Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Малайзія
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Херсонська Торгово-промислова палата
«Переконані, що Портал дозволить створити надійну інформаційну базу для діяльності вітчизняних експортерів та надасть їм всебічну підтримку з боку держави.
Ми впевнені, цей ресурс сприятиме популяризації України серед світової спільноти в якості надійного та стабільного торговельного партнера, поширенню конкурентоспроможної продукції українського виробництва на зовнішні ринки, а також створенню позитивного іміджу нашої країни у межах світового інформаційного простору»

Украинские нефтепродукты
2012 – 12 міс. Торговельно-економічне співробітництво між Україною та Малайзією  
Параметри: ЗЕД

2012 – 12 мес. Торгово-экономическое сотрудничество между Украиной и Малайзией

2012 – 12 міс. Торговельно-економічне співробітництво між Україною та Малайзією

Протягом 2012 р. Україна продовжувала залишатися одним з основних торгових партнерів Малайзії серед країн Центральної та Східної Європи, країн-сусідів, а також СНД, поступаючись за обсягами торгівлі з цими країнами лише Російській Федерації та Туреччині.

За оперативними даними Державної митної служби України, за 2012 рік обсяги зовнішньої торгівлі товарами та послугами України з Малайзією зменшилися на 16,0% і склали 362,3 млн. дол. США. При цьому рівень українського експорту зменшився на 29,2%, до 125,7 млн. дол. США. Імпорт з Малайзії склав 236,6 млн. дол. США та у порівнянні з 2011 роком зменшився на 6,9%. Сальдо у торгівлі товарами та послугами з Малайзією за 2012 рік було негативним і склало 110,9 млн. дол. США.

Основними групами експорту товарів з України до Малайзії за оперативними даними Державної митної служби України, протягом 2012 року були продукція металургійних підприємств (52,7%), добрива хімічні та мінеральні (27,0%), олія соняшникова (8,3%), зернові культури (7,3%).

Основу малайзійського імпорту товарів в Україну становили пальмова олія (28,4%), електричні машини та обладнання, відео- та аудіоапаратура (26,6%), гума, каучук та вироби з них (9,0%), реактори, котли, машини, обладнання (5,3%), меблі та їх частини (5,5%), полімерні матеріали пластмаси та вироби з них (4,4%), какао та продукція з нього (4,1%), мило, поверхнево-активні органічні речовини, мийні засоби (3,9%).

У той же час, за даними Департаменту статистики Малайзії, загальний товарообіг між нашими країнами за січень-листопад 2012 року становив 574,6 млн. дол. США (зріс на 7,3%). У тому числі імпорт України з Малайзії – збільшився на 36,6% та склав 393,0 млн. дол. США, а український експорт до Малайзії – зменшився на 26,7% і становив 181,6 млн. дол. США. Негативне сальдо, відповідно, збільшилося до 211,4  млн. дол. США.

Розбіжності у статистичних даних є наслідком відмінності підходів статистичних відомств двох країн, малайзійська сторона враховує місце походження товару, а українська – державну приналежність суб’єктів підприємницької діяльності.

Таким чином, незважаючи на деякі зміни у структурі, головною причиною збереження негативного сальдо України у двосторонній торгівлі з Малайзією залишалися значні обсяги імпорту пальмової олії.

В цьому зв’язку, важливим питанням двосторонніх економічних відносин є досягнення диверсифікації зовнішньої торгівлі між Україною та Малайзією, передусім, за рахунок збільшення експорту вітчизняної продукції з високою часткою доданої вартості.

Найбільш перспективним, в цьому контексті, може розглядатися виконання проектів у енергетичній та хімічній галузі, металургії, харчовій/переробній промисловості, сільському господарстві, ВТС, аерокосмічній галузі та суднобудуванні.

Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Ірак Іран Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації Географічне розташування Довідкова інформація Економічне співробітництво Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку ЗЕД Інвестиції Інше машинобудування Інші послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Національна символіка Святкові дні Товари агропромислового комплексу Товари деревообробної промисловості Товари кольорової металургії Товари легкої промисловості Товари фармацевтичної промисловості Товари хімічної промисловості Товари чорної металургії Точне машинобудування

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки