Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Іспанія
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Закарпатська Торгово-промислова палата
«Враховуючи сьогоднішню економічну ситуацію, необхідність у наданні практичної допомоги малому, середньому та крупному бізнесу України в налагодженні, відновленні чи створенні нових виробництв, які в свою чергу будуть сприяти створенню нових робочих місць., збільшенню доходів суб’єктів господарювання та зростання бюджетних надходжень, є одним з найбільш ефективних шляхів стабілізації економічного зростання нашої держави.
Члени Палати, Закарпатська ТПП всілякими ресурсами, всіма наявними можливостями готова підтримати Ваші кроки з популяризації українських товарів, українського товаровиробника не тільки на внутрішньому, але й на зовнішніх ринках»

Украинские нефтепродукты
Підприємницький сектор в Іспанії (3 квартал 2009 р.)  
Параметри: ЗЕД, Економічне співробітництво, Економічні новини, Транспорт, Будівництво, Фінансові послуги

 

Підприємницький сектор в Іспанії (3 квартал 2009 р.)

 
Іспанською конфедерацією підприємницьких організацій (СЕОЕ) розроблено План підвищення конкурентоспроможності промисловості, який включає питання праці, освіти, енергетики, регуляторної політики, фінансових заходів, науково-дослідних та дослідно-конструкторських розробок, стійкого розвитку промисловості країни, пропозиції щодо оподаткування, інфраструктури та інтернаціоналізації. СЕОЕ виступає за зниження цін на енергоносії, адміністративну перебудову, скасування податків на економічну діяльність, державне гарантування кредитів, рефінансування державного боргу тощо.

У ІІІ кв. ц.р. в Іспанії спостерігалася відносна стабілізація продажів автомобілів. Чинником відновлення стало надання прямої допомоги при купівлі нового автомобіля за урядовим планом "2000Е" (дві тисячі євро), завдяки якому вдалося покращити динаміку реалізації нових автомобілів, яка раніше була негативною (понад - 40%).

Міністерством промисловості, туризму та торгівлі Іспанії проголошено запровадження Плану допомоги з придбання електромобілів (до 7 тис. євро у випадку легкових авто). Допомога надається згідно з урядовим Планом електромобільності на 2009-2010 р.р., бюджет якого складає 10 млн. євро (8 млн. євро прямої допомоги; 1,5 млн. інвестицій в електрозаправні станції; решта - на інші управлінські витрати). Планується, що до 2014 р. кількість електромобілів в Іспанії досягне 1 млн. шт.

У ІІІ кв. ц.р. в Іспанії активізувалися банківські поглинання та поєднання, які носять переважно регіональний характер. Висловлюються занепокоєння тим, що в результаті відповідних процесів в країні може виникнути олігополія з 2-3 банків та ощадних кас.

Андалусійські ощадні каси UNICAJA та CAJASUR домовились про злиття, в результаті якого буде створено шосту найбільшу ощадну касу в Іспанії за розмірами активів та п'яту - за кількістю депозитів. До нової установи також увійде ощадна каса Caja Jaén. За розмірами офісної мережі нова ощадна каса Unicajasur займе третє місце після провідних La Caixa та Caja Madrid. Unicajasur матиме у своєму розпорядженні активі в розмірі 53,2 млрд. євро, з яких 32,2 млрд. євро - внесок Unicaja, 20,1 млрд. євро - Cajasur та 961 млн. євро – CajaJaén.

Керівні ради ощадних кас Caixa Sabadell, CaixaTerrassa та Caixa Manlleu прийняли рішення про злиття та мають представити план, який визначає розмір допомоги Фонду банківської реструктуризації, форму об'єднання їх платформ, розподіл страхового бізнесу, центральних офісів, філій тощо. Питання злиття вже отримало позитивну оцінку з боку Уряду Іспанії, Банку Іспанії та Іспанської конфедерації ощадних кас. Новостворювана ощадна каса увійде в десятку найбільших в Іспанії за розмірами залучених депозитів.

Консорціум фірм Unidosporel Canal на чолі з іспанською будівельною компанією Sacyr Vallehermoso отримав найвищу оцінку економічної та технічної складової пропозиції на тендері з будівництва третього каскаду шлюзів Панамського каналу. Разом з Sacyr Vallehermoso в консорціумі беруть участь італійська Impregilo, бельгійська Juande Nul та панамська Constructora Urbana. Із всіх проектів пропозиція Sacyr Vallehermoso виявилася самою виграшною з погляду вартості - 3,12 млрд. дол. (2,245 млрд. євро).

Міністр промисловості, туризму та торгівлі Іспанії М.Себастьян під час зустрічі в середині вересня 2009р. у Берліні з представниками заводів "Опель" в Європі та урядовими колами Німеччини відмітив відсутність належної інформації з боку концерну "Магна" щодо реорганізації автокомпанії. Було підкреслено, що уряд та влада автономної області Арагон, де розташовується завод "Опель" в Іспанії, все ще не ознайомлені з конкретними планами "Магна", але наперед не схвалюють скорочення персоналу на іспанському виробництві. Планами оптимізації передбачається звільнення 10,5 тис. робітників на заводах в Європі, у т.ч. до 1700 на іспанському автозаводі в м. Фігеруелас, який на сьогодні нараховує 7,5 тис. працівників.
 
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Індонезія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан ПАР Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації Будівництво Географічне розташування Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку Зв'язок ЗЕД Інвестиції Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Міжурядова комісія Нетарифне регулювання Товари агропромислового комплексу Товари легкої промисловості Товари фармацевтичної промисловості Товари хімічної промисловості Транспорт Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Крамниця-А
Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки