Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Хорватія
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Міністерство закордонних справ України
«Міністерство закордонних справ України вбачає створений під егідою Міністерства економіки України веб-портал «Державна підтримка українського експорту» є дієвим інструментом висвітлення торговельного потенціалу нашої держави та просування вітчизняної продукції на світові ринки»

Украинские нефтепродукты
Торговельно-економічне співробітництво між Україною та Республікою Хорватія (2005 – 2010 рр.)  
Параметри: ЗЕД, Економічне співробітництво

 

Русскоязычный заголовок: Торгово-экономическое сотрудничество между Украиной и Республикой Хорватия (2005 - 2010 гг.)
 
Торговельно-економічне співробітництво між Україною та Республікою Хорватія (2005 – 2010 рр.)

 
23 листопада 2005 р. в Женеві на 15-му засіданні Робочої групи з розгляду заявки України про вступ в СОТ відбулось підписання двостороннього Протоколу з доступу на ринки товарів і послуг України з Хорватією в рамках вступу України в СОТ.
 
29-30 червня 2006 р. в м. Загребі відбулося четверте засідання українсько-хорватської міжурядової Комісії з питань торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва.
 
22-23 жовтня 2006 р. в рамках участі делегації Українського центру сприяння іноземному інвестуванню (“ІнвестУкраїна”) в роботі 2-ї міжнародної конференції “Прямі іноземні інвестиції: вплив на економіку Хорватії” було підписано Меморандум про співпрацю між “ІнвестУкраїна” та Агентством зі сприяння експорту та інвестиціям Хорватії (APIU).
 
20-21 березня 2008 р. відбувся робочий візит заступника Міністра економіки України В.Т. Пятницького до Республіки Хорватія.
 
26 вересня 200 8р. в Загребі перебувала делегації Львова, на чолі з головою міської ради А. Садовим, в рамках чого відбувся українсько-хорватський бізнес-форум, на якому було представлено презентацію економічного потенціалу та інвестиційних можливостей міста.
 
14 - 15 травня 2010 р. в м. Загребі перебувала українська офіційна делегація на чолі з віце-прем’єр-міністром України С. Тігіпко, яка взяла участь у Щорічних зборах Ради керуючих Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР). До складу офіційної делегації України ввійшли керівництво Адміністрації Президента України, представники Кабінету Міністрів України, Національного Банку України, Міністерства фінансів, Посольства України в РХ. В ході роботи української делегації відбулися двосторонні зустрічі С. Тігіпка з прем’єр-міністром Республікі Хорватія Ядранкою Косор та віце-прем’єр-міністром, міністром фінансів Республіки Хорватія Іваном Шукером, під час яких обговорювались шляхи активізації двостороннього торговельно-економічного співробітництва.
 
15 травня 2010 р. відбулась презентація України на тему «Спроможність України реалізувати свій потенціал з новим керівництвом». Україну презентував Віце-прем’єр-міністр Сергій Тігіпко. Під час презентації С. Тігіпко розповів про нинішню ситуацію в Україні та про заходи, які зараз приймаються владою щодо подальшого виходу з кризи та реформування економіки держави.
 
Перший заступник Глави Адміністрації Президента України І. Акімова прийняла участь у роботі «круглого столу» в рамках бізнес-форуму «Про кризу: Шляхи до одужання». І. Акімова розповіла про економічну ситуацію в державі та бачення Україною подальших шляхів подолання наслідків економічної та фінансової кризи.
 
20-22 липня 2010 р. у м. Вуковар (Вуковарсько-Сремська жупанія) перебувала делегація представників Закарпатської області, під час візиту якої підписано Угоду між Закарпатською обласною державною адміністрацією та Вуковарсько-Сремською жупанією про торговельно-економічне, науково-технічне та культурне співробітництво.
 
21-25 вересня 2010 р. в рамках участі делегації Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики у Регіональному семінарі з питань управління енергетичними системами ISO 50001 було проведено презентацію напрямків реформування системи технічного регулювання згідно з міжнародною та європейською практикою та ролі Держспоживстандарту України у реалізації Енергетичної стратегії України до 2030 року, а саме застосування міжнародних та європейських стандартів, сучасних систем управління продукцією та охороною навколишнього середовища.
 
10 - 13 листопада 2010 р. під час роботи 2-ї Міжнародної конференції «Ліцензування Нова Європа 2010» представник Державного департаменту інтелектуальної власності Міністерства освіти і науки України провів презентацію державної системи реєстрації та правової охорони об’єктів інтелектуальної власності, розвитку комерціалізації, захисту прав та управління інтелектуальною власністю на підприємствах, установах та організаціях України.
 
14 – 18 грудня 2010 р. відбувся робочий візит експертів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України до Республіки Хорватія.
 

 

Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Індонезія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан ПАР Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
Валюта Географічне розташування Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку ЗЕД Інвестиції Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Міжурядова комісія Транспортно-експедиційні послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки