Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Чехія
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
УКРАВТОПРОМ, Асоціація автовиробників України
«Асоціація підтримує створення порталу вітчизняних експортерів у мережі Інтернет, що безумовно буде сприяти поширенню конкурентоспроможної продукції українського виробництва на міжнародній арені»

Украинские нефтепродукты
Зовнішньоекономічна діяльність Чеської Республіки (січень – березень 2010 р.)  
Параметри: ЗЕД, Економічне співробітництво

Русскоязычный заголовок: Внешнеэкономическая деятельность Чешской Республики (январь – март 2010 г.) 

Зовнішньоекономічна діяльність Чеської Республіки (січень – березень  2010 р.)

 
Експорт продукції з ЧР (в чеських кронах) у січні 2010 р. збільшився на 9,0 %, імпорт-  на 3,0%, у лютому 2010 р.:  експорт – на 11,0%, імпорт - на 7,9%.

Загальний державний борг Чехії на даний час складає 1,331 трильйона чес. крон (64,4 млрд. дол. США). На кожного чеського громадянина припадає сума в 116 тис. чес. крон від загальної заборгованості ЧР (6,1 тис. дол. США).

В той же час Уряд ЧР не використовує іноземні позики. Чеська Республіка повністю розрахувалася за позиками МВФ і в даний час отримує від МВФ тільки технічну допомогу, яка полягає у наданні прогнозів і рекомендацій Міністерству фінансів та Чеському національному банку з питань валютно-фінансової політики країни.
Співробітництво зі Світовим банком складається в основному у проведенні експертами банку досліджень чеської економіки, насамперед, фінансового ринку з наданням відповідних рекомендацій.

У цілому, завдяки багаторічній і цілеспрямованій підготовці, економічна інтеграція Чехії в ЄС здійснюється досить активно. Одним з найважливіших завдань ЧР у сфері взаємин з ЄС є створення ефективного механізму отримання фінансування із структурних фондів Євросоюзу.

У 2009 році в Чехії почалася реалізація перших операційних програм ЄС. До цього Чеська Республіка та інші 9 країн, які вступили в Євросоюз в 2004 році, отримували кошти з операційних програм, узгоджених на так званий скорочений програмний період 2004 - 2006 рр., з можливістю реального використання виділених коштів до кінця 2008 р.
На новий програмний період 2007 - 2013 рр.. для Чеської Республіки передбачено фінансування зі структурних фондів ЄС у загальному обсязі 26,7 млрд. євро. На реалізацію проектів Операційної програми «Підприємництво та інновації» Міністерство промисловості і торгівлі ЧР може розподілити більш 3,5 млрд. євро (3,0 млрд. євро з Європейського фонду регіонального розвитку і 0,5 млрд. євро за рахунок коштів державного бюджету).


Щодо оптимізації дипломатичних установ Чехії
 
26 березня 2010 р. у столиці Південній Африки, м. Кейптауні, відкрито перше спільне консульство Польщі, Словаччини, Чехії та Угорщини, яке фінансується з бюджету чотирьох держав. Цей проект є пілотним. Від результатів його роботи буде залежати майбутнє подібних проектів "Вишеградської четвірки" (угрупування до якого входять перераховані країни), в інших частинах світу.

Рішення про створення спільного консульства було прийнято 2 березня поточного року на нараді Міністрів закордонних справ країн вишеградської групи в Будапешті. Консульство у м. Кейптаун, відкрито на основі річної угоди між чотирма країнами, буде першим в мережі спільних дипломатичних установ "Вишеградської четвірки".
 
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Індонезія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан ПАР Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
Будівництво Валюта Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку ЗЕД Інвестиції Інше машинобудування Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Населення Національна символіка Нетарифне регулювання Святкові дні Страхування Товари агропромислового комплексу Товари фармацевтичної промисловості Товари чорної металургії Транспорт Транспортно-експедиційні послуги Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки