Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Кувейт
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Полтавська обласна державна адміністрація
«Структура сайту влаштовує, інформація доступна для зацікавлених користувачів, функціональні можливості сайту відповідають потребам»

Украинские нефтепродукты
Україна-Кувейт. Проблеми двостороннього економічного співробітництва (4 квартал 2008 р.)  
Параметри: Інвестиції, Міжурядова комісія, Митно-тарифне регулювання, Економічне співробітництво, Товари чорної металургії, Транспорт

 

Проблеми 2-стороннього економічного співробітництва (Україна-Кувейт, 4 кв. 2008 р.)
 
 
Протягом ІV кварталу 2008 року Торгівельно-економічною місією (ТЕМ) здійснювалось заходи щодо вирішення проблемних питань українсько-кувейтського торговельно-економічного співробітництва, основні з яких наступні:
 
 
 
1. Чинність наказу Міністерства торгівлі та промисловості Кувейту за № 110/2006, згідно з яким митне оформлення імпортної української сталевої продукції здійснюватиметься по пред’явленню певного набору документів (сертифікат радіаційної безпеки, копії вантажної митної декларації, сертифікату якості товару, сертифікату кількості товару).
 
З метою збереження існуючих позитивних тенденцій зростання товарообігу між країнами, ТЕМ проводяться консультації з МЗС країни перебування щодо офіційного скасування наказу Міністерства торгівлі та промисловості емірату щодо обмежень імпорту української сталевої продукції та оприлюднення цього рішення в засобах масової інформації. Так 24 листопада відбулась чергова зустріч з Шейхом Алі Халідом Ас - Сабахом, Директором економічного Департаменту МЗС Кувейту, під час якої з його боку було висловлено готовність сприяти в позитивному для України вирішенню зазначеного питання. Кувейтським високопосадовцем було зазначено, що загалом Уряд Кувейту ознайомлений із загальною позитивною ситуацією в сфері радіаційного контролю в Україні, багатоступеневою системою зазначеного контролю за експортними товарами, зокрема сталевої продукції. Він запевнив, що очікується розгляд питання щодо припинення дії Наказу за № 110/2006 на засіданні комітету радіаційного контролю Кувейту.
 
 
 
2. Невизначеність української сторони щодо пріоритетів в галузі отримання кредитів з боку Кувейтського фонду арабського економічного розвитку з метою імплементації проектів спрямованих на розвиток інфраструктури України.
 
В період жовтень-грудень 2008 року ТЕМ послідовно проводились заходи спрямовані на з’ясування шляхів поглиблення співробітництва з Кувейтським Фондом Арабського економічного співробітництва та Кувейтською Інвестиційної Адміністрацією на виконання доручення Кабінету Міністрів України від 21.02.08 № 1530/8/1-08 щодо виконання Плану заходів з реалізації домовленостей за результатами Першого засідання Міжурядової українсько-кувейтської комісії з питань економічного, технічного та торговельного співробітництва.
 
З цією метою в період жовтень-грудень 2008 року ТЕМ було проведено низку зустрічей з представниками Кувейтського Фонду Арабського економічного співробітництва та Кувейтської Інвестиційної Адміністрації. За результатами зустрічей можна дійти до висновку, що представники кувейтських урядових інституцій продовжують висловлювати готовність вести діалог щодо реалізації інвестиційних проектів на території України за умови визначення Урядом України найбільш пріоритетних проектів, які потребують залучення кредитів з боку Уряду Кувейту, та надання українською стороною відповідної проектно-технічної документації разом із листом від Міністерства фінансів України, що має бути надіслано дипломатичними каналами на розгляд Кувейтського Фонду Арабського економічного співробітництва. Відмічається також зацікавленість з боку ділових кіл Кувейту та Кувейтської Інвестиційної Адміністрації в інвестуванні в економіку України шляхом придбання рентабельних підприємств, торгівельних та офісних центрів (комплексів) за умови отримання відповідної заявки з боку українських бізнесменів та здійснення кувейтськими бізнесменами оцінки ступені рентабельності об’єкту, що пропонується українською стороною.
 
Крім того, заступником Міністра торгівлі та промисловості Кувейту Рашидом С. И. Аль - Табтабаем, зустріч з яким відбулася 24 грудня минулого року під час візиту в Кувейт української бізнес-делегації, було зроблено наголос на необхідність активізації обмінів візитами між діловими колами України та Кувейту. На його думку, бізнес-візити є однією з найбільш дієвих форм розвитку ефективного практичного партнерства між країнами в торговельно-економічній сфері. Він також відмітив, що саме з метою переходу на більш практичний формат торгівельно-економічного співробітництва між нашими країнами, було б доцільним збільшити присутність представників українських та кувейтських ділових кіл у складі Міжурядової Українсько-Кувейтської комісії з питань економічного, технічного та торговельного співробітництва.
 
Кувейтський високопосадовець також висловив свою зацікавленість найближчим часом відвідати Україну до проведення в Кувейті чергового засідання Міжурядової Українсько-Кувейтської комісії з питань економічного, технічного та торговельного співробітництва з метою зустрічі з керівництвом Міністерства економіки України для обговорення проблемних питань українсько-кувейтських відносин.
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Індонезія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан ПАР Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
Будівництво Валюта Вироби з чорних та інших некоштовних металів Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку Зв'язок ЗЕД Інвестиції Інше машинобудування Інші послуги Каміння, скло, кераміка Консалтингові послуги Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Населення Національна символіка Святкові дні Товари агропромислового комплексу Товари деревообробної промисловості Товари легкої промисловості Товари хімічної промисловості Товари чорної металургії Транспорт Транспортно-експедиційні послуги Туризм

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки