Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Кувейт
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Запорізька обласна державна адміністрація
«Структура та можливості створеного Вами інформаційного порталу, на наш погляд, цілком відповідають завданням державної політики з розвитку експорту та будуть корисні як підприємствам, так і фізичним особам»

Украинские нефтепродукты
2012 – 9 міс. Двостороннє економічне співробітництво Кувейту  
Параметри: Економічне співробітництво

2012 – 9 мес. Двусторонне экономическое сотрудничество Кувейта

2012 – 9 міс. Двостороннє економічне співробітництво Кувейту

В Кувейті перебувала урядова делегація Італії на чолі з Прем’єр-міністром країни М.Монті. Під час переговорів з вищим керівництвом країни, серед інших, обговорено питання економічного співробітництва у двосторонньому та багатосторонньому форматі (ЄС-РСАДПЗ), зокрема, співпраці в галузі інвестицій.

Кувейт відвідала делегація Угорщини на чолі з держсекретарем з міжнародних справ та зовнішньоекономічних відносин офісу Прем’єр-міністра країни, співголовою Спільного угорсько-кувейтського економічного комітету Петером Шиджарто.  Візит відбувся у рамках підготовки до Першого засідання спільного органу з економічних питань, яке має відбутися в Угорщині в квітні наступного року. Під час зустрічей у Міністерстві фінансів, Кувейтській інвестиційній адміністрації, ТПП Кувейту обговорювалися питання подальшого розвитку двосторонніх економічних відносин.

Уряд Іраку прийняв рішення закласти до бюджету країни на 2013 рік 500 млн. дол. США з метою компенсувати збитки, нанесені кувейтській авіакомпанії «Kuwait Airways Corporation» під час окупації країни у 1990 році. Прем’єр-міністр країни уповноважений урядом провести переговори з та укласти компенсаційну угоду з Кувейтом з цього питання.

Вперше за останні 25 років Кувейт брав участь у Багдадській міжнародній виставці (Ірак). Країна була представлена стендами 20 компаній, які працюють в нафтохімічній, енергетичній, харчовій, медичній та інших галузях. На думку кувейтських бізнесменів, Ірак є одним з найпривабливіших місць для інвестицій.

Уряд Афганістану відібрав три компанії, серед яких кувейтська «Kuwait Energy», «Dragon Oil» (ОАЕ) та турецька «Turkish Petroleum Corp.», для участі в тендері на право експлуатації газового родовища в басейні Таджик на півночі країни. Загалом у прекваліфікації брали участь 20 міжнародних компаній.

Кувейт та Китай закінчили переговори щодо обсягів експорту нафти на 2013 рік. Домовлено, що емірат поставлятиме Китаю  250 тис. барелів нафти на добу. Це становить 5% загального імпорту нафти країною та 8 % кувейтського експорту (3-є місце після Кореї та Індії).

Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Індонезія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан ПАР Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
Будівництво Валюта Вироби з чорних та інших некоштовних металів Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку Зв'язок ЗЕД Інвестиції Інше машинобудування Інші послуги Каміння, скло, кераміка Консалтингові послуги Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Населення Національна символіка Святкові дні Товари агропромислового комплексу Товари деревообробної промисловості Товари легкої промисловості Товари хімічної промисловості Товари чорної металургії Транспорт Транспортно-експедиційні послуги Туризм

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Крамниця-А
Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки