Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Іспанія
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Закарпатська Торгово-промислова палата
«Враховуючи сьогоднішню економічну ситуацію, необхідність у наданні практичної допомоги малому, середньому та крупному бізнесу України в налагодженні, відновленні чи створенні нових виробництв, які в свою чергу будуть сприяти створенню нових робочих місць., збільшенню доходів суб’єктів господарювання та зростання бюджетних надходжень, є одним з найбільш ефективних шляхів стабілізації економічного зростання нашої держави.
Члени Палати, Закарпатська ТПП всілякими ресурсами, всіма наявними можливостями готова підтримати Ваші кроки з популяризації українських товарів, українського товаровиробника не тільки на внутрішньому, але й на зовнішніх ринках»

Украинские нефтепродукты
Огляд Іспанських ЗМІ з економічних питань  
Параметри: Економічні новини

Русскоязычный заголовок: Обзор испанских СМИ по экономическим вопросам (за период с 25.05.10 по 27.05.10)

Огляд Іспанських ЗМІ з економічних питань
(за період з 25.05.10 по 27.05.10)
25.05.10 EL PAÍS 1,24,25/ABC 1,38,39/ EL PERIÓDICO 43/CINCO DIAS 1,18/AGENCIAS
МВФ у своєму останньому докладі про іспанську економіку від 24.05.10 пропонує уряду Іспанії здійснити термінові заходи із зменшення державних витрат, покращення гнучкості ринку праці, реформування та підсилення системи ощадних кас в країні.
На думку МВФ, ринок праці в Іспанії не працює. Для вирішення цього питання Іспанія має здійснити "амбіційні реформи", які включали б зменшення виплат у зв'язку із звільненням працівників, обмеження на систему колективних переговорів та скасування індексації заробітних плат відповідно до рівня інфляції. Крім цього, МВФ пропонує реформувати пенсійну систему та підтримує збільшення пенсійного віку до 67 років.
МВФ вважає ощадні каси слабкою ланкою іспанської банківської системи та пропонує здійснити процес їх об'єднання, що сприятиме консолідації цих установ до закінчення ресурсів іспанського фонду банківської реструктуризації (червень 2010р.).
МВФ підтримує урядові заходи із зменшення бюджетного дефіциту в Іспанії, але звертає увагу на необхідність їх неухильного виконання та забезпечення прогнозованих показників економічного зростання для належної ефективності цих реформ.
Не виключаючи можливість стагнації, МВФ прогнозує слабке економічне відновлення Іспанії та вважає, що реалізації потенціалу її економіки заважають низькі темпи зростання населення, високе безробіття та незадовільний рівень інвестицій. "Для запобігання сюрпризів" іспанському уряду пропонується здійснити додаткові заходи із стабілізації економічної ситуації в країні.
Зі свого боку Міністерство економіки та фінансів Іспанії погоджується з аналізом МВФ, але відмічає, що його пропозиції "не зовсім співпадають" з урядовою політикою.
27.05.10 EL PAÍS 25/ABC 38/VANGUARDIA 65/ CINCO DÍAS 32/EL ECONOMISTA 1, 30
26.05.10 ОЕСР покращила прогнози розвитку іспанської економіки на 2010-2011р.р. в частині зростання ВВП та зменшення рівня безробіття. Водночас зазначається, що Іспанія продовжує займати останні позиції серед розвинутих країн світу з точки зору економічного зростання та перебуває разом з Грецією, Ісландією та Ірландією в переліку країн, які завершать 2010р. з негативними показниками зростання ВВП.
Так, за прогнозами ОЕСР ВВП Іспанії цього року зменшиться на 0,2%, що є кращим показником, за оприлюднений організацією в листопаді 2009р. та урядові прогнози. У 2011р. зростання ВВП Іспанії становитиме 0,9%, що відповідає попереднім прогнозам. При цьому рівень безробіття в країні має зменшитися до 19,1% до кінця 2010р. та продовжить покращуватися в 2011р. (18,2%).
Водночас останні прогнози ОЕСР щодо економіки Іспанії є гіршими, ніж в середньому по країнах-членах цієї організації.
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Бельгія Білорусь Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Ірак Іран Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Китай Кувейт Литва Ліван Лівія Македонія Марокко Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Сенегал Сербія Сирія Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації Будівництво Географічне розташування Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку Зв'язок ЗЕД Інвестиції Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Міжурядова комісія Нетарифне регулювання Товари агропромислового комплексу Товари легкої промисловості Товари фармацевтичної промисловості Товари хімічної промисловості Транспорт Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Крамниця-А
Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки