Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Іспанія
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Миколаївська обласна державна адміністрація
«Вважаємо, що сайт є зручним та інформаційно корисним для підприємств, які здійснюють зовнішню торгівлю, державних установ та інших користувачів»

Украинские нефтепродукты
Огляд економіки Іспанії (2007 р.)  
Параметри: ЗЕД, Макроекономічні показники, Довідкова інформація

Огляд економіки Іспанії (2007)

Економіка Іспанії зростає вже протягом 13 років поспіль та, у переважній більшості показників, має кращу динаміку ніж у середньому по ЄС.

Економічна політика Іспанії у 2007 році характеризувалася забезпеченням бюджетної стабільності, зростанням продуктивності, покращенням соціального захисту населення та зниженням податків.

Наприкінці 2007р. у країні спостерігається уповільнення темпів зростання ВВП. За уточненими даними Національного Інституту Статистики Іспанії зростання ВВП Іспанії у ІІІ кв. 2007р. становило 3,8%, що на 0,9% більше ніж загалом по ЄС-27 (2,9%). За дев'ять місяців ц.р. ВВП Іспанії склав 771,1 млрд. євро (1042,1 млрд. дол. США). Чинниками економічного зростання залишаються збільшення інвестицій в основний капітал, зростання внутрішнього попиту та питомої ваги зовнішнього сектору Іспанії.

Керівництво економічного блоку Уряду Іспанії прогнозує, що зростання ВВП за результатами 2007 р. складатиме 3,3%. Буде продовжено процес створення нових робочих місць, поліпшення продуктивності праці та уповільнення зростання цін. У найближчій перспективі внутрішній попит залишатиметься головним чинником економічного зростання Іспанії з огляду на продовження процесу залучення інвестиції та підвищення рівня споживання.

Індекс споживчих цін в Іспанії у 2007р. становив 4,2%. Показник є досить високим, але на думку урядовців, має тимчасовий характер та покращиться через навесні 2008р.

Не зважаючи на активну діяльність Уряду Іспанії щодо підвищення експортної спроможності, за результатами 2007р. очікується подальше збільшення дефіциту поточного рахунку платіжного балансу до 10,1% ВВП.

За даними іспанської статистики експорт товарів з Іспанії протягом січня-жовтня 2007р. зріс на 7,5% (реально - на 4,5%) у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, до 150,7 млрд. євро. У свою чергу імпорт товарів в Іспанію збільшився на 7,6% (реально - на 6,8%) відповідно, до 231,1 млрд. євро. Торговий дефіцит за 10 місяців 2007р. склав 80,4 млрд. євро, що на 7,9 % більше ніж за аналогічний період 2006р. Коефіцієнт покриття експортом імпорту протягом 10м2007р. склав 0,65.

Основними секторами експорту Іспанії були машини та обладнання, транспортні засоби, частка яких склала 21,4 та 18,6% відповідно. Поряд з основним партером щодо експорту товарів з Іспанії (ЄС; 68,9%; зростання на 1,6%) також виділяються збільшення іспанських експортних постачань у Норвегію (85,6%), Росію (48,7%), Туреччину (32,6%).

 

 

Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Ірак Іран Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ ООН Пакистан Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації Будівництво Географічне розташування Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку Зв'язок ЗЕД Інвестиції Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Міжурядова комісія Нетарифне регулювання Товари агропромислового комплексу Товари легкої промисловості Товари фармацевтичної промисловості Товари хімічної промисловості Транспорт Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки