Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Іспанія
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Закарпатська Торгово-промислова палата
«Враховуючи сьогоднішню економічну ситуацію, необхідність у наданні практичної допомоги малому, середньому та крупному бізнесу України в налагодженні, відновленні чи створенні нових виробництв, які в свою чергу будуть сприяти створенню нових робочих місць., збільшенню доходів суб’єктів господарювання та зростання бюджетних надходжень, є одним з найбільш ефективних шляхів стабілізації економічного зростання нашої держави.
Члени Палати, Закарпатська ТПП всілякими ресурсами, всіма наявними можливостями готова підтримати Ваші кроки з популяризації українських товарів, українського товаровиробника не тільки на внутрішньому, але й на зовнішніх ринках»

Украинские нефтепродукты
Огляд підприємницького сектору Королівства Іспанія (вересень – грудень 2009 р.)  
Параметри: Економічні новини, Транспорт, Будівництво, Фінансові послуги

 

Огляд підприємницького сектору Королівства Іспанія (вересень – грудень 2009 р.)

 
Обсяги операцій з купівлі-продажу житла у вересні 2009 р. в Іспанії впали на 17,2% у річному вимірі, до 37,6 тис. операцій, що свідчить про поступове відновлення позитивних тенденцій на ринку нерухомості у порівнянні до попередніх періодів (найбільше падіння операцій відбулося в квітні 2008р. (-47,6%). На думку експертів, дно кризи щодо обсягів купівлі-продажу житла в Іспанії вже подолане.

***

Адміністративна рада іспанських ощадних кас "Caixa Catalunya", "Caixa Tarragona" y "Caixa Manresa" схвалила рішення щодо початку розробки плану по злиттю, у результаті якого в Іспанії з'явиться четверта за розмірами активів ощадна каса (81 млрд. євро). Керівником нової банківської установи буде представник "Caixa Catalunya", яка володітиме 60% голосів ("Caixa Tarragona" y "Caixa Manresa" матимуть по 20%).

***

Компанія SEAT німецького концерну Volkswagen оголосила про четвертий протягом 2009 р. план із тимчасового скорочення 7,5 тис. робочих місць у 2010 р., який має привести у відповідність обсяги виробництва до наявного попиту в умовах кризи. Компанія намагається зберегти персонал на своїх заводах в Марторелі та безмитній зоні в Барселоні до запуску виробництва автомобіля Audi Q3 в середині 2011 р.

Відповідно до Плану, у 2010 р. компанією встановлюватимуться місячні ротаційні періоди для груп по 1100 робітників. Таким чином SEAT планує закриття трьох ліній з виробництва протягом періодів в максимум 51 день.

***

23.12.09 про банкрутство та негайне припинення польотів оголосила іспанська авіакомпанія "Air Comet", яка спеціалізувалася на рейсах у Латинську Америку.

Відповідна заява перебуває на розгляді арбітражного суду. У свою чергу, Британський суд ухвалив рішення щодо конфіскації дев'яти літаків компанії на вимогу її кредитора - німецького банку Nordbank. Air Comet не змогла погасити борги по лізингу літаків в розмірі близько 14 млн євро (загальний борг оцінюється в 100 млн євро).

У вересні 2009 р. Air Comet почала скорочення числа рейсів, частоти польотів, а також зменшила кількість авіалайнерів на внутрішніх лініях. Тоді ж авіакомпанія об'єдналася з іншою дрібною латиноамериканською авіакомпанією Sky Airlines, щоб витримувати конкуренцію з авіакомпанією LAN, однієї з найбільших у Південній Америці, якій належить 75% ринку внутрішніх авіаперевезень в Чилі та більш 50% - на міжнародних лініях.

Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Бельгія Білорусь Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Ірак Іран Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Китай Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Марокко Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації Будівництво Географічне розташування Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку Зв'язок ЗЕД Інвестиції Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Міжурядова комісія Нетарифне регулювання Товари агропромислового комплексу Товари легкої промисловості Товари фармацевтичної промисловості Товари хімічної промисловості Транспорт Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Крамниця-А
Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки