Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Іспанія
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
ЕНЕРНОАТОМ, Національна атомна енергогенеруюча компанія
«Інтернет-портал створений на досить високому технічному рівні і містить багато корисної інформації»

Украинские нефтепродукты
ОГЛЯД ІСПАНСЬКИХ ЗМІ З ЕКОНОМІЧНИХ ПИТАНЬ (29.06.10-01.07.10)  
Параметри: Макроекономічні показники, Економічні новини

Русскоязычный заголовок: Обзор испанских СМИ по экономическим вопросам (29.06.10-01.07.10)

ОГЛЯД ІСПАНСЬКИХ ЗМІ З ЕКОНОМІЧНИХ ПИТАНЬ (29.06.10-01.07.10)
 
29.06.10, EL PAÍS 1,19/EL MUNDO 34/ABC 33/EL PERIÓDICO 42/LA VANGUARDIA 61/LA RAZÓN 49/PÚBLICO 24/CINCO DÍAS 1,10,11/EL ECONOMISTA 1,10,11
 
28.06.10 оголошено провадження у справі про банкрутство іспанської будівельної компанії "SACRESA" (заборгованість становить 1,8 млрд. євро). Відповідна заява подана після спливу 4 місяців з дати визнання компанією своєї неплатоспроможності та використання норм іспанського законодавства про банкрутство, яке дозволяє протягом 3-4 місяців проводити переговори з кредиторами щодо врегулювання заборгованості.
За повідомленням компанії "SACRESA" підставою для подання заяви про порушення справи про банкрутство стала відсутність підтримки 15 банків-кредиторів пропозиції підприємства щодо рефінансування боргу.
29.06.10, EL MUNDO 36/LA VANGUARDIA 64/LA RAZÓN 45/CINCO DÍAS 1,30/EL ECONOMISTA 1,32, EL PERIÓDICO 44, CINCO DÍAS 30
 
У зв'язку із складною економічною ситуацією в країні Міністерство економіки та фінансів Іспанії з 2011р. планує помірне підвищення максимальних ставок податку з доходів фізичних. За інформацією урядовців відповідна реформа торкнеться тільки великих доходів. Водночас газета "ElEconomista" повідомляє, що таке підвищення стосуватиметься не тільки багатих осіб в Іспанії.
 
З іншого боку, 28.06.10 Євростат оприлюднив інформацію, що Іспанія має можливість подальшого збільшення ПДВ з огляду на те, що ставки цього податку в країні є найнижчими в ЄС (нижче лише в Греції та Італії).
 
Водночас іспанські банки не підтримують нового зростання ставок податків для боротьби із кризою та вважають, що поточні механізми підвищення платоспроможності є достатніми.
 
30.06.10, EL PAÍS 19/EL MUNDO 38/ABC 36/EL PERIÓDICO 45/LA VANGUARDIA67/PÚBLICO 23/CINCO DÍAS 37, EL PAÍS 21/EL MUNDO 39/ABC 1, 36/LA RAZÓN48/CINCO DÍAS 4
 
За попередньою інформацією Національного інституту статистики Іспанії гармонізований індекс споживчих цін в країні в червні 2010р. зменшився на 0,3%, до 1,5% в річному вимірі (у травні цей показник склав 1,8%). Остаточні дані стануть відомі 13 липня 2010р.
 
Іспанське статистичне відомство виділяє зростання цін на продукти харчування, алкогольні напої та зменшення вартості палива в країні.
 
За даними показника інфляції в країнах ОЕСР, в Іспанії у травні 2010р. зареєстровано найнижчий показник прихованої інфляції (менший лише в Швеції, Японії та Ірландії).
 
01.07.10, EL PAÍS 21/EL MUNDO 44/ABC 1, 34, 35/EL PERIÓDICO 50, 51/LA VANGUARDIA1, 66/LA RAZÓN42/CINCO DÍAS 1, 18, 37/AGENCIAS
 
З 01.07.10 в Іспанії вступають в силу нові ставки оподаткування податком на додану вартість. Так, загальний ПДВ в країні зростає з 16% до 18% (застосовується до більшості товарів), а зменшена ставка збільшується з 7% до 8% (готельні, ресторанні та інші послуги, культурні спектаклі, нове житло тощо).
 
На думку експертів, зростання ПДВ сприятиме подальшому зменшенню споживчого попиту в Іспанії, який і так знаходиться у незадовільному стані після дворічної економічної рецесії в країні.
 
З 01.07.10 в Іспанії також зростає вартість природного газу для приватних споживачів в середньому на 6-8%, що торкнеться близько 7 млн. іспанських домогосподарств.
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Ірак Іран Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації Будівництво Географічне розташування Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку Зв'язок ЗЕД Інвестиції Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Міжурядова комісія Нетарифне регулювання Товари агропромислового комплексу Товари легкої промисловості Товари фармацевтичної промисловості Товари хімічної промисловості Транспорт Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки