Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Македонія
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Закарпатська Торгово-промислова палата
«Враховуючи сьогоднішню економічну ситуацію, необхідність у наданні практичної допомоги малому, середньому та крупному бізнесу України в налагодженні, відновленні чи створенні нових виробництв, які в свою чергу будуть сприяти створенню нових робочих місць., збільшенню доходів суб’єктів господарювання та зростання бюджетних надходжень, є одним з найбільш ефективних шляхів стабілізації економічного зростання нашої держави.
Члени Палати, Закарпатська ТПП всілякими ресурсами, всіма наявними можливостями готова підтримати Ваші кроки з популяризації українських товарів, українського товаровиробника не тільки на внутрішньому, але й на зовнішніх ринках»

Украинские нефтепродукты
Торговельно-економічне співробітництво між Україною та Республікою Македонія (січень-вересень 2010 р.)  
Параметри: ЗЕД, Економічне співробітництво

 

Русскоязычный заголовок: Торгово-экономическое сотрудничество между Украиной и Республикой Македония (январь-сентябрь 2010 г.)

Торговельно-економічне співробітництво між Україною та Республікою Македонія (січень-вересень 2010 р.)

 
 
Протягом січня-вересня 2010 року українськими компаніями укладено два важливих контракти на загальну суму майже 12,5 млн. євро. Це постачання міських автобусів в Македонію (ТОВ «Львівські автобусні заводи») та проектування 160 км газопроводу (ПАТ «Укргазпроект»)

Поява згаданої української продукції на македонському ринку є першим важливим кроком для диверсифікації українського експорту в РМ, особливо, якщо врахувати існуючу структуру українського експорту (93,4% припадає на продукцію чорної металургії).
 
В рамках офіційного візиту Прем’єр-міністра РМ Н. Груєвського в Україну (3-4 листопада) проведено третій Українсько-македонський бізнес-форум за участю понад 120 представників ділових кіл обох країн, а також міжрегіональний бізнес-форум під час візиту делегації Общини Центар до Шевченківського району м.Києва (7 червня) за участю понад 20 представників українських та македонських ділових кіл.
 
На постійній основі надавалося сприяння македонським підприємцям у організації бізнес-візитів в Україну. Як приклад, 20-24 березня 2010 р. відбувся візит представників новоствореного македонського підприємства з рафінування олії в м.Бітола в Україну для проведення переговорів та укладання контрактів з Асоціацією «Укроліяпром», ВАТ "Вінницький олійно-жировий комбінат", ВАТ «Аркада», ВАТ «Ніжинський жиркомбінат», ТОВ ПВКФ "Сяйво".
 
За сприяння Посольства відкрито офіс македонсько-української господарської палати (28 травня ) та забезпечено постійну інформаційну підтримку його діяльності в частині знаходження українських партнерів для зацікавлених македонських підприємств.
 
Протягом 2010 р. Посольством запроваджено використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій для розширення двостороннього торговельно-економічного співробітництва. Зокрема, проведено дві Інтернет-конференції (21 липня та 6 серпня ц.р.) з представниками понад як 20 українських суб’єктів господарювання (НВО «Група компаній МАГР»; ТОВ «ТАН»; Продовольча компанія «Ясен»; Чернігівська взуттєва фабрика «Берегиня»; компанія «Брус-Мастер»; ТОВ «Форсаж»; компанії «Метек»; ТОВ «Дедал», ТОВ «Сяйво»; ТОВ «Авесан»; ТОВ «Бімекс Льон»; ТОВ «Інко») для надання інформації щодо умов організації та ведення бізнесу в Республіці Македонія, роз’яснення переваг українсько-македонського торговельно-економічного співробітництва з урахуванням чинної Угоди про вільну торгівлю.
 
Особлива увага приділялася створенню умов для представленню української продукції в Македонії. Для цього з березня 2010 р. проводиться робота зі створення Українського дилерського центру в Скоп’є на базі площ македонського підприємства ДОО «СТ-Трейд».
 
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Індонезія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан ПАР Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
PR та реклама Будівництво Валюта Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інші послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Міжурядова комісія Нетарифне регулювання Товари агропромислового комплексу Товари кольорової металургії Товари чорної металургії Транспортно-експедиційні послуги Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки