Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Італія
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
ЕНЕРНОАТОМ, Національна атомна енергогенеруюча компанія
«Інтернет-портал створений на досить високому технічному рівні і містить багато корисної інформації»

Украинские нефтепродукты
Торговий оборот Італії з країнами світу (2008 р.)  
Параметри: ЗЕД

 

Торговий оборот Італії з країнами світу (2008 р.)
 
За даними ISTAT, в листопаді 2008 року, по відношенню до аналогічного періоду 2007 року, торговий оборот Італії з країнами, які не є членами ЄС зменшився на 8,8% (експорт) та на 3,6 (імпорт). В листопаді 2008 року, торгівельне сальдо з країнами, які не є членами ЄС є негативним і складає 1 234 млн. євро.
За період січень-листопад 2008 року, по відношенню до аналогічного періоду 2007 року, експорт до країн, які не є членами ЄС зріс на 6,1% та імпорт – на 10,5%. Торгівельне сальдо є негативним, на рівні 21 359 млн. євро.
 
В листопаді 2008 року, по відношенню до аналогічного періоду 2007 року, зниження експорту було зафіксоване з усіма країнами, які не є членами ЄС, за виключенням країн членів ОПЕК (зростання 11,5%). Найбільш значне зменшення експорту було зафіксоване з Туреччиною (-26,1%), Російською Федерацією – 19%, країнами ЕДА (Сінгапур, Південна Корея, Тайвань, Гонконг, Малайзія, Таїланд) – 11,4% та США – 7,5%. Збільшення імпорту було зафіксовано з Китаєм – 10,7%, США – 1,8%, країн ЕФТА та ЕДА – 0,5%. Проте, зменшення імпорту було зафіксовано з Туреччиною – 16,7%, Японією – 10,1% та з країнами ОПЕК – 6,9%, країнами, які не членами ЄС – 6,1%, країнами Меркосур (Аргентина, Бразилія, Парагвай, Уругвай) – 5,6%.
 
За період січень-листопад 2008 року, по відношенню до аналогічного періоду 2007 року, найбільше зростання експорту було зафіксоване до країн Меркосур, ОПЕК, європейських країн, які не є членами ЄС, Російської Федерації та країн ЕФТА, на відміну, зменшення експорту – до США та Японії. За період січень-листопад 2008 року, по відношенню до аналогічного періоду 2007 року, найбільше зростання імпорту було зафіксоване з країн ОПЕК, Російської Федерації, країн Меркосур та Туреччини; негативна тенденція імпорту була зафіксована з Японією, країнами ЕДА та країнами, які не є членами ЄС.
За період січень-листопад 2008 року позитивне торгівельне сальдо було зафіксоване з США, європейськими країнами, які не є членами ЄС, країнами ЕФТА та Туреччиною, а негативне – з країнами ОПЕК, Китаєм, Російською Федерацією, Японією, країнами Меркосур.
 
За період січень-листопад 2008 року збільшення експорту з країнами, які не є членами ЄС було зафіксоване у всіх секторах економіки, за виключенням продукції мінеральної переробки, яка не вміщує металів, електричного та вимірювального обладнання, шкіри та виробів зі шкіри та іншої продукції переробної промисловості (включаючи меблі). Найбільше збільшення експорту було зафіксовано наступної продукції: очищених нафтопродуктів, металопродукції, продуктів харчування, напоїв та тютюнових виробів, механічного обладнання та транспортних засобів. Збільшення імпорту відбулося в наступної продукції: очищених нафтопродуктів, енергетичних та не енергетичних матеріалів, сільськогосподарської продукції, продукції лісогосподарства та риболовства, харчової продукції, напоїв та тютюнових виробів. Зменшення імпорту відбулося наступної продукції: деревини та виробів з дерева (за виключенням меблів), металопродукції, шкіри та виробів зі шкіри.
 
За період січень-жовтень 2008 року, по відношенню до аналогічного періоду 2007 року, експорт до країн-членів ЄС збільшився на 2,1%, а імпорт зменшився на 0,1%. За цей період торгівельне сальдо з країнами ЄС є позитивним – 10 167 млн. євро.
 
За період січень-жовтень 2008 року, по відношенню до аналогічного періоду 2007 року, загальний експорт Італії до всіх країн світу збільшився на 4,3%, а імпорт – на 5,1%. За період січень-жовтень 2008 року торгівельне сальдо Італії з усіма країнами світу є негативним та становить 9 958 млн. євро.
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Ірак Іран Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
Будівництво Вироби з чорних та інших некоштовних металів Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку Зв'язок ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інші послуги Консалтингові послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Нетарифне регулювання Товари агропромислового комплексу Товари кольорової металургії Товари легкої промисловості Товари чорної металургії Транспортно-експедиційні послуги Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Крамниця-А
Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки