республіці Польща позитивний вплив на ринок праці матиме розвиток послуг «outsorcing» (за винятком таких насичених ринків як Краків). Світові концерни, які вже володіють центрами послуг в Польщі, будуть розбудовуватись, оскільки така стратегія зменшує витрати, пов’язані з подорожчанням утримання таких центрів в Західній Європі.

Значну увагу РП приділятиме підготовці до Євро 2012. Польща повинна якнайшвидше модернізувати інфраструктуру: дороги, залізничні шляхи, порти, аеропорти, електростанції, каналізації тощо. У підготовці чемпіонату Європи з футболу 2012 братимуть участь центральні та місцеві органи влади, оскільки потреби організації даного заходу мають різний характер: 6 нових стадіонів, 300 готелів, 800 км автострад, 5 аеропортів, модернізація залізничних шляхів, будівництво доріг у шести містах, а також оновлення засобів громадського транспорту. 
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Індонезія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан ПАР Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації PR та реклама Будівництво Валюта Вироби з чорних та інших некоштовних металів Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інші послуги Консалтингові послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Населення Нетарифне регулювання Святкові дні Страхування Товари агропромислового комплексу Товари кольорової металургії Товари легкої промисловості Товари фармацевтичної промисловості Товари хімічної промисловості Товари целюлозно-паперової промисловості та друкована продукція Товари чорної металургії Транспорт Транспортне машинобудування Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Крамниця-А
Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки